Kaspersky مجموعه جدید مصرف کنندگان را معرفی کرد – شماره 7 2022

همچنین مجموعه کاملی از ابزارهای عملکردی از جمله ابزارهای راه اندازی سریع، افزایش سرعت کامپیوتر و پاکسازی فضای دیسک وجود دارد. حالت‌های «بازی» و «مزاحم نشوید» که به‌طور خودکار در حین بازی، کار یا در حین پخش فیلم روی رایانه شخصی روشن می‌شوند، تجربه‌های بدون اختلال را تضمین می‌کنند و استفاده از منابع سیستم را به حداقل می‌رسانند و امکان تخصیص مجدد به وظایف اولویت‌دار را فراهم می‌کنند. شناسایی استالکرور به‌علاوه وبکم و محافظت از میکروفون از جمله ویژگی‌های حریم خصوصی در دسترس مشترکین این طرح است.

بنابراین برای کاربران مهم است که پاسخ همه سناریوهای ممکن را داشته باشند، تا بتوانند با اطمینان به زندگی دیجیتالی خود ادامه دهند – خواه «کشاورزی طلا» در MMORPG مورد علاقه خود، آشنا کردن بچه ها با اولین تبلت خود، ترتیب دادن یک تماس ویدیویی برای اعضای ارشد خانواده یا صرفاً به دنبال کاوش و امتحان چیزهای بزرگ بعدی هستند، مانند ساختن یک خانه هوشمند یا گشت و گذار در متاورس.

از استاندارد تا پریمیوم

خط تولید ساده شده جدید به چندین طرح تقسیم شده است: Kaspersky Standard، Plus و Premium. طیف به‌روزرسانی‌شده طرح‌ها اکنون به پلتفرم آگنوستیک تبدیل شده‌اند و هر یک از انواع مختلف دستگاه‌ها در Windows، Mac، iOS و Android محافظت می‌کنند. همه اینها به گونه ای طراحی شده اند که سطح عملکردی را که برای کاربران در سراسر اکوسیستم خدمات مصرف کننده شرکت در دسترس است منعکس کند.

به منظور پاسخ به این چالش ها و نیازهای در حال توسعه، کسپرسکی حفاظت از مصرف کننده خود را فراتر از AV تصور کرده و رویکرد جدید و چشم انداز تکاملی خود را برای سال های آینده ارائه کرده است.

سیستم های تشخیص کسپرسکی در سال 2021 به طور متوسط ​​روزانه 380000 فایل مخرب جدید کشف کردند که نشان دهنده رشد 20000 فایل در روز در مقایسه با سال 2020 است. همچنین انواع جدیدی از تهدیدات همچنان در حال ظهور هستند: از دزدان پیشرفته که حساب های آنلاین محبوب را هدف قرار می دهند. پلتفرم‌های بازی یا کیف پول‌های رمزنگاری شده، به نرم‌افزارهای بدافزاری که مجرم را قادر می‌سازد تا مخفیانه از زندگی خصوصی شخص دیگری از طریق دستگاه تلفن همراه جاسوسی کند.

غنی‌ترین طرح اشتراک، Kaspersky Premium، با از جمله حفاظت از هویت دیجیتال و پشتیبانی فنی ممتاز – با دسترسی اولویت‌دار به تماس‌های تلفنی یا خدمات چت، کمک نصب متخصص از راه دور و بررسی سلامت رایانه شخصی، به همه قابلیت‌های قبلی اضافه می‌کند. به منظور ارائه دفاع جامع از هویت، کاربران به کیف پول حفاظت از هویت دسترسی دارند، که کپی‌هایی از داده‌های حساس (مانند گذرنامه یا گواهینامه رانندگی شما) را در قالبی رمزگذاری شده ذخیره می‌کند تا از سرقت هویت جلوگیری کند و به شما امکان دسترسی ایمن به داده‌هایتان را در همه موارد شما می‌دهد. دستگاه ها علاوه بر این، همه مشتریان Kaspersky Premium یک اشتراک یک ساله رایگان برای Kaspersky Safe Kids به عنوان پاداش دریافت خواهند کرد که ارزش بیشتری را برای والدین به ارمغان می آورد.

کسپرسکی سبد مصرفی جدیدی را معرفی کرد

شماره 7 2022 محصولاتاتوماسیون خانه هوشمند

مصرف‌کنندگانی که Kaspersky Standard را انتخاب می‌کنند، قابلیت‌های امنیتی از جمله حفاظت بی‌درنگ در برابر جدیدترین تهدیدات دیجیتال و مرور ایمن و ضد فیشینگ برای دفاع در برابر وب‌سایت‌ها، دانلودها و برنامه‌های افزودنی خطرناک دریافت خواهند کرد. طرح استاندارد همچنین به کاربران یک ابزار حذف ویروس قبل از کسپرسکی ارائه می‌کند که می‌تواند ویروس‌هایی را که ممکن است قبل از نصب Kaspersky به رایانه شخصی کاربران راه پیدا کرده باشند، پیدا کرده و حذف کند. علاوه بر این، این طرح شامل فایروال و مانیتور شبکه است که نشان می دهد کدام برنامه ها به اینترنت متصل هستند.

علاوه بر این، این طرح شامل وضعیت ایمنی رمز عبور است که می‌تواند با بررسی وضعیت ایمنی گذرواژه‌ها و حساسیت آن‌ها به نشت، حفاظت از رمز عبور را افزایش دهد. بر اساس طرح کسپرسکی پلاس، کاربران همچنین می‌توانند ببینند که کدام دستگاه‌ها به شبکه خانگی متصل هستند، که این ویژگی به ویژه برای صاحبان فناوری خانه هوشمند مفید است.

اطلاعات بیشتر را در www.kaspersky.co.za/home-securityمنبع: https://www.securitysa.com/17990R

قابلیت های حفظ حریم خصوصی در Kaspersky Plus برجسته تر است. کاربرانی که مشترک این طرح هستند به همه چیزهایی که در Kaspersky Standard موجود است، به علاوه VPN نامحدود و مدیریت رمز عبور حق بیمه دسترسی دارند. آنها همچنین Data Leak Checker را دریافت می‌کنند که اینترنت و وب تاریک را کنترل می‌کند و به کاربران هشدار می‌دهد که داده‌های خصوصی آن‌ها به خطر افتاده است و توصیه‌هایی درباره اقدامات بعدی ارائه می‌دهد.

Kaspersky در دسترس بودن مجموعه راه حل های مصرفی جدید و ساده خود را اعلام کرده است که به صورت اشتراک در دسترس است. همراه با طیف جدیدی از نام‌های تجاری، خط تولید دوباره اختراع شده رابط کاربری و تجربه پیشرفته‌تری را در چندین پلتفرم به ارمغان می‌آورد. همچنین ویژگی‌های مختلفی را معرفی می‌کند که هر دسته از حفاظت از مصرف‌کننده معاصر را پوشش می‌دهد: امنیت، حریم خصوصی، عملکرد و هویت.