IQ WiFi 6 پشتیبانی از کاربران و نصب کنندگان امنیتی – شماره 8 2022

ابزارهای اضافی مانند WPS از راه دور به فروشندگان اجازه می دهد تا با اتصال دستگاه ها به نزدیک ترین گره، نصب را ساده کنند و در عین حال بتوانند شبکه مناسب را برای عملکرد بهینه انتخاب کنند.

این شبکه ها را می توان توسط کاربران نهایی و ارائه دهندگان خدمات از طریق صفحه نمایش لمسی 7 اینچی پنل، برنامه های موبایل iOS و اندروید و وب سایت و پورتال شریک Alarm.com مدیریت و نگهداری کرد.

هنگامی که IQ WiFi 6 با پنل IQ جفت می شود، سه شبکه/SSID منحصر به فرد را ارائه می دهد: یکی برای دستگاه های شخصی یا تجاری کاربر نهایی، یک شبکه مهمان با قابلیت پیوستن آسان، و یک شبکه امنیتی اختصاصی برای دستگاه های نصب شده فروشنده مانند دوربین ها. ، زنگ درها، بازکن های گاراژ و غیره

جانسون کنترلز IQ WiFi 6 را منتشر کرده است، یک راه حل جدید مش روتر برای خانه ها و مشاغل با دستگاه های امنیتی، اتوماسیون و وای فای. IQ WiFi 6 یک روتر دارای تاییدیه Wi-Fi Alliance با نرم افزار مدیریت Alarm.com است که تجربه کاربر را بهبود می بخشد و تعمیر و نگهداری فروشنده، پشتیبانی از تماس ها و تماس ها را کاهش می دهد.

دیو پولینگ، معاون و مدیر کل Johnson Controls، می‌گوید: «دیو پولینگ، معاون و مدیر کل Johnson Controls، می‌گوید: «دلال‌ها دیگر نیازی به تماس‌های غیرضروری برای مسائل مربوط به Wi-Fi ندارند. IQ WiFi 6 همه جعبه‌ها را از نظر سرعت، مش‌بندی و عملکرد، با یک تمایز مهم بررسی می‌کند: اتصال از راه دور از طریق Alarm.com.

برای اطلاعات بیشتر، با جولیان سیدرر، Qolsys by Johnson Controls تماس بگیرید. +27 79 885 7033، [email protected]، www.qolsys.comمنبع: https://www.securitysa.com/18160R

IQ WiFi 6 از Qualcomm Networking Pro 400 استفاده می کند، یک پلت فرم Wi-Fi 6 منعطف که برای پاسخگویی به نیازهای روزافزون محیط های Wi-Fi شلوغ و متراکم طراحی شده است. مساحت این روتر حدود 140 متر است2و با افزودن هفت دستگاه دیگر «برده» می‌توان دامنه را افزایش داد. سیستم های مدیریتی به کاربران و ارائه دهندگان خدمات این امکان را می دهند که شبکه را از راه دور مشاهده و پیکربندی کنند و در عین حال از راه دور هر گونه مشکلی را که ممکن است رخ دهد، بهترین عملکرد خود را حفظ کنند.

IQ WiFi 6 از کاربران و نصب کنندگان امنیتی پشتیبانی می کند

شماره 8 2022 زیرساخت فناوری اطلاعات، محصولات