LTE خصوصی، کلید یک معدن متصل – شماره 5 2022

برای اطلاعات بیشتر با سندی لیو، شرکت ارتباطات Hytera تماس بگیرید، [email protected]، www.hytera.comمنبع: https://www.securitysa.com/17100R

یک شبکه ارتباط رادیویی قابل اعتماد راه حل هایی مانند تله متری، سیستم های ضد برخورد، فشار به صحبت، دوربین مدار بسته، GPS با دقت بالا، حفاری مستقل و سیستم های حمل و نقل را امکان پذیر می کند.

• راه حل همگرا LTE/LMR.

اگر طیف بی سیم در دسترس باشد، همان فناوری شبکه را می توان در سطح و زیرزمین مستقر کرد و اتصال ناوگان و ارتباطات فرد به فرد یا گروه را در کل معدن فراهم کرد.

Hytera یک راه حل کامل شبکه پهن باند بی سیم LTE از جمله:

• شبکه دسترسی رادیویی.

به طور خلاصه، Hytera P-LTE ارائه می دهد:

محیط‌های صنعتی 5G ویدیوی با کیفیت بالا و تأخیر زیر میلی‌ثانیه‌ای را ارائه می‌کنند تا طیف گسترده‌تری از موارد استفاده شامل کنترل از راه دور ربات‌ها و پهپادهای پرسرعت را فعال کند و صدها هزار حسگر اینترنت اشیا را به هم متصل کند. و دستگاه های صنعتی – در بالا و زیر زمین.

• انعطاف پذیر: به سرعت قابل استقرار، شبکه همگرا LTE و PMR قدیمی.

LTE خصوصی، کلید یک معدن متصل

شماره 5 2022 صنعت معدن)

تقریباً هر برنامه زیرزمینی که نیاز به اتصال بی‌سیم دارد، می‌تواند در شبکه‌های بی‌سیم خصوصی، از جمله وسایل نقلیه خودران، فرآیندهای روباتیک و حسگرهای هوشمند اجرا شود – حتی برنامه‌هایی که می‌توانند با اتصالات کابلی مانند تغذیه دوربین‌های مدار بسته ارائه شوند. این به این دلیل است که LTE و 5G پهنای باند لازم را دارند، در حالی که می‌توانند از حسگرهای کم مصرف و شبکه‌های IoT پشتیبانی کنند و با پروتکل‌های شبکه قدیمی‌تر برای برنامه‌های قدیمی سازگار شوند.

• پهنای باند بالاتر برای ارائه صدا و تصویر بلادرنگ برای ارتباطات M2M، که زمان تصمیم گیری حیاتی را نیز بهبود می بخشد.

از آنجایی که «نقاط دسترسی» کمتری در مقایسه با وای‌فای مورد نیاز است، فناوری‌های سلولی پیچیدگی و ردپای مخابراتی (و در نتیجه هزینه استقرار و بهره‌برداری) را در معدن کاهش می‌دهند: به بک‌هال فیبر کمتر، مصرف انرژی کمتر و غیره نیاز است. این همچنین به احتمال کمتر قطعی شبکه است که ممکن است بر ایمنی کارگران تأثیر بگذارد.

• دستگاه ها و مدیریت.

به عبارت دیگر، دیگر این سوال وجود ندارد که برای هر مورد از کدام فناوری اتصال استفاده شود. بی سیم خصوصی می تواند تمام برنامه های کاربردی مهم ماموریت را مدیریت کند. داشتن تنها یک فناوری شبکه برای استقرار و مدیریت می‌تواند هزینه‌های عملیاتی را به میزان قابل توجهی کاهش دهد، در حالی که طیف وسیعی از دستاوردهای عملیاتی را از طریق دیجیتالی‌سازی و اتوماسیون صنعت 4.0 ممکن می‌سازد – چه در سطح زمین و چه در زیر زمین.

• Backhaul.

شبکه‌های Wi-Fi قدیمی دارای محدودیت‌هایی مانند قدرت کم، ایجاد پوشش ضعیف، امنیت سایبری ضعیف و قابلیت جابجایی ضعیف هستند. با این حال، محصولات باند پهن LTE Hytera پوشش رادیویی بیشتر، رومینگ بدون درز بین سایت‌ها، QoS، انعطاف‌پذیری ذاتی، حفاظت سایبری پیشرفته و همچنین تأخیر کم 10 میلی‌ثانیه را امکان‌پذیر می‌سازد.

• هسته.

LTE برای استخراج هوشمند

راه‌حل P-LTE Hytera برای استخراج هوشمند با محرک‌های کلیدی مانند اتوماسیون، تحرک و تجزیه و تحلیل داده‌های بزرگ، می‌تواند با ایجاد یک سیستم استخراج متصل، اپکس را کاهش دهد، عملیات روزانه را ساده کند و در نهایت بهره‌وری را تسریع بخشد.

با شرایط فعلی اقتصاد جهانی، اپراتورهای معدن مجبور به یافتن راه‌های کارآمدتر برای عملیات در عین حفظ ایمنی و بهبود سود هستند. راه حل خصوصی LTE (P-LTE) Hytera برای استخراج هوشمند برای عملیات در سخت ترین محیط ها مناسب است.

• یک محیط امن تر که با قابلیت همکاری کامل استانداردهای صنعتی، با ارتباطات ایمن، رمزگذاری شده و کنترل امنیتی بالاتر که انعطاف پذیری بالاتر در برابر حملات سایبری را تضمین می کند، به دست می آید.

• قابلیت اطمینان: شبکه دسترسی رادیویی درجه یک حامل قوی با در نظر گرفتن کامل افزونگی، در دسترس بودن و QoS طراحی شده است.