IWF در مورد سوء استفاده جنسی آنلاین از کودکان


به گفته بنیاد دیده بان اینترنت، اثرات قرنطینه تنها در حال حاضر آشکار می شود، زیرا کودکان کوچکتر مورد آزار جنسی آنلاین قرار می گیرند.IWF).

IWF یک موسسه خیریه بریتانیایی است که ویدئوها و تصاویر آزار جنسی کودکان را به صورت آنلاین دنبال می کند و برای حذف آن تلاش می کند. این بیماری همه‌گیر باعث شد که هزاران کودک برای یادگیری، معاشرت و بازی به اینترنت تکیه کنند – چیزی که شکارچیان اینترنتی از آن برای وادار کردن کودکان بیشتری به فعالیت‌های جنسی، حتی از جمله دوستان یا خواهر و برادرشان، از طریق وب‌کم‌ها و تلفن‌های هوشمند متصل به اینترنت سوء استفاده کردند. IWF می‌گوید که در سال 2022، تحلیل‌گران این سازمان در حال ارزیابی گزارش‌های بیشتری در مجموع بودند و بیشتر از همیشه موارد سوء استفاده جنسی از کودکان را تایید کردند.

سوزی هارگریوز OBE، مدیر اجرایی IWF، گفت: “شما نمی توانید جن را دوباره در بطری بگذارید. همه ما زندگی خود را طوری تنظیم کرده‌ایم که بیشتر از همیشه آنلاین باشیم، و این تغییر نخواهد کرد. در طول همه گیری، اینترنت یک راه نجات بود. اما ما فقط اکنون در حال بازگشایی اثرات کامل هستیم. آنچه برای ما واضح است این است که کودکان کوچکتر اغلب در حالی که در اتاق خواب خود هستند توسط شکارچیان متجاوز به موقعیت های آزاردهنده کشیده می شوند.

والدین آنها اغلب از وجود این درب پشتی آنلاین در خانه هایشان بی خبرند که فرزندانشان را آسیب پذیر می کند. می ترسم این نوک کوه یخ باشد.»

او افزود که با تحقیق مستقل در مورد سوء استفاده جنسی از کودکان موافق است که اخیراً به این نتیجه رسیده است که کودکان باید در زندگی عمومی اولویت بیشتری داشته باشند.

ما اکنون باید شاهد رهبری ملی از سوی دولت در بالاترین سطوح ممکن باشیم که بهداشت، آموزش و حفاظت عمومی را گرد هم می آورد تا اطمینان حاصل شود که شکست های شناسایی شده توسط تحقیق هرگز دوباره تکرار نمی شوند.

“ما باید اکنون اقدام کنیم تا اطمینان حاصل کنیم که رشدی که در این مشکل مشاهده می کنیم بومی نمی شود. این شامل تداوم سرمایه‌گذاری در برنامه‌ها و استراتژی‌های پیشگیری است که از قربانی شدن کودکان قربانی سوء استفاده جنسی از کودکان، محافظت از مردم در برابر شکارچیان و پیگیری برای آوردن مجرمان به عدالت جلوگیری می‌کند.»

راهنمای دانلودی برای والدین و مراقبین در اینجا موجود است https://talk.iwf.org.uk/.

اظهار نظر

شورای روسای پلیس ملی (NPCC) مسئول حفاظت از کودکان، معاون پلیس مرسی ساید، ایان کریچلی است. وی گفت: «پلیس گام های بزرگی برداشته است، اما هنوز کارهای بیشتری باید انجام شود. ما به طور قابل توجهی در تیم های اختصاصی کودک آزاری آنلاین، قابلیت های پزشکی قانونی دیجیتال و تیم های آنلاین مخفی خود سرمایه گذاری کرده ایم. کارکنان ما این کار سخت را انجام می دهند زیرا به حفظ امنیت کودکان، شناسایی مجرمان و آوردن آنها به دادگاه اهمیت می دهند. ما به طور متوسط ​​900 متخلف را دستگیر می کنیم و از 1127 جوان در هر ماه محافظت می کنیم. پیام ما به متخلفان این است: ما شما را پیدا خواهیم کرد.

«در حالی که ما سخت کار می کنیم تا مجرمان را هدف قرار دهیم و از کودکان محافظت کنیم، نیاز داریم که همه نقش خود را در گفتگو با جوانان ایفا کنند. آموزش برای تضمین امنیت آنلاین آنها ضروری است.

«لایحه ایمنی آنلاین فرصتی برای تبدیل اینترنت به مکانی امن‌تر در طول زندگی ارائه می‌دهد. ضروری است که مسئولیت حفاظت از کودکان به صورت آنلاین بر عهده شرکت هایی باشد که برای آنها فضا ایجاد می کنند.

«اگر در حال خواندن این مطلب هستید و در مورد افکار و رفتارهای خود به صورت آنلاین نگرانی دارید، به دنبال کمک باشید. پشتیبانی در دسترس است تا قبل از توهین شما را متوقف کند. وقتی یکی از اعضای خانواده به خاطر این نوع جنایت دستگیر می شود، ویرانی را می بینیم.

در سال 2022، 199360 نشانی اینترنتی که IWF به عنوان مطالب سوء استفاده جنسی از کودکان تأیید کرد، حاوی تصاویر و ویدیوهایی بود که از طریق یک دستگاه متصل به اینترنت با دوربین ساخته و/یا به اشتراک گذاشته شده بود، در مقابل حضور فیزیکی یک آزارگر در اتاق با قربانی/ها. اغلب، یک کودک توسط شخصی که به صورت آنلاین با کودک در تعامل است، آراسته، اجبار و تشویق شده است. IWF می گوید میزان این مواد در مقایسه با سال 2021 نه درصد افزایش یافته است.

والدین تشویق می شوند که از چک لیست TALK برای اطمینان از ایمن نگه داشتن کودکان

با فرزند خود در مورد سوء استفاده جنسی آنلاین صحبت کنید. گفتگو را شروع کنید – و به نگرانی های آنها گوش دهید.
با قوانین اساسی در مورد نحوه استفاده خانواده از فناوری موافقت کنید.
درباره پلتفرم ها و برنامه هایی که فرزندتان دوست دارد بیاموزید. به زندگی آنلاین آنها علاقه مند شوید.
نحوه استفاده از ابزارها، برنامه‌ها و تنظیماتی را که می‌توانند به ایمن نگه داشتن فرزندتان در فضای آنلاین کمک کنند، بدانید.
منبع: https://www.professionalsecurity.co.uk/news/case-studies/iwf-on-online-sexual-abuse-of-children/