NSI از OSPAهای بریتانیا استقبال می کند | امنیت حرفه ای


جوایز عملکرد امنیتی برجسته بریتانیا در سال 2023 (OSPA ها) دیشب بازرسی امنیت ملی را دیدم (NSI) شرکت ها را بار دیگر در بین برندگان و فینالیست ها تایید کرد که به دلیل عملکرد فوق العاده شناخته شدند.

شش شرکت مورد تایید NSI برنده ده جایزه از 17 جایزه ارائه شده در شب شدند. OSPAهای بریتانیا بخشی از یک طرح جوایز جهانی است که در 16 کشور اجرا می شود. اعتبار آنها توسط یک کد اخلاقی سختگیرانه با ارزش‌های اصلی از جمله استقلال و فراگیر بودن پشتیبانی می‌شود و فرصتی را برای اجراکنندگان برجسته، اعم از خریداران یا تامین‌کنندگان، به رسمیت شناخته شدن و تجلیل از موفقیت آنها فراهم می‌کند. NSI از حمایت مالی و اهدای جایزه برترین نصب کننده/یکپارچه کننده امنیت برای ششمین سال متوالی که امسال توسط SecuriGroup Systems برنده شد، خوشحال بود.

NSI به همه فینالیست ها و برندگان تبریک می گوید، از جمله 23 فینالیست تایید شده NSI که توسط داوران در لیست نهایی قرار گرفتند، با بیش از 60 نامزدی بین آنها. شرکت‌های مورد تایید NSI و چهار نماینده که برنده دسته‌های خود شدند عبارتند از:

– مدیر قرارداد/کارگردان: تام مردیت، میتی؛
– تیم: تیم امنیتی شهر پل لندن – امنیت CIS.
– ابتکار خدمات مشتری: ابتکار «گام‌های ایمن» – امنیت CIS/شهر پل لندن.
– تیم رویداد: تیم سرپرستی بازی های مشترک المنافع بیرمنگام 2022 – امنیت FGH.
– شراکت: دارن کانوی – Lodge Service، Iona Blake – Boots and the National Business Crime Centre.
– افسر: بری رابرتز – CIS Security Limited.
– جوان حرفه ای: آران پری – امنیت FGH.
– ابتکار برابری، تنوع و شمول: گروه STM (بریتانیا)؛
– شرکت قراردادی (نگهبانی): CIS Security; و
– جایزه پایداری: انجمن جانورشناسی بریستول و آتش و امنیت KIS.

ریچارد جنکینز، مدیر اجرایی NSI، در تصویر، پس از آن گفت: «ما به همه فینالیست‌ها و برندگان در OSPAهای امسال از جمله شرکت‌ها، تیم‌ها و افراد مورد تأیید NSI که به خاطر دستاوردهای برجسته‌شان در بخش امنیت خصوصی مورد تقدیر قرار گرفتند، تبریک می‌گوییم.

“OSPAs یکی از رویدادهای بسیار محترمانه در تقویم امنیتی است و برندگان و فینالیست های دیروز می توانند به کمک خود در کمک به محافظت از مردم و برای ترویج انجام کارآمد، موثر و ایمن تجارت عمومی افتخار کنند. ما همه آنها را تحسین می کنیم و برای آنها در آینده آرزوی موفقیت می کنیم.”

برای مشاهده لیست کامل برندگان اینجا را کلیک کنید.
منبع: https://www.professionalsecurity.co.uk/news/commercial-security/nsi-hails-uk-ospas-2/