Milestone یک بادبادک برای مشاغل کوچک پرواز می کند – شماره 7 2022 – سیستم های مایل استون

Milestone Kite از بیش از 6000 مدل دوربین از 100+ سازنده پشتیبانی می کند. نصب آن سریع است، استفاده از آن آسان است و به طور یکپارچه مقیاس پذیر است، که آن را به همان اندازه برای استقرار نظارت تک سایتی یا چند سایتی مناسب می کند. Milestone Kite علاوه بر این، ذخیره‌سازی ویدیوی هیبریدی انعطاف‌پذیر با نیاز به پهنای باند کم را ارائه می‌دهد، جایی که داده‌های ویدیویی را می‌توان در ابر یا در لبه ذخیره کرد، همه اینها به پهنای باند موجود بستگی دارد.

Arcules برای اینکه در خط مقدم نوآوری باشد، با تمرکز بر ایجاد یک ابر جدید قدرتمند و با استفاده آسان برای سازمان‌های کوچکتر یا سازمان‌های بزرگ‌تر که از نظر جغرافیایی با ماهواره یا مکان‌های دور پراکنده شده‌اند، ایجاد شد. چیزی که ما به آن دست یافته ایم یک راه حل بومی ابری است که آینده نگر، مقیاس پذیر و با سادگی مشخص می شود. مشتریان Milestone دیگر نیازی به بازدید فیزیکی از چندین سایت یا صرف زمان برای تعمیر و نگهداری ندارند، آنها به سادگی می توانند دروازه را نصب کنند و این کار را انجام دهند. آندریاس پترسون، مدیر عامل Arcules گفت: Kite به طور خودکار داده‌های کنترل دسترسی را با داده‌های ویدیوی دریافتی ادغام می‌کند تا تأیید ویدیو مبتنی بر دسترسی را فعال کند، فیدهای دوربین را مشاهده کند و آگاهی موقعیتی فوری را به دست آورد.

Milestone اهمیت ارائه طیف وسیعی از راه‌حل‌های ابری ترکیبی را برای رسیدگی به بخش‌های مختلف بازار امنیت درک و تشخیص می‌دهد. ما سال‌هاست که روی پیشنهادات VSaaS سرمایه‌گذاری کرده‌ایم تا برای آینده آماده شویم. از آنجایی که سازمان‌های کوچک تا متوسط ​​بیشتری به دنبال راه‌حل فناوری ویدیویی مبتنی بر ابر هستند که به‌کارگیری آسان، استفاده ساده، نیازمندی‌های پهنای باند کم، مقیاس‌پذیر در مکان‌ها و ایمن است، Milestone Kite منطقی‌ترین انتخاب است. توماس جنسن، مدیرعامل مایل استون سیستمز گفت: Milestone و Arcules اکنون نیروهای خود را برای کمک به خدمت به این بخش از بازار ملحق کرده‌اند.

Milestone یک بادبادک برای مشاغل کوچک پرواز می کند

شماره 7 2022 دوربین مدار بسته، نظارت و مانیتورینگ از راه دور

Milestone Kite انتخاب ایده آلی برای سازمان های مجرد یا توزیع شده است که به یک راه آسان برای مدیریت تمام سایت های خود به صورت متمرکز، در یک سیستم یکپارچه نیاز دارند. با ارائه دسترسی مداوم به ویژگی های جدید با تلاش کم یا بدون تلاش برای نگهداری، برای مشاغل و شرکت های با ارزش بالا، پیچیدگی کمتر و موقعیت های جغرافیایی متعدد، مانند بانک ها، زنجیره های خرده فروشی، مدارس و ساختمان های مسکونی طراحی شده است. Milestone Kite که توسط پلتفرم ابری Arcules طراحی شده است، یک راه حل مدیریت ویدیوی ابری ساده، امن، مقیاس پذیر و مقرون به صرفه با تجزیه و تحلیل ویدئویی یکپارچه و توابع کنترل دسترسی است. در اوایل سال 2023 در دسترس خواهد بود.


منبع: https://www.securitysa.com/18005R

با در نظر گرفتن امنیت سایبری طراحی شده است، به روز رسانی های امنیتی مداوم و پشتیبان گیری جهانی را برای محافظت در برابر شکست ارائه می دهد. این دستگاه با شناسایی افراد و وسایل نقلیه داخلی، نقشه‌های حرارتی و جستجوی پزشکی قانونی ارائه می‌شود که ویدیو را به داده‌های هوشمند برای بهبود امنیت و افزایش کارایی عملیاتی تبدیل می‌کند.وام)

Milestone Systems به افزایش گستره راه‌حل‌های فناوری ویدئویی مبتنی بر داده‌های مبتنی بر فضای داخلی، ابری ترکیبی و ابری خود ادامه می‌دهد. Milestone Kite Video Surveillance-as-a-Service (VSaaS) جدید XProtect موجود Milestone در خدمات وب آمازون (AWS) را تکمیل می کند. Milestone Kite یک راه حل ساده، ایمن و مقیاس پذیر VSaaS برای مشاغل کوچک تا متوسط ​​است که در آن XProtect در AWS برای بازار سازمانی بهینه شده است.