Infinidat پیشرفت های جدیدی را منتشر می کند – شماره 6 2022 – انتشارات Technews


منبع: https://www.securitysa.com/17824R

Infinidat پیشرفت های جدیدی را منتشر می کند

شماره 6 2022 اخبار، امنیت سایبری، زیرساخت فناوری اطلاعات

برای برآورده کردن و فراتر رفتن از انتظارات مشتری برای عملکرد، انعطاف پذیری سایبری، در دسترس بودن و کارایی، Infinidat مجموعه گسترده ای از SLA های تضمین شده را برای بسترهای ذخیره سازی و انعطاف پذیری سایبری خود ارائه می دهد. با این اطلاعیه، این شرکت دو ضمانت جدید برای راه حل InfiniGuard اضافه می کند: قابلیت بازیابی تضمینی عکس های فوری غیرقابل تغییر InfiniSafe و زمان بازیابی تضمینی آن عکس های فوری تغییرناپذیر در 20 دقیقه یا کمتر در حافظه ثانویه.

پیشرفت‌های جدید به شرکت‌ها توانایی بهبود انعطاف‌پذیری سایبری را با قابلیت‌های گسترده‌تر InfiniSafe، تضمین بازیابی سریع پس از یک حمله سایبری، مرکز داده سبزتر با کاهش انرژی و نیازهای خنک‌کننده سازمانی، و هزینه کل مالکیت دو رقمی کمتر از آنچه در حال حاضر امکان‌پذیر است، می‌دهد. سیستم های موجود

علاوه بر این، Infinidat با آخرین نسخه معماری منحصربفرد ذخیره‌سازی تعریف‌شده توسط نرم‌افزار، دو قابلیت جدید را برای ارتقای زیرساخت‌های VMware مدرن ارائه می‌کند: گواهی NVMe بیش از TCP با vSphere ESXi، و تکرار vVols با یکپارچه‌سازی VMware Site Recovery Manager (SRM). این باعث می شود Infinidat یکی از معدود ارائه دهندگان با راه حل ذخیره سازی سازمانی دارای گواهی NVMe/TCP برای VMware باشد.

• ضمانت انعطاف پذیری ذخیره سازی سایبری جدید در InfiniGuard – قابلیت بازیابی تضمینی عکس های فوری غیرقابل تغییر InfiniSafe و بازیابی آن عکس های فوری تغییرناپذیر در 20 دقیقه یا کمتر، بدون در نظر گرفتن اندازه عکس فوری تضمین شده است.

فیل بولینگر، مدیر عامل Infinidat گفت: «اینفینیدات در حال تعیین استاندارد برای ذخیره سازی سازمانی است. ما به چالش‌هایی که مشتریان در بازارهای سازمانی و ارائه‌دهنده خدمات ابری دارند گوش دادیم و این چالش‌ها را با تقویت پلت‌فرم‌های InfiniBox و InfiniGuard خود با بهترین قابلیت‌های کلاس، ضمانت‌های قوی و توانایی حتی بیشتر برای بهبود انعطاف‌پذیری سایبری حل می‌کنیم. و TCO را بهینه کنید. ارائه تجربه‌ای بی‌نظیر و فراتر از انتظارات مشتریان، همچنان به تعریف و هدایت Infinidat ادامه می‌دهد، و معماری ذخیره‌سازی مبتنی بر نرم‌افزار ما در خانواده پلتفرم‌های ما مجموعه جدیدی از ویژگی‌ها و عملکردها را ممکن می‌سازد.

برای اطلاعات بیشتر با Infinidat تماس بگیرید [email protected]، www.infinidat.comوام)

برای ذخیره سازی اولیه، پلت فرم InfiniBox با ظرفیت بیشتر، ظرفیت موثر 17287 PB را ارائه می دهد. این پیشرفت استفاده از InfiniBox را به یکپارچه سازی فضای ذخیره سازی گسترده تر گسترش می دهد – با ظرفیت بیشتر دقیقاً مشابه مدل های قبلی. آرایه‌های کمتری برای افزایش قابل‌توجه در ظرفیت ذخیره‌سازی، کاهش TCO تا 36 درصد و بهبود راندمان در توان و خنک‌کننده در هر PB تا 42 درصد، به همراه کمتر برای بازیافت پس از بازنشستگی سیستم مورد نیاز است.

• گسترش قابلیت های InfiniSafe در InfiniGuard – ظرفیت بزرگ‌تر برای مخزن اختصاصی InfiniSafe تا ظرفیت موثر حداکثر ۳۵ PB برای عکس‌های فوری غیرقابل تغییر، یک مخزن پشتیبان کامل تا ظرفیت مؤثر ۵۰ PB، و دوبرابر زمان نگهداری قابل افزایش عکس‌های فوری غیرقابل تغییر InfiniSafe تا ۶۰ روز.

پیشرفت های جدید عبارتند از:

با افزایش نیاز به انعطاف‌پذیری سایبری و حفاظت از داده‌های مدرن، پلتفرم پیشرفته InfiniGuard شامل دو مخزن اختصاصی است. مخزن InfiniSafe برای انعطاف پذیری سایبری اختصاص داده شده است و حداکثر ظرفیت 35 PB را برای استفاده با عکس های فوری غیرقابل تغییر InfiniSafe ارائه می دهد. مخزن پشتیبان برای حفاظت از داده های مدرن و پشتیبان گیری/بازیابی اختصاص داده شده است و ظرفیت موثر تا 50 PB را فراهم می کند. علاوه بر این، اسنپ شات های تغییرناپذیر InfiniSafe اکنون دوبرابر دوره نگهداری (تا 60 روز) دارند.

فیل گودوین، معاون پژوهشی، پلتفرم‌های نرم‌افزار زیرساخت، IDC، گفت: «حفاظت از داده‌ها و امنیت سایبری جزو اولویت‌های اصلی شرکت‌ها در سراسر جهان است. «کاربران نهایی به جستجوی راه‌حل‌هایی ادامه می‌دهند که می‌توانند با اطمینان کامل از فضای ذخیره‌سازی سایبری محافظت کنند. با گسترش ضمانت‌های ذخیره‌سازی اولیه Infinidat با راه‌اندازی ضمانت‌های انعطاف‌پذیری ذخیره‌سازی سایبری InfiniGuard، این شرکت اکنون مجموعه جامعی از ضمانت‌ها را ارائه می‌کند که می‌تواند ارزش افزوده قابل توجهی را برای مشتریان خود فراهم کند.

Infinidat مجموعه ای از پیشرفت های قابل توجه را در پلتفرم های InfiniBox و InfiniGuard خود، گسترش قابلیت ها، SLA های تضمین شده و ظرفیت برای تقویت موقعیت Infinidat برای ذخیره سازی اولیه، حفاظت از داده های مدرن و انعطاف پذیری سایبری اعلام کرد.

• افزایش ظرفیت و گسترش قابلیت های VMware در InfiniBox – بهبود بازگشت سرمایه (ROI) و کاهش هزینه کل مالکیت (TCO) تا 36٪؛ کاهش مصرف برق تا 42 درصد به ازای هر PB موثر برای برآورده کردن الزامات پایداری و تحقق وعده “IT سبز”. و پشتیبانی از NVMe-oF (روی پارچه ها)؛ NVMe/TCP برای 30 درصد IOP بیشتر و 35 درصد تأخیر کمتر از iSCSI.

فیل بولینگر.

چالش‌ها و خطرات حملات سایبری در صدر دستور کار در محیط‌های مراکز داده سازمانی قرار دارند و قابلیت‌های انعطاف‌پذیری ذخیره‌سازی سایبری جدید Infinidat، با InfiniSafe در InfiniGuard، ما را قادر می‌سازد راه‌حلی مبتنی بر فناوری نوآورانه از یکی از ارائه‌دهندگان پیشرو راه‌حل‌های ذخیره‌سازی سازمانی ارائه دهیم. . در صورت حمله سایبری، نکته کلیدی کاهش زمان خرابی است، با بازیابی داده های تغییرناپذیر برای عملیاتی شدن و آنلاین شدن یک سازمان. ضمانت‌های ذخیره‌سازی سایبری جدید InfiniSafe Infinidat برای InfiniGuard هم تغییر ناپذیری عکس‌های فوری InfiniSafe و هم قابلیت بازیابی سریع آن عکس‌های فوری تغییرناپذیر را تضمین می‌کند.