NSI از برندگان جوایز تقدیر کرد | امنیت حرفه ای


شرکت های مورد تایید NSI در میان فینالیست ها و برندگان در مراسم جوایز عالی امنیتی و آتش نشانی 2022 در هیلتون لندن در پارک لین چهارشنبه شب گذشته. این مراسم که اکنون در بیست و سومین سال خود می گذرد، از کسانی که در بخش های امنیتی و آتش نشانی بریتانیا کار می کنند تجلیل می شود.

امسال شاهد دسته‌بندی‌های جدیدی از جمله امنیت یا آتش‌سوزی ESG (محیط زیست، اجتماعی و حکومت) ابتکار سال، امنیت یا آتش‌سوزی و تنوع و گنجاندن قهرمان سال و امنیت یا قهرمان پایداری آتش‌سوزی سال بودیم. این منعکس کننده افزایش خریدارانی است که از نظر اجتماعی هوشیارتر هستند و به دنبال شرکت هایی هستند که مسئولانه تر عمل کنند.

بازرسی امنیت ملی به همه برندگان و فینالیست های امسال تبریک می گوید. حدود 30 شرکت مورد تایید NSI به عنوان فینالیست معرفی شدند و ده شرکت جوایز برتر را دریافت کردند. ده نفر عبارت بودند از:

شرکت گارد امنیتی سال بیش از 30 میلیون پوند گردش مالی
گروه پاسخ اول

شرکت گارد امنیتی سال زیر 30 میلیون پوند گردش مالی
خدمات حفاظتی UniTrust (بریتانیا)

نصب کننده/تلفیق کننده امنیت سال
سیستم های امنیتی اپتیما

امنیت یا آتش، تنوع و گنجاندن قهرمان سال
گروه STM (بریتانیا)

قهرمان سال پایداری امنیت یا آتش سوزی
Securigroup

امنیت یا آتش ESG محیط زیست، اجتماعی و ابتکار حکومتداری سال
گروه خدمات پادشاهی – بخش امنیت

ابتکار همکاری امنیتی سال
G4S، Bidvest Noonan و Mitie – مشارکت در مجموعه ملی JLL

الهام در منابع انسانی
آتش و امنیت مارلو – جنیفر هولم، مدیر منابع انسانی گروه

ریچارد جنکینز مدیر اجرایی NSI، در تصویر، گفت: «به همه برندگان و فینالیست‌های امسال، از جمله شرکت‌های مورد تأیید NSI که در میان آنها هستند، که خستگی ناپذیر در حفظ امنیت مردم، اموال و مکان‌ها در سراسر بریتانیا تلاش می‌کنند، تبریک می‌گویم. مایه دلگرمی است که می بینیم افراد زیادی که در این صنعت کار می کنند گرد هم می آیند تا موفقیت خود و همتایان خود را جشن بگیرند.

جوایز تعالی امنیت و آتش‌سوزی یک رویداد قدیمی و معتبر در تقویم صنعت است و هرگز نقش مهم و فداکاری برجسته کسانی را که در بخش امنیت خصوصی کار می‌کنند برای تبدیل بریتانیا به مکانی بسیار امن‌تر به ما یادآوری نمی‌کند. “

در مورد جوایز

داوری جوایز برتری امنیت و آتش به طور مستقل توسط شورای استاندارد جوایز مستقل پس از ارائه نشان اعتماد جوایز در سال گذشته تأیید و تأیید می شود. بازدید کنید https://www.securityandfireawards.com/.
منبع: https://www.professionalsecurity.co.uk/news/commercial-security/nsi-hails-awards-winners/