Irisity از تجزیه و تحلیل ویدئویی مبتنی بر هوش مصنوعی IRIS+ رونمایی کرد – شماره 5 2022

Irisity IRIS+ را معرفی کرده است، راه حل تحلیل ویدیویی نسل بعدی خود با هوش مصنوعی. IRIS+ یک پیشنهاد جامع و بسیار مقیاس پذیر است که تخصص Irisity در تجزیه و تحلیل رفتاری را با پلتفرم Agent Vi برای تجزیه و تحلیل های مقیاس پذیر و توزیع شده ترکیب می کند. IRIS+ عملکرد را در پلتفرمی ارائه می‌کند که برای پشتیبانی از سفارشی‌سازی و پیشنهادات عمودی پیشرفته‌تر و خاص صنعت در آینده طراحی شده است.

Irisity از تجزیه و تحلیل ویدئویی مبتنی بر هوش مصنوعی IRIS+ رونمایی کرد

شماره 5 2022 دوربین مدار بسته، نظارت و مانیتورینگ از راه دور، محصولات

ای جی فریزر، مدیر ارشد درآمد Irisity گفت: “Irisity و Agent Vi بیش از 20 سال است که به بازار امنیت خدمت کرده اند، و ما امروز به حل پیچیده ترین مشکلات مشتریان خود مانند زمانی که برای اولین بار سفر خود را شروع کردیم متعهد هستیم.” . “کسب و کارها به سختی متوجه شده اند که پلتفرم های تجزیه و تحلیل ویدئویی دیروز برای ارائه حفاظت کافی برای حل چالش های امنیتی مدرن ناکافی است. IRIS+ قابلیت های تجزیه و تحلیل ویدئویی را افزایش می دهد و بر هوش برای اطمینان از قابلیت اطمینان و شناسایی در محیط های پیچیده و پرخطر تاکید می کند.”

اطلاعات بیشتر را درمنبع: https://www.securitysa.com/17426R

IRIS+ قابلیت‌های هوش مصنوعی غنی پلت‌فرم‌های innoVi و Irisity را با طبقه‌بندی اشیاء گسترده برای بالاترین سطوح دقت در چالش‌برانگیزترین محیط‌ها افزایش می‌دهد. یک راه حل تجزیه و تحلیل انعطاف پذیر و مقیاس پذیر که شامل نسخه های پیشرفته تجزیه و تحلیل رایج است، IRIS+ همچنین یک تجربه کاربری ساده و عملکرد آمار جدید را ارائه می دهد. یک ابزار برنامه‌ریزی جدید به ادغام‌کنندگان و کاربران نهایی این امکان را می‌دهد که استقرار IRIS+ خود را بر اساس نیازهای خاص ترسیم کنند.

IRIS+ از نصب‌ها در هر اندازه پشتیبانی می‌کند و می‌توان آن را روی هر تعداد دوربین اعمال کرد و جذاب‌ترین TCO را در بازار تجزیه و تحلیل ویدیو ارائه می‌کند. در دسترس بودن بالا و افزونگی کامل آن فرصت خرابی سیستم یا از دست دادن داده را محدود می کند. پشتیبان‌گیری خودکار بدون درز، ارتقاء، شبکه ۲۴ ساعته و نظارت بر سلامت دوربین، نیازهای مدیریت و خدمات را ساده می‌کند. این راه حل هم برای محیط های ابری و هم برای محیط های داخلی در دسترس است.