Kidde Commercial به عنوان نام تجاری جدید Carrier راه اندازی شد – شماره 3 2023

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد راه حل های ایمنی جان و آتش سوزی Kidde Commercial، به www.kidde-esfire.com مراجعه کنید.

این برند به معرفی مجدد جهانی خود در سراسر ایالات متحده، آمریکای لاتین، اروپا، آفریقا، آسیا و مناطق خاورمیانه ادامه خواهد داد.

Kidde Commercial دارای فناوری و پیشرفت های اثبات شده برای اطمینان از آخرین نوآوری ها و انطباق با مقررات است. آرمان سعیدنیا، مدیر کل Commercial Fire EUA گفت: “من بسیار هیجان زده هستم که در این زمان هیجان انگیز و متحول کننده، معرفی Kidde Commercial را در اروپا و آفریقا هدایت می کنم.” با پیشرفته‌تر شدن نیازهای مشتریان، ما تعهد خود را برای ارائه تجربه مشتری برتر با راه‌حل‌های متمایز تحت نام تجاری جدید Kidde Commercial افزایش می‌دهیم و سطح بالایی از مشارکت را از طریق پشتیبانی قوی از مشتری ارائه می‌کنیم.»

Kidde Engineered Systems هویت جدید برند تجاری Kidde خود را اعلام کرد. Kidde Commercial بخشی از Carrier Global Corporation، ارائه دهنده جهانی راه حل های سالم، ایمن، پایدار و هوشمند ساختمان و زنجیره سرد است.

برای اطلاعات بیشتر، با Carrier Fire & Security آفریقای جنوبی، +27 11 579 7300، [email protected] تماس بگیرید،منبع: https://www.securitysa.com/18950R

علاوه بر هویت برند جدید برای سیستم های مهندسی Kidde، Kidde Commercial توسط راه حل های منطقه ای آتش سوزی و ایمنی جانی از سراسر جهان، از جمله Aritech، Kilsen، و Ziton Fire پشتیبانی خواهد شد. Kidde Commercial این پیشنهادات شناخته شده و قابل اعتماد را تحت نام تجاری یکپارچه خود متحد می کند تا تجربه ای برتر، راه حل های پیشرو در منطقه خاص و خدمات عالی به مشتریان ارائه دهد.

Kidde Commercial به عنوان نام تجاری جدید Carrier راه اندازی شد

شماره 3 2023 ایمنی آتش، اخبار