MiRO راه حل های امنیتی سرتاسری را ارائه می دهد – شماره 7 2022 – MiRO

MiRO راه حل های امنیتی سرتاسری را برای شرکت ها، پردیس ها، استراحتگاه ها، املاک و خانه ها در هر اندازه ارائه می دهد:

راه‌حل‌های امنیتی ما بدون TimeTec کامل نمی‌شوند: ابزاری برای کنترل بازدیدکنندگان املاک که به ساکنان این امکان را می‌دهد تا کدهای دسترسی را برای بازدیدکنندگان خود ارسال کنند و در عین حال تمام داده‌های بازدیدکنندگان را به صورت ایمن ذخیره کنند. TimeTec همچنین مدیریت تسهیلات، اعلان‌های فشاری و دکمه وحشت را برای همه ساکنان ارائه می‌دهد. در نهایت، Aqara راه‌حل‌های ایمن اتوماسیون خانگی را ارائه می‌کند که شامل حسگرهای حرکتی، سنسورهای تماس درب و پنجره، کنترل‌کننده‌ها و دوربین‌ها می‌شود – همه از راه دور از برنامه Aqara مدیریت می‌شوند.وام)

از ZKTeco و Hikvision، طیف گسترده‌ای از محصولات دسترسی به تسهیلات از جمله دروازه‌های بوم، سیستم‌های تشخیص پلاک، خواننده‌های UHF، پایانه‌های تشخیص چهره برای دسترسی مسکونی و غیره را دریافت می‌کنید.

• نظارت تصویری 24/7 بدون وقفه.

• راه حل های امنیتی خانه های هوشمند.

آفریقای جنوبی طی چند سال گذشته شاهد افزایش گسترده جرم و جنایت بوده است. آمار جرم و جنایت منتشر شده توسط Stats SA تخمین می زند که در سال 2021/2022 بیش از 1.4 میلیون مورد خانه شکنی رخ داده است. املاک مسکونی باید آرامش خاطر، آسایش، امکانات عمومی و مهمتر از همه امنیت را به شما ارائه دهند. ما مدت‌هاست با فروشندگان امنیتی خود کار کرده‌ایم تا مجموعه‌ای از بهترین راه‌حل‌های امنیتی املاک مسکونی را برای صنعت در حال رشد مجتمع‌های خصوصی ارائه کنیم.

• سیستم های مدیریت بازدیدکنندگان.

MiRO راه حل های امنیتی سرتاسری را ارائه می دهد

شماره 7 2022 املاک مسکونی (صنعت)

• راه حل های دسترسی به امکانات کامل.

Uniview راه حل کامل نظارت IP را با محصولاتی از جمله PTZ دوگانه، گلوله های حرارتی، LPR و دوربین های Dome ارائه می دهد. بسیاری از محصولات Uniview ویژگی هایی مانند پیشگیری از نفوذ هوشمند (SIP)، کاهش آلارم های کاذب و صرفه جویی در پهنای باند و در عین حال ضبط با کیفیت بالا، نظارت از راه دور و مدیریت یکپارچه را ارائه می دهند.


منبع: https://www.securitysa.com/17859R

MiRO برخی از مشهورترین تولیدکنندگان محصولات امنیتی را به آفریقای جنوبی معرفی کرده است، از جمله ZKTeco، Hikvision، TimeTec، Uniview، Ring و Aqara.

حلقه به محبوب ترین صاحب خانه ها در سراسر جهان تبدیل شده است. راه‌اندازی ساده، مدیریت وای‌فای و کیفیت محصولات، Ring را با زنگ‌های ویدیویی، دوربین‌های نورافکن و سیستم هشدار جدیدی که در کلاس خود ثابت می‌کند، در خط مقدم ذهن هر صاحب خانه قرار داده است.