Journey to Chartered | امنیت حرفه ای


یکی از جدیدترین CSyP گری برگین ایرلندی است، در تصویر، که در میان مهمانان شام سالانه متخصصان امنیتی خبره، در هتل سنت ارمین در مرکز لندن بود – کلمات و تصاویر بیشتر در آن شب در نسخه چاپی نوامبر مجله امنیت حرفه ای. گری همچنین یکی از بازدیدکنندگان نمایش امنیت بیست در بلانچاردزتاون، دوبلین، در ماه سپتامبر بود. در اینجا او توضیح می‌دهد که چگونه به چارتر رسید و چرا.

سال های اولیه خود را در امنیت و افرادی که به شما در شروع کار کمک کردند، توضیح دهید؟

در سال 1998، با کار به عنوان ناظر درب در یک کلوپ شبانه محلی وارد صنعت امنیت شدم، در حالی که به طور تمام وقت در یک خرده فروش عمده کالاهای ورزشی مشغول به کار بودم. در جمع سایر رزمی کاران، ارزش ارتباط موثر را به عنوان وسیله ای برای مذاکره و تنش زدایی یاد گرفتم. در مدت کوتاهی به سمت مدیر امنیت منطقه ای رفتم. من در سال 2009 برای شرکت های امنیتی شروع به کار کردم. سابقه من به عنوان یک مدیر عملیات در خرده فروشی های سطح بالا، مراکز داده بین المللی و قراردادهای بخش عمومی است. سپس در سال 2011 آن شرکت را ترک کردم و در یک شرکت امنیتی بزرگ دیگر به سمت مقامی بالاتر رفتم. با تشکر از همکاران و حامیان الهام بخش که در PSNI ملاقات کردم [Police Service of Northern Ireland]، بانک اولستر، و کمیسیون اروپا، من اکنون به طور جدی در بخش امنیتی کار کرده ام. در سال 2014، با پذیرش یک موقعیت شغلی، یک حرکت شغلی مهم انجام دادم منگارد پلاس به عنوان آنها مدیر بازرگانی و مشاور امنیتی

یادگیری و پیشرفت چگونه در حرفه شما نقش داشته است؟ نقشی را که ادامه تحصیل و آموزش در کمک به موفقیت شما در زمینه انتخابی ایفا کرده است، شرح دهید.

من تمایل زیادی به تقویت سالها تجربه خود در صنعت با دانشگاه سطح سوم پیدا کردم. کارفرمایان من از اشتیاق من برای یادگیری استقبال کردند و من در تلاش هایم از حمایت گسترده ای برخوردار شدم. در سال 2018 کارشناسی ارشد مدیریت امنیت را در دانشگاه پورتسموث به پایان رساندم. پس از اتمام دوره کارشناسی ارشد، با پیشنهاد خود برای گذراندن دوره دکترا به صاحب شرکت، شان هال مراجعه کردم. در عرض 90 ثانیه پس از یک مکالمه، او موافقت کرد که هزینه دکترای حرفه ای من را به طور کامل تامین کند، چیزی که برای همیشه از آن سپاسگزار خواهم بود. آمیختن مطالعه با کار یک کار بزرگ است. با این حال، اکنون با افراد بسیار با استعداد و با تجربه کار می‌کنم که به من اجازه می‌دهند با این تجارت رشد کنم، که خوشحالم بگویم در یک مسیر صعودی عظیم است.

در مورد انگیزه های خود برای پیگیری اعتبار CSyP به من بگویید.

علیرغم اینکه دانشگاه را در 40 سالگی شروع کردم، همیشه این ذهنیت را داشتم که سعی کنم از بهترین های قبلی خودم پیشی بگیرم. گواهینامه ASIS CPP به عنوان استاندارد صنعتی در هنگام تعامل با مراکز داده آمریکایی در ایرلند دیده می شود. به دلیل برجستگی CSyP در بخش‌های امنیتی بریتانیا و اروپا، من احساس کردم که مجبور شدم برای آن کار کنم. این واقعیت که CSyP نیز یک فرآیند بررسی شده است، برای من یک نقطه فروش عمده بود. یک نگاه سریع به ثبت CSyP کالیبر همکارانم در این زمینه را به شما نشان خواهم داد.

داشتن عنوان Chartered Security Professional چه تأثیری بر حرفه شما داشته است؟

به دلیل CSyP، اکنون از نظر مشتریانم در صنعت امنیت در ایرلند و بریتانیا اهرم بسیار بیشتری دارم. CSyP به‌عنوان معیاری برای حرفه‌ای‌سازی صنعت عمل کرده است، دقیقاً مانند نام «Chartered» در سایر زمینه‌ها.

به من بگویید که چگونه داشتن نام CSP از نظر حرفه ای به شما کمک کرده است.

CSyP به من اعتبار زیادی نزد مشتریانم در بخش امنیتی در ایرلند و بریتانیا داده است. CSyP مشابه با نام “Chartered” در زمینه های دیگر، به ارتقای سابقه حرفه ای در صنعت کمک کرده است.

آیا توصیه ای برای کسانی که قصد درخواست دارند وجود دارد؟

اگر یک CSyP می‌شناسید، می‌توانند بهترین توصیه‌ها را در مورد کارهای بعدی به شما بدهند. یکی از چیزهایی که همه آنها را متحد می کند صمیمیت آنهاست. از آنجایی که فقط یک مهلت درخواست وجود دارد، باید تکمیل فرم را در چند هفته پخش کنید. به‌عنوان یک متقاضی سابق CSyP، می‌توانم تأیید کنم که تیم مسئول بررسی برنامه‌ها یکی از مفیدترین و دلپذیرترین تیم‌هایی است که تا به حال با آنها کار کرده‌ام.

از دکتری خود بگویید؟

من در میانه سومین سال تحصیلی ام هستم دانشگاه پورتسموث، جایی که من در حال ادامه تحصیل در مقطع دکتری حرفه ای در مدیریت بازرگانی هستم. پایان نامه من، با عنوان “توسعه برنامه آموزشی حفاظت از نزدیک برای استفاده توسط سازمان امنیت خصوصی در ایرلند» بر ایجاد برنامه درسی، کسب دانش و مهارت و آزمون تمرکز دارد. همانطور که یکی از دانشگاهیان برجسته امنیت بیان کرد، “CP صحرای بزرگ مطالعات امنیتی است”، من در عوض یک بررسی جامع و یکپارچه انجام می دهم زیرا به نظر می رسد هیچ یک از این رویکردها به خودی خود کافی نیستند.
منبع: https://www.professionalsecurity.co.uk/news/interviews/journey-to-chartered/