Integriti و ONVIF | امنیت حرفه ای


Inner Range، سازنده کنترل دسترسی، تعدادی پیشرفت را در محصول پرچمدار خود Integriti اعلام کرده است. که شامل مطابقت با ONVIF، انجمن مستقر در ایالات متحده برای قابلیت همکاری. و ارائه مدیریت بازدید کننده

Integriti سیستم دسترسی و امنیت هوشمند در سطح سازمانی Inner Range است. این به‌روزرسانی برای مشتریان جدید و فعلی به این معنی است که اپراتورها می‌توانند دوربین‌های مداربسته IP منطبق با ONVIF را بدون نیاز به ضبط شبکه یا سیستم مدیریت ویدیو به Integriti متصل کنند. برای کارهای اساسی، مانند پخش زنده ویدیو، نظارت بر رویداد و صادرات فریم های فعلی. Integriti همچنین اکنون می تواند با دوربین های MOBOTIX HUB ادغام شود و رابط کاربری با نرم افزار Milestone Systems گزینه های پیشرفته تری برای اپراتورها دارد.

کاربر می تواند مدیریت بازدیدکنندگان اولیه را در Integriti از طریق یک رابط اختصاصی انجام دهد. ویژگی‌ها و مجوزهای پیش‌فرض را می‌توان برای انواع بازدیدکننده، برای کاربران برای ایجاد اعتبارنامه‌های مناسب و مدیریت بازدیدکنندگان در سایت تنظیم کرد. این برای مشتریان Integriti با گزینه های نرم افزار “تجاری” یا “شرکتی” در دسترس است. اکنون می‌توانید اعتبار کد QR را برای بازدیدکنندگان در Integriti، بدون نیاز به سیستم مدیریت بازدیدکنندگان، و همچنین ادغام‌های جدید با درب‌خوان‌های بلوتوث STid و قفل‌های بی‌سیم Dormakaba ایجاد کنید.

تیم نورث وود، مدیر Inner Range، گفت: “به عنوان یک تولید کننده، تیم تحقیق و توسعه ما دائماً در حال بررسی راه های جدید برای آسان تر و کارآمدتر کردن سیستم های ما برای استفاده اپراتورها است، تجربه ای نرم و بدون دردسر برای کارگران، ساکنان و بازدیدکنندگان فراهم می کند. ، همه با حفظ سطوح بالایی از امنیت. این جدیدترین پیشرفت‌ها به همه مشتریان در نحوه مدیریت دسترسی و امنیت و همچنین صرفه‌جویی در هزینه‌ها و منابع در جایی که دیگر نیازی به سیستم‌های شخص ثالث اضافی نیست، انتخاب بیشتری می‌دهد.

کارکنان بریتانیا در Inner Range، Integriti و قابلیت‌های یکپارچه‌سازی آن و همچنین سیستم ابتدایی Inception را در نمایشگاه نشان می‌دهند. نمایشگاه بین المللی امنیت، در لندن المپیا در روزهای سه شنبه و چهارشنبه 27 و 28 سپتامبر.

بازدید کنید www.innerrange.co.uk.
منبع: https://www.professionalsecurity.co.uk/products/access-control/integriti-and-onvif/