NSI به سازمان حسابرسی تاپا تبدیل می شود


سازمان بازرسی امنیت ملی (NSI، نهاد صدور گواهینامه شخص ثالث بریتانیا، به عنوان منطقه ای منصوب شده است سازمان حسابرسی مستقل انجمن حفاظت از دارایی های حمل شده (EMEA را بکشید). NSI برای سه استاندارد اصلی TAPA EMEA – Facility Security، Trucking Security و Parking Security گواهینامه ارائه خواهد کرد.

تاپا یک انجمن صنعتی غیرانتفاعی جهانی است که در سال 1997 تأسیس شد و اعضای آن – معمولاً تولیدکنندگان و حمل‌کنندگان، ارائه‌دهندگان خدمات لجستیکی، حمل‌ونقل کالا و شرکت‌های خدمات امنیتی، مانند موتورولا، نوکیا و مایکروسافت. و حامل‌های DHL و Parcelforce – به دنبال به حداقل رساندن تلفات ناشی از زنجیره تامین به دلیل سرقت محموله هستند.

در منطقه اروپا، خاورمیانه و آفریقا (EMEA)، بریتانیا یکی از کشورهایی است که بیشترین آسیب را برای جرایم محموله ثبت شده دارد. از ژانویه 2020 تا ژوئن 2022، حدود 5751 حادثه سرقت از زنجیره تامین به سیستم اطلاعاتی TAPA EMEA (TIS) در بریتانیا گزارش شده است. از بین مواردی که ارزش زیان مالی را اعلام کردند، نیمی از جرایم معادل زیان بیش از 100 میلیون پوند بود. به طور متوسط ​​روزانه بیش از 100 هزار پوند کالا از زنجیره های تامین در بریتانیا به سرقت می رود. تاپا پیشنهاد می‌کند با توجه به اینکه بیشتر جنایات محموله در بریتانیا گزارش نمی‌شوند، این ارقام تنها تصویری جزئی را نشان می‌دهند.

از این رو استانداردهای تاپا برای ارائه چارچوبی برای مدیریت ریسک های شناخته شده، کاهش مواجهه با ضرر، حفاظت از دارایی ها و بهبود امنیت افراد توسعه یافته اند. با اتخاذ استانداردهای TAPA EMEA، شرکت‌ها می‌توانند با مجموعه‌ای از الزامات امنیتی مشترک کار کنند تا از ضرر مالی قابل توجه و آسیب‌های اعتباری جلوگیری کنند.

چه در حمل و نقل، در هنگام پارک و یا در انبار، خطر سرقت کالا یا سوخت همیشه وجود دارد و استانداردهای TAPA توسط صنعت برای صنعت برای رسیدگی و به حداقل رساندن خطرات ایجاد شده است.

ریچارد جنکینز، مدیر اجرایی NSI گفت: «NSI بیش از 50 سال تجربه در زمینه حسابرسی سازمان‌ها در برابر استانداردها در بخش امنیتی دارد و ما خوشحالیم که به‌عنوان یک نهاد حسابرسی مستقل TAPA EMEA در بریتانیا به اشتراک گذاشته و دامنه دسترسی خود را گسترش می‌دهیم. روزانه میلیون‌ها پوند کالا در سراسر بریتانیا حمل می‌شود و خطر هدف قرار گرفتن توسط گروه‌های جرایم سازمان‌یافته پیچیده‌تر که زنجیره‌های تامین را به‌عنوان اهداف پرسود در نظر می‌گیرند، یک نگرانی فزاینده است. ما مفتخریم که نقش فعالی در انعطاف‌پذیری زنجیره تامین برای مبارزه با این خطر بازی می‌کنیم.

حسابرسان NSI که به طور کامل در استانداردهای امنیتی TAPA برای تسهیلات، حمل و نقل و پارکینگ آموزش دیده اند، مشتاق همکاری با TAPA EMEA و پایگاه گسترده اعضای آن هستند که در مجموع منافع مشترک و مشترکی در ایجاد انعطاف پذیری زنجیره تامین دارند که واقعاً مناسب است. هدف در دنیای به هم پیوسته امروزی.»

و تورستن نویمانرئیس و مدیر عامل TAPA EMEA، در تصویر، افزود: “ما از استقبال از NSI به عنوان یکی از نهادهای حسابرسی مستقل TAPA EMEA خوشحالیم و مطمئن هستیم که تجربه آن در حمایت از پذیرش و رشد استانداردهای صنعت پیشرو به صدور گواهینامه های بیشتر و بیشتر کمک می کند. زنجیره تامین امن در سراسر بریتانیا در زمانی که تلفات محموله در کل منطقه ما در حال افزایش است.
منبع: https://www.professionalsecurity.co.uk/news/transport/nsi-becomes-tapa-audit-body/