inq Enea Edge IP را برای قابلیت ارکستراسیون لبه دریافت می کند – شماره 4 2022

“inq. اکنون در حال ساختن نقشه راه محصول برای ENEA Edge در مرکز توسعه inq. در هند است. ما قادر خواهیم بود پشتیبانی تجاری و فنی را به پایگاه مشتریان موجود ENEA Edge و ترتیبات صدور مجوز برای مخابرات جهانی، ISPها و MSPها برای uCPE ارائه کنیم. و استقرار جعبه سفید، “پرامود ونکاتش، مدیر ارشد فناوری گروه، تحقیق اضافه کرد.

inq.، یک ارائه‌دهنده راه‌حل‌های لبه جهانی، توافقی با Enea AB برای مجوز Enea Edge Intellectual Property (IP) از طریق مجوز توسعه نرم‌افزار دائمی اعلام کرد.

Enea Edge پتانسیل استفاده در ساخت شبکه های مجازی را دارد. بنابراین، inq. همچنین می‌توانند با ISPها و MNOها در اروپا و آفریقا برای ردیابی سریع مجازی‌سازی شبکه‌هایشان کار کنند و می‌توانند نقش اصلی را به عنوان بخشی از استقرار 5G با ارائه لایه هماهنگ‌سازی ایفا کنند.

Enea Edge یک بستر مجازی سازی و مدیریت باز برای دستگاه های لبه مانند uCPEs جعبه سفید است. این حداقل ردپایی را ارائه می دهد و بر حداکثر عملکرد، به ویژه در مورد شبکه و برنامه های لبه تمرکز می کند.

با دسترسی به کیت و IP توسعه نرم افزار Enea Edge، این اکنون inq را در موقعیت خود قرار می دهد. به عنوان یک شرکت فناوری لبه با مالکیت تمام پشته، از دستگاه‌ها، هایپروایزرها گرفته تا ارکستراسیون لبه‌ها و برنامه‌های کاربردی.

inq طی دو سال گذشته از نزدیک با Enea کار کرده و از Enea Edge به عنوان پایه نرم افزار مجازی سازی و مدیریت برای inq استفاده کرده است. پلت فرم جهانی CPE این موافقتنامه مجوز به inq اجازه می دهد. برای ساختن نقشه راه خود، که می تواند به سایر کاربران Enea Edge نیز ارائه شود.

inq Enea Edge IP را برای قابلیت ارکستراسیون لبه دریافت می کند

شماره 4 2022 اخبار

برای اطلاعات بیشتر با Prince Cekeshe، inq، تماس بگیرید [email protected]، www.inq.incمنبع: https://www.securitysa.com/16994R

“Enea Edge IP برای inq بسیار استراتژیک است. ما به طور پیوسته در حال تلاش برای تبدیل شدن به یک رهبر لبه جهانی بوده ایم و داشتن edge را به عنوان بخشی از استراتژی اصلی خود آغاز کرده ایم. در حالی که inq. عمدتا بر روی برنامه های لبه مانند AI، SDN تمرکز کرده است. Andile Ngcaba، رئیس اجرایی inq گفت: NFV و IoT، با IP دارای مجوز از Enea inq. اکنون می‌توانند وارد فضای ارکستراسیون لبه شوند.