Matt De Araujo به Ajax Systems می پیوندد – شماره 4 2023 – Ajax Systems

مت دی آراوجو.


منبع: https://www.securitysa.com/19478R

آفریقای جنوب صحرا یکی از بازارهای هدف آژاکس است. ما یک تیم محلی بزرگ داریم و با تجربه مت در مدیریت تیم، دانش بازار و مهارت های رهبری، به زودی در منطقه شماره یک خواهیم شد.”

مت د آرائوخو به آژاکس سیستمز پیوست

شماره 4 2023 اخبار، امنیت محیطی، آلارم و تشخیص مزاحم

Ajax Systems به طور رسمی در سال 2018 وارد بازار آفریقا شد و از آن زمان به یکی از 10 بازار اصلی این شرکت تبدیل شده است. با توجه به تقاضای زیاد برای محصولات امنیتی با کیفیت بالا در کشورهای جنوب صحرای آفریقا، سیستم آژاکس از مزیت قابل توجهی در این بازار برخوردار است. علاوه بر این، در حال توسعه چندین محصول است که به طور خاص برای پاسخگویی به نیازهای مشتریان در منطقه طراحی شده اند.وام)

آژاکس با رهبری پویا، درک روشن از نوآوری های پیشرو در صنعت و راه حل های فناوری با کیفیت در حال تغییر صنعت است. من می خواهم بخشی از این روند باشم. هدف من تقویت تیم محلی ما برای فراتر از انتظارات و ارائه نسل بعدی راه حل ها برای صنعتی با پتانسیل رشد عالی است.

Matt De Araujo یک متخصص در زمینه فروش سیستم های امنیتی است که کار خود را 15 سال پیش آغاز کرد. او قبلاً فروش و توسعه تجارت را برای یک تولید کننده و توزیع کننده سیستم های امنیتی در منطقه آفریقا مدیریت می کرد. او اکنون به عنوان رئیس بخش فروش در جنوب صحرای آفریقا به سیستم آژاکس پیوسته است.