KWAL یک لیوان برای ارتقای امنیتی بالا می‌برد – شماره 2/3 2023 – Turnstar Systems


منبع: https://www.securitysa.com/19404R

Turnstar همچنین دو چرخ گردان TITAN با گیت های امنیتی مجهز به براکت های نصب برای سیستم کنترل دسترسی ارائه کرد. برای اطمینان از نتایج با کیفیت، این توری ها برای محافظت در برابر خوردگی گالوانیزه شدند. چرخ‌گردان‌ها محکم و در عین حال شیک هستند و هم از نظر زیبایی شناختی و هم ویژگی‌های امنیتی جذابی را ارائه می‌کنند که می‌توانند در برابر هر نوع شرایط آب‌وهوایی مقاومت کنند و در عین حال مزاحمان را از محل دور نگه می‌دارند. علاوه بر این، آنها دارای مکانیزم قفل منحصر به فرد Rotalok هستند که عبور بدون مجوز را عملاً غیرممکن می کند.

با توجه به ماهیت پروژه و محل نصب، Turnstar متعهد به طراحی محصولاتی با دوام و در عین حال مقرون به صرفه برای بودجه مورد نیاز KWAL است. استفاده از مواد با کیفیت بالا مانند فولاد ضد زنگ 3Cr12 با پوشش پودری و فولاد ملایم گالوانیزه، طول عمر محصول و همچنین جذابیت زیبایی را در طول زمان تضمین می کند.

دو مانع اسپایک خودکار Velocity Raptor توسط Turnstar برای نصب توکار در محل تولید و عرضه شد. موانع دارای بازوهای مانع LED نوری و یک باتری پشتیبان هستند که امکان ایمنی، دید و عملکرد بی وقفه را فراهم می کند.

KWAL یک لیوان برای ارتقای امنیت بالا می برد

شماره 2/3 2023 کنترل دسترسی و مدیریت هویت، محصولات

کنیا Wine Agencies Limited (KWAL) به ارتقای امنیتی یکپارچه نیاز داشت. اینجاست که Turnstar وارد تصویر شد تا راه حلی ارائه دهد که KWAL را ایمن و کارآمد نگه دارد.

Turnstar مفتخر است که بخشی از ارتقاء امنیتی یکپارچه KWAL در شهر Tatu بوده است که منجر به ایجاد یک محیط امن برای همه کارکنان شده است که از بهترین شیوه های صنعتی در مورد مقررات ایمنی استفاده می کنند.وام)