Obscure Technologies OneTrust را به نمونه کارها اضافه می کند – شماره 4 2022

داریل بارنز، متخصص ارشد شریک، OneTrust، خاطرنشان می‌کند که شرکت جهانی به مشتریان کمک می‌کند تا شیوه‌های حفظ حریم خصوصی بهتری را اتخاذ کنند تا بتوان به داده‌های مشتری اعتماد کرد و تجربیات با ارزش‌تری برای کاربران ارائه کرد. ما به سازمان‌ها و زنجیره‌های تأمین کمک می‌کنیم تا در برابر تهدیدات سایبری، بحران‌های جهانی و بلایای طبیعی انعطاف‌پذیر باشند تا همیشه در وضعیت «کسب و کار معمول» و با اطمینان باقی بمانند.»

اطلاعات بیشتر را در www.obscuretech.net



منبع: https://www.securitysa.com/17087R

Obscure Technologies OneTrust را به مجموعه اضافه می کند

شماره 4 2022 خدمات امنیتی و مدیریت ریسک

OneTrust داده‌ها، تیم‌ها و فرآیندها را برای همکاری یکپارچه به هم متصل می‌کند، اعتماد را از یک مفهوم انتزاعی به مزیت رقابتی تبدیل می‌کند و سازمان‌ها را از طرح‌های انطباق بی‌حساب به هوش اعتماد هماهنگ منتقل می‌کند.

مدیر فروشنده Obscure Technologies، کلن ون روین، خاطرنشان می‌کند که کسب‌وکارهایی که اعتماد ندارند، یا از دست می‌دهند، اغلب تأثیرات مالی منفی قابل توجهی را تجربه می‌کنند. به عنوان مثال، داده‌های اخیر دیلویت نشان داد که سه شرکت 10 میلیارد دلاری بین 20 تا 56 درصد از ارزش خود را با از بین رفتن اعتماد سهامداران از دست دادند. با این حال، شرکت های مورد اعتماد 30 تا 50 درصد بهتر از S&P 500 عمل می کنند. این آمارهای سنگین فقط نشان‌دهنده ارزش بالقوه‌ای هستند که فناوری‌های مبهم می‌توانند از طریق افزودن OneTrust به مجموعه ما به مشتریان فعلی و آینده ما ارائه دهند.

راه حل های OneTrust به حفظ حریم خصوصی و حاکمیت داده ها، GRC، اخلاق و برنامه های ESG کمک می کند. آنها انطباق با مقررات، مدیریت ریسک فعال و استفاده از داده های قابل اعتماد را در سراسر سازمان ها ارائه می دهند. پلت فرم اعتماد هماهنگ راه حل های انطباق را در سراسر مقررات و چارچوب های جهانی ارائه می دهد.

متخصص امنیت سایبری Obscure Technologies از تشکیل یک اتحاد استراتژیک با OneTrust، ارائه‌دهنده Trust Intelligence خبر داده است. Obscure Technologies اکنون محصولات OneTrust و پشته راه حل زیر را ارائه می دهد: خدمات حرفه ای، DataGovernance. ریسک حاکمیت و انطباق (GRC)؛ PreferenceChoice و Privacy، به بازار آفریقای جنوبی.

پلتفرم فناوری OneTrust حریم خصوصی، GRC، اخلاق و تیم‌های محیطی، اجتماعی و حاکمیت (ESG)، داده‌ها و فرآیندها را به هم متصل می‌کند تا شرکت‌ها، بزرگ و کوچک، بتوانند به طور یکپارچه با یکدیگر همکاری کنند و اعتماد را در مرکز عملیات و فرهنگ خود قرار دهند.