Mount Nelson نظارت ابری را انتخاب می کند – کتابچه راهنمای امنیت مسکونی 2022: زندگی هوشمند

Mount Nelson مدت هاست که به عنوان یکی از برترین هتل های پنج ستاره کیپ تاون در نظر گرفته می شود. ترکیبی عالی از آرامش و هیاهوی معاصر را ارائه می دهد. این واحه شیک آرامش با پیاده‌سازی راه‌حلی برای کمک به ارزش افزوده به کسب‌وکار و مشتریانش، با یک رهبر در صنعت نظارت ابری همکاری کرده است.

با عدم نیاز به استقرار سرورها در محل، نیازهای خنک‌کننده و برق پشتیبان کاهش می‌یابد و مصرف برق کلی از شبکه کاهش می‌یابد. عدم استقرار سخت افزار سنگین ICT و روی آوردن به توانایی ابر محاسباتی ابری همچنین به معنای اثبات سیستم در آینده با عدم نیاز به جایگزینی سخت افزار در صورت نیاز به تجزیه و تحلیل جدید است.

انتخاب راه‌حلی با قطعات متحرک کمتر و رویکرد نرم‌افزاری اول به این معنی است که Mount Nelson کاهش زیادی در تعمیر و نگهداری خواهد داشت و همیشه از نظر سیستم عامل، ویژگی‌های جدید و دیدگاه تحلیلی جدید به‌روز خواهد بود.

همه اینها به هتل Mount Nelson کمک می کند تا فضای خود را تجسم کند و همچنین هوش تجاری ارزشمندی برای کمک به تصمیم گیری تحصیل کرده به دست آورد. Mount Nelson با در نظر گرفتن رویکرد “سبز” می‌تواند هزینه کل مالکیت خود را بر روی سیستم نظارت در مقابل سیستم‌های معماری سنتی کاهش دهد.

IOT Revolution Technologies، با مشارکت MeyCom، بیش از 250 دوربین Verkada را در هتل Belmond Mount Nelson پیاده سازی خواهد کرد. با نگاهی به آینده و انتخاب راه حلی که با آنها رشد خواهد کرد، تیم Mount Nelson اکنون توانایی مشاهده و مدیریت نظارت خود را از هر نقطه در جهان، با دسترسی به لایه 1، تجزیه و تحلیل الگوریتم محور مانند تطبیق چهره، افراد دارد. تجزیه و تحلیل، نقشه های حرارتی، تعداد افراد و بسیاری موارد دیگر، در حالی که مطابق با PoPIA باقی می مانند و به حریم خصوصی مهمانان خود احترام می گذارند.

Mount Nelson نظارت ابری را انتخاب می کند

کتابچه راهنمای امنیت مسکونی 2022: زندگی هوشمند دوربین مدار بسته، نظارت و مانیتورینگ از راه دور، سرگرمی و مهمان نوازی (صنعت)

برای اطلاعات بیشتر با David Arrikum، IoT Revolution Technologies تماس بگیرید، 7578 290 27 83 +27، [email protected]، www.iotrevolution.co.zaمنبع: https://www.securitysa.com/17671R