Johnny Aucamp به iPulse exco می پیوندد – شماره 6 2022

او هدایت استراتژیک و رهبری و همچنین کارایی عملیاتی را برای iPulse به ارمغان می‌آورد، زیرا سال‌ها در پست‌های مدیریتی و اجرایی ارشد بوده و کارکنان متعددی مستقیماً به او گزارش می‌دهند، و تجربه گسترده‌ای در سطح محلی و بین‌المللی در رشد و توسعه کسب‌وکار دارد.

جانی آکامپ به شرکت iPulse می پیوندد

شماره 6 2022 اخبار

جانی اوکمپ.

گری چالمرز، مدیر عامل iPulse Systems، می‌گوید: «این یک تحسین باورنکردنی برای iPulse است که فردی با کالیبر و تجربه جانی شرکت ما را انتخاب کرده است، و من به نمایندگی از کل تیم مدیریتی خود صحبت می‌کنم وقتی می‌گویم همه ما فوق‌العاده هیجان‌زده هستیم. می تواند با شخصی با شجره نامه و تجربه کار کند – و از او بیاموزد. ما معتقدیم که iPulse محصولی باورنکردنی دارد و با پلتفرم‌های پایدار و پایگاه مشتریان عالی، جانی فرد مناسبی برای رشد ما و ایجاد سهم بازار ما است.

Aucamp یک سازنده روابط در سطح جهانی است که روابط طولانی مدت زیادی را با مشتریان، فروشندگان و همکاران در حرفه خود ایجاد کرده است، که شامل موقعیت های هیئت مدیره در G4S آفریقای جنوبی، Britehouse Telematics، MTN Business Kenya و MTN Business Zambia است.

Aucamp اضافه می کند: “من از یک پیشینه سازمانی در مقیاس بزرگ آمده ام، از اینکه بخشی از یک تیم کوچک و پویا هستم که به وضوح می خواهد جهان را تغییر دهد، هیجان زده هستم. به‌عنوان مدیر و سهامدار، قصد دارم در کمک به iPulse به‌عنوان یک کسب‌وکار بین‌المللی، به‌سرعت در بازارهای آفریقای جنوبی، آفریقا و ایالات‌متحده به سرعت در بازارهای آفریقای جنوبی، آفریقا و ایالات متحده رشد کند.»منبع: https://www.securitysa.com/17616Rجانی اوکامپ به عنوان مدیر فروش (CSO) به سیستم iPulse پیوسته است و به تیم اجرایی کمک زیادی کرده است.