Infinidat پیشرو در حفاظت از باج افزار – شماره 5 2022

اریک هرتزوگ، مدیر عامل شرکت Infinidat می‌گوید: «Infinidat مزایای محافظت از باج‌افزار در ذخیره‌سازی بلوک، از جمله بازیابی تضمینی عکس فوری غیرقابل تغییر در یک دقیقه یا کمتر، سهولت استفاده بیشتر و انعطاف‌پذیری سایبری جامع را به سطح بالاتری رسانده است». شناخته شدن به عنوان پیشرو در صنعت برای مبارزه با باج‌افزار نه تنها به ما به‌عنوان ارائه‌دهنده راه‌حل‌هایی برای انعطاف‌پذیری ذخیره‌سازی سایبری و حفاظت از داده‌های مدرن، شتاب بسیار زیادی به ما می‌دهد، بلکه به ما صندلی می‌دهد تا با شرکت‌های بزرگ و ارائه‌دهندگان خدمات درباره آنچه که چیست صحبت کنیم. ما می توانیم برای از بین بردن تهدید باج افزار برای آنها انجام دهیم.”

Infinidat اعلام کرد که شرکت تحلیلگر IT، GigaOm، آن را به عنوان پیشرو در صنعت محافظت از باج افزار برای ذخیره سازی مبتنی بر بلوک معرفی کرده است. بر اساس تجزیه و تحلیل مستقل GigaOm، Infinidat به دلیل معماری مدرن ذخیره‌سازی تعریف‌شده توسط نرم‌افزار، ایمن‌سازی فضای ذخیره‌سازی سازمانی با رویکردی استراتژیک، بلندمدت، عملکرد گسترده و عمیق و کیفیت بالای نوآوری خود را متمایز می‌کند.

اریک هرتزوگ.

برای دانلود گزارش کامل تحلیلگر کلیک کنید اینجا.منبع: https://www.securitysa.com/17582R

جزئیات موقعیت رهبری Infinidat در گزارش جدید این شرکت در مورد امنیت سایبری، با عنوان “گزارش سونار GigaOm برای حفاظت از باج‌افزار ذخیره‌سازی اولیه مبتنی بر بلوک” موجود است.

گزارش GigaOm Sonar بیان می‌کند: «Infinidat یک راه‌حل کامل و متعادل برای محافظت از باج‌افزار ارائه می‌دهد»، که در ادامه به قدرت فناوری جدید بازیابی سایبری InfiniSafe تعبیه‌شده در تمامی پلتفرم‌های آن: InfiniBox، InfiniBox SSA و InfiniGuard اشاره می‌کند. InfiniSafe الزامات اساسی اساسی را برای ارائه قابلیت‌های بازیابی سایبری جامع با عکس‌های فوری غیرقابل تغییر، حفاظت منطقی با فاصله هوایی، شبکه پزشکی قانونی محصور شده و بازیابی تقریباً آنی نسخه‌های پشتیبان با هر اندازه مخزن گرد هم می‌آورد.

از طریق بازیابی سایبری تقریباً آنی، Infinidat به سازمان‌ها کمک می‌کند از پرداخت باج اجتناب کنند، اما همچنان داده‌های ارزشمند سازمانی خود را، بدون خطر و دست نخورده، بازیابی کنند. Infinidat اولین ضمانت ذخیره سازی سایبری صنعت را برای بازیابی در حافظه اصلی ارائه کرده است – ضمانت ذخیره سازی سایبری InfiniSafe. این شرکت اخیراً انعطاف‌پذیری سایبری را به پلتفرم‌های ذخیره‌سازی سازمانی InfiniBox و InfiniBox SSA II با InfiniSafe Reference Architecture گسترش داده است و به Infinidat اجازه می‌دهد ضمانت عکس فوری تغییرناپذیری خود و زمان بازیابی عکس‌های فوری غیرقابل تغییر را در یک دقیقه یا کمتر ارائه دهد. InfiniSafe در فوریه امسال بر روی پلت فرم مدرن حفاظت از داده و ذخیره سازی سایبری InfiniGuard معرفی شد.

Max Mortillaro، تحلیلگر GigaOm می‌گوید: «داده‌های اولیه اولین نقطه تأثیر حملات باج‌افزار هستند، بنابراین برای سازمان‌ها بسیار مهم است که راه‌حل‌های ذخیره‌سازی اولیه را که شامل حفاظت باج‌افزار است، مانند راه‌حل‌های انعطاف‌پذیری سایبری Infinidat، اجرا کنند». «گزارش جدید GigaOm Sonar ما در مورد محافظت از باج‌افزار برای ذخیره‌سازی بلوکی در زمانی ارائه می‌شود که حملات باج‌افزار بسیار رایج شده‌اند و چنین تهدیدی دائمی برای همه سازمان‌ها در همه صنایع هستند. ما از طریق تجزیه و تحلیل خود دیده‌ایم که چگونه باج‌افزار می‌تواند صدمات قابل توجهی به شرکت‌ها و سازمان‌های دولتی وارد کند.»

Infinidat پیشرو در حفاظت از باج افزار است

شماره 5 2022 زیرساخت فناوری اطلاعات، محصولات