NEC XON آرماند کروگر را به عنوان رئیس امنیت سایبری منصوب کرد – شماره 2/3 2023

کروگر معتقد است که استراتژی امنیت سایبری بر سه پایه است: استراتژیک، عملیاتی و تاکتیکی. او معماری، فرهنگ، عملیات، مأموریت و جهت را به عنوان اجزای حیاتی یک برنامه موفق امنیت سایبری می‌بیند و اثربخشی این مؤلفه‌ها را با مقایسه آنها با استانداردهای صنعت و اعتبارسنجی آنها از طریق شبیه‌سازی‌های تاکتیکی می‌سنجید.

«تقاضای معاصر برای اتصال افراد متعدد در مکان‌های دور از طریق سیستم‌های به هم پیوسته، منابع داده و ذخیره‌سازی، یک چشم‌انداز امنیت سایبری پیچیده و بسیار سخت را ارائه می‌دهد. این چشم انداز با الزامات مختلف رقابتی مانند دسترسی و در دسترس بودن در مقابل حریم خصوصی و حفاظت همراه است. کروگر می‌گوید: هکرها اغلب از آسیب‌پذیری‌هایی که به دلیل پیچیدگی‌های مدیریت و نگهداری این محیط‌های متنوع به وجود می‌آیند، استفاده می‌کنند.

اینکه خطرات شخص ثالث یک نگرانی عمده برای رهبران سایبری است و کروگر تأکید می‌کند که شرکا و فروشندگان شخص ثالث باید استراتژی‌ای را که کسب‌وکار دنبال می‌کند و دلیل اقدامات امنیتی اجباری را درک کنند. یا رعایت می کنند، یا تجارت نمی کنند.

NEC XON آرماند کروگر را به عنوان رئیس امنیت سایبری منصوب کرد

شماره 2/3 2023 اخبار، امنیت سایبری

کروگر هوش مصنوعی و یادگیری ماشینی را نقش مهمی در آینده امنیت سایبری، به ویژه در مورد عملیات امنیتی خودکار، ایفا می کند. او می‌گوید که مهارت‌های امنیت سایبری همیشه ضروری خواهند بود، اما هوش مصنوعی در صورت استفاده صحیح، پتانسیل افزایش قابلیت‌های سایبری را دارد.

هوش مصنوعی و یادگیری ماشین در امنیت سایبری

او از یک “ذهنیت هکر” برای کمک به مشتریان برای انعطاف پذیری سایبری استفاده می کند. “بزرگترین خطرات امنیت سایبری که امروزه شرکت ها با آن روبرو هستند در ظهور اقتصاد سایبری با کارتل های دیجیتالی که ریسک سایبری را به همراه دارند، تعبیه شده است. مهم است که برای حفظ مقاومت در برابر تهدید فعال باشید. نگهداری مداوم امنیت سایبری برای به‌روز ماندن و از بین بردن بیشتر تهدیدات حیاتی است، در حالی که تحقیقات فشرده در تجارت تهدیدات نوظهور، عوامل تهدید جدی‌تر را دور نگه می‌دارد.»

آرماند کروگر.

NEC XON از انتصاب آرماند کروگر به عنوان رئیس امنیت سایبری خبر داد. کروگر بر تمامی پیشنهادات امنیت سایبری از جمله استراتژی امنیت سایبری، برنامه ها و مشاوره اجرایی نظارت خواهد داشت.

برای اطلاعات بیشتر به www.nec.xon.co.zaمنبع: https://www.securitysa.com/19464R

او معتقد است که سفر فرهنگ امنیت سایبری برای ایجاد تعادل بین نیاز به اقدامات امنیتی قوی و نیاز کارکنان به دسترسی به سیستم ها و داده هایی که برای انجام وظایف خود نیاز دارند، حیاتی است. او می‌گوید که کارمندان باید بدانند چرا این اقدامات انجام شده‌اند و نحوه تفکر، مصرف داده‌ها و رفتارشان را با این درک هماهنگ کنند. با توجه به حرکت به سمت تجارت اکوسیستم، این فرهنگ باید فراتر از دیوارهای شرکت گسترش یابد.

جیسون بار، راه‌حل‌های ایمنی اجرایی NEC XON، می‌گوید که کروگر به عنوان رئیس عملیات سایبری در NEC XON، امنیت سایبری عمیقی را به نقش جدید وارد می‌کند. بار می‌گوید: «تمرکز اصلی او روی واکنش تاکتیکی به حوادث و شکار تهدید بوده است، و ما خوشحالیم که آرماند را به این موقعیت کلیدی ارتقا دهیم، با توجه به شهرت بسیار خوبی که او در طول سال‌ها نزد ما ایجاد کرده است.» کروگر قبل از پیوستن به NEC XON در Vodacom به عنوان شکارچی تهدید کار می کرد و بر شبیه سازی تهدیدات سایبری و سناریوهای حمله تمرکز می کرد.

روش شناسی و فرهنگ امنیتی

کروگر در حوادث بی‌شماری امنیت سایبری، از جمله نبردهای دیجیتالی کلمات کلیدی با عملیات باج‌افزار، شرکت داشته است. او معتقد است که واکنش به حادثه می‌تواند پیچیده باشد و هماهنگی کسب‌وکار کلیدی است، اما قانون ناگفته‌ای که رهبران در موقعیت‌های استرس‌زا فراموش می‌کنند این است که خونسرد باقی بمانند و به طور سیستماتیک منبع تهدید را پیدا کنند.

کروگر برای اطلاع از تغییرات در مقررات و استانداردهای مربوط به امنیت سایبری، شخصاً در تحقیقات و ارتباطات صنعتی سرمایه گذاری می کند. او جهت استراتژیک تغییر را ارزیابی می کند، آن را با اهداف تجاری مشتریان مقایسه می کند و آن ها را در استراتژی های امنیت سایبری که اجرا می کند تعبیه می کند.