Mitie Linx | امنیت حرفه ای


گروه بین المللی لینکس (به اختصار Linx)، مربیان فنی امنیتی و مدیریت امنیت، توسط Mitie خریداری شده است. سه خط خدمات Linx اکنون بخشی از Mitie Security را تشکیل خواهند داد.

Linx Consulting خدمات امنیتی، مدیریت ریسک و تحقیقاتی را به مشتریان بین المللی ارائه می دهد. این شامل ارزیابی خطرات امنیتی، طراحی امنیتی، تحقیقات تقلب و تخلفات تجاری، برنامه ریزی اضطراری و مدیریت بحران است. PerpetuityARC آموزش مدیریت امنیتی، از ارزیابی ریسک امنیتی تا مدیریت آدم ربایی و باج را ارائه می دهد. PerpetuityARC مدرک کارشناسی ارشد در امنیت بین المللی و مدیریت ریسک ارائه می دهد که با دانشگاه غرب لندن ارائه می شود. همچنین شریک آموزشی انحصاری موسسه امنیت است.

و Tavcom مستقر در Bishop’s Waltham در همپشایر، آموزش مهارت های امنیتی فنی را ارائه می دهد و 100 دوره آموزشی فنی را برای نصب کنندگان، اپراتورها، مدیران و طراحان سیستم های امنیتی ارائه می دهد. اینها طراحی سیستم، نصب و نگهداری سیستم های نظارت تصویری فناوری، اعلام حریق و کنترل دسترسی را پوشش می دهند. Tavcom ثبت نام حرفه‌ای امنیتی فنی گواهی شده (CTSP) را برای کارگران سیستم‌های امنیتی الکترونیک و آتش نشانی مدیریت می‌کند.

در حالی که میتی پیمانکار مدیریت تاسیسات و الف plc، تجزیه و تحلیل ریسک امنیتی و بازوی اطلاعاتی خود را دارد و Mitie می گوید که این دو شرکت مشتریان مشترکی در بخش های خرده فروشی، شرکتی و هوانوردی دارند. میتی همچنین به وظیفه حفاظتی پیشنهادی دولت بریتانیا، که معمولاً به عنوان قانون مارتین شناخته می‌شود، اشاره می‌کند که به امنیت – احتمالاً ارزیابی خطر، آموزش و امنیت فیزیکی – در سایت‌ها و مکان‌هایی که در مکان‌های عمومی کار می‌کنند نیاز دارد. قبل از ورود، Mitie می‌گوید که تمرکز خود را بر افزایش ریسک و تضمین ارائه کرده است.

جیسون توسمدیر عامل خدمات بازرگانی در Mitie، در تصویر، گفت: “به عنوان بزرگترین تامین کننده امنیت بریتانیا، ما می دانیم که بهترین راه برای ایجاد محیط های امن و ایمن ترکیب کردن قدرت فناوری ما با تخصص عمیق افراد برای ارائه خدمات است. هوش زمان واقعی با ادامه پیشرفت صنعت با سرعت بالا و قوانین جدید در افق، با استقبال از گروه Linx – و تجربه و تخصص گسترده آنها در ارائه مدیریت ریسک کلاس جهانی، مشاوره و آموزش های امنیتی – به خانواده Mitie، ما در حال توسعه بیشتر هستیم. پیشنهاد مدیریت ریسک ما.”

و دیوید گیل، مدیر عامل Linx، گفت: «خرید گروه Linx توسط Mitie برای Mitie و Linx International بسیار مثبت و هیجان‌انگیز است. ادغام تخصص مشاوره و آموزش Linx در بخش امنیتی Mitie خدماتی بی‌رقیب برای مشتریان ایجاد می‌کند.

«تجربه گسترده لینکس در بررسی تقلب، تخلفات تجاری و واکنش مدیریت بحران، موقعیت Mitie را در بازار تقویت خواهد کرد. مدیریت امنیتی معتبر و آموزش فنی و برنامه‌های حرفه‌ای موجود از طریق Linx International، مهارت‌های بسیار مورد نیاز در صنعت را برای برآورده کردن روندهای آینده در حال تغییر فراهم می‌کند.

درباره میتی

Mitie رقیب FM Interserve را در سال 2020 خریداری کرد و اکنون 68000 کارمند دارد. در به روز رسانی معاملات خود برای سه ماهه آخر سال 2022، آن را گزارش شده است درآمد گروه 1005 میلیون پوند؛ مطابق با مدت مشابه سال قبل (1008 میلیون پوند). در میان مشتریان آن، علاوه بر دولت بریتانیا (قبل، حین و پس از کووید)، فرودگاه دوبلین، آسدا، دیلویت، ایکیا، فرودگاه شهر بلفاست و شورای شهرستان اسکس می‌توان به آن اشاره کرد. بازدید کنید www.mitie.com.

درباره لینکس

می تواند فراهم کند شمشیر ارزیابی امنیتی و صدور گواهینامه برای ساختمان ها، زیرساخت ها و فضای مدیریت شده. بازدید کنید www.linxinternationalgroup.com.
منبع: https://professionalsecurity.co.uk/news/training/mitie-acquires-linx/