IQ WiFi 6 پشتیبانی از کاربران و نصب کنندگان امنیتی – شماره 8 2022

این شبکه ها را می توان توسط کاربران نهایی و ارائه دهندگان خدمات از طریق صفحه نمایش لمسی 7 اینچی پنل، برنامه های موبایل iOS و اندروید و وب سایت و پورتال شریک Alarm.com مدیریت و نگهداری کرد.

دیو پولینگ، معاون و مدیر کل Johnson Controls، می‌گوید: «دیو پولینگ، معاون و مدیر کل Johnson Controls، می‌گوید: «دلال‌ها دیگر نیازی به تماس‌های غیرضروری برای مسائل مربوط به Wi-Fi ندارند. IQ WiFi 6 همه جعبه‌ها را از نظر سرعت، مش‌بندی و عملکرد، با یک تمایز مهم بررسی می‌کند: اتصال از راه دور از طریق Alarm.com.

IQ WiFi 6 از کاربران و نصب کنندگان امنیتی پشتیبانی می کند

شماره 8 2022 زیرساخت فناوری اطلاعات، محصولات

ابزارهای اضافی مانند WPS از راه دور به فروشندگان اجازه می دهد تا با اتصال دستگاه ها به نزدیک ترین گره، نصب را ساده کنند و در عین حال بتوانند شبکه مناسب را برای عملکرد بهینه انتخاب کنند.

IQ WiFi 6 از Qualcomm Networking Pro 400 استفاده می کند، یک پلت فرم Wi-Fi 6 منعطف که برای پاسخگویی به نیازهای روزافزون محیط های Wi-Fi شلوغ و متراکم طراحی شده است. مساحت این روتر حدود 140 متر است2و با افزودن هفت دستگاه دیگر «برده» می‌توان دامنه را افزایش داد. سیستم های مدیریتی به کاربران و ارائه دهندگان خدمات این امکان را می دهند که شبکه را از راه دور مشاهده و پیکربندی کنند و در عین حال از راه دور هر گونه مشکلی را که ممکن است رخ دهد، بهترین عملکرد خود را حفظ کنند.

برای اطلاعات بیشتر، با جولیان سیدرر، Qolsys by Johnson Controls تماس بگیرید. +27 79 885 7033، [email protected]، www.qolsys.comمنبع: https://www.securitysa.com/18160R

هنگامی که IQ WiFi 6 با پنل IQ جفت می شود، سه شبکه/SSID منحصر به فرد را ارائه می دهد: یکی برای دستگاه های شخصی یا تجاری کاربر نهایی، یک شبکه مهمان با قابلیت پیوستن آسان، و یک شبکه امنیتی اختصاصی برای دستگاه های نصب شده فروشنده مانند دوربین ها. ، زنگ درها، بازکن های گاراژ و غیره

جانسون کنترلز IQ WiFi 6 را منتشر کرده است، یک راه حل جدید مش روتر برای خانه ها و مشاغل با دستگاه های امنیتی، اتوماسیون و وای فای. IQ WiFi 6 یک روتر دارای تاییدیه Wi-Fi Alliance با نرم افزار مدیریت Alarm.com است که تجربه کاربر را بهبود می بخشد و تعمیر و نگهداری فروشنده، پشتیبانی از تماس ها و تماس ها را کاهش می دهد.