Infosecurity Europe سخنرانی اصلی | امنیت حرفه ای


دنی بروک، افسر سابق پلیس Met و ستاره برنامه تلویزیونی Channel 4 Hunted، سخنران اصلی رویداد زنان در امنیت سایبری امسال است. امنیت اطلاعات اروپا، رویداد سالانه امنیت اطلاعات که از سه شنبه تا پنجشنبه، 20 تا 22 ژوئن در ExCeL لندن برگزار می شود، در تصویر.

دنی بیش از ده سال به عنوان یک افسر پلیس برای پلیس متروپولیتن به عنوان یکی از معدود زنان در واحد نخبگان Met کار کرد. او به‌عنوان مستقرترین مامور مخفی زن در سرویس‌های پلیس بریتانیا مورد ستایش قرار گرفته است و همچنین به خاطر نقش «شکارچی» در Hunted و سلبریتی هانتد برای کانال 4 شهرت دارد.

دنی در روز چهارشنبه، 21 ژوئن، در ظهر به صحنه زنان در امنیت سایبری در گالری جنوبی در ExCel خواهد رفت تا نقش زنان در فضای سایبری و اهمیت استقرار زنان در زمینه‌های سنتی تحت سلطه مردان را به چالش بکشد. دنی با تألیف کتاب «دختری برای کار» که در آن دنی شرح زندگی خود به عنوان یک پلیس مخفی زن، فشارهای ناشی از کارش، و تلاش برای ایجاد تعادل بین ساعات طولانی با مادر بودن را به اشتراک می‌گذارد، در این مورد و چگونگی او صحبت خواهد کرد. مهارت های تحقیقی خود را به امنیت آنلاین منتقل کرده است و اکنون به آموزش هوش منبع باز می پردازد.

دنی گفت: «مسیر شغلی من چالش برانگیز بود، و زن بودن در فضایی که مردانه بود، صرفاً مرا تشویق کرد تا ارزش و مهارت خود را نشان دهم و آنچه را که می‌توانم به این نیرو بیاورم برجسته کنم. صحبت کردن در Infosecurity Europe به من یک پلتفرم دیگر برای به اشتراک گذاشتن سفرم، ادامه دادن نقش زنان در امنیت سایبری و تجلیل از کسانی که قبلاً در این صنعت حرفه ای ایجاد کرده اند، می دهد.

Infosecurity Europe 2023 میزبان هفتمین رویداد سالانه شبکه زنان در امنیت سایبری در گالری جنوبی از ساعت 11:30 صبح تا 2 بعد از ظهر است. با توجه به گزارش زنان در امنیت سایبری (زنان در امنیت سایبری) سازمان صنعت (ISC) 2، هنوز تعداد مردان در سایبری 3 به یک از زنان بیشتر است و نمایندگان کلی زنان در این بخش در حدود 24 درصد در نوسان است.

این رویداد که توسط CrowdStrike حمایت می شود، پانلی از زنان را در مراحل مختلف حرفه سایبری خود به نمایش می گذارد. اما جونز، مشاور ارشد – پاسخگویی به حوادث سایبری و آمادگی در CrowdStrike به پانلی می‌پیوندد تا در مورد تغییر شکل صنعت به گونه‌ای که متنوع‌تر باشد و نحوه گنجاندن گنجایش روزمره صحبت کند. او در ابتکارات مرتبط مختلف شرکت دارد و اخیراً به خاطر کار پیشگام خود که به ایجاد تیم‌های پاسخ سایبری فراگیر اختصاص داده شده است، شناخته شده است. بازدید کنید https://www.infosecurityeurope.com.
منبع: https://professionalsecurity.co.uk/news/commercial-security/infosecurity-europe-keynote/