Olarm آکادمی خود را راه اندازی کرد – شماره 1 2023 – Olarm

آکادمی اولارم نمونه بارز این موضوع است. این یک پلت فرم آنلاین است که به متخصصان امنیتی پیشرفته اختصاص داده شده است که با آموزش آنها در مورد آخرین پیشرفت های محصول و بهترین شیوه ها در اکوسیستم محصول Olarm می باشد. Olarm با ارائه این آموزش آنلاین، دانش و مهارت های حرفه ای امنیتی را بهبود می بخشد و به تکامل کلی صنعت امنیت کمک می کند.


منبع: https://www.securitysa.com/18593R

با ثبت نام در Olarm ACADEMY از این فرصت استفاده کنید و حرفه خود را به سطح بالاتری ببرید و به تکامل صنعت امنیت کمک کنید. یا ایمیل [email protected].وام)

آموزش و دانش برای پیشرفت و تکامل صنعت امنیت ضروری است. این به نفع افراد است و به پیشرفت کلی بخش امنیتی کمک می کند. دوره‌های Olarm برای تماشا و تکمیل در دستگاه‌های موبایل و دسک‌تاپ در دسترس هستند و در صورت تکمیل موفقیت‌آمیز گواهی‌ها در دسترس هستند.

محصولات ما بخشی جدایی ناپذیر از آینده صنعت امنیت هستند. اگر بتوانیم یک نفر را به سرعت در محدوده محصولات Olarm برسانیم، در این صورت به تکامل صنعت کمک می کنیم، صرفاً به این دلیل که آن فرد به اشتراک گذاری آموخته های خود را تسهیل می کند، که ممکن است به ورود Olarm به این حوزه کمک کند. لوک هروود، تسهیل کننده آکادمی اولارم می گوید.

Olarm آکادمی خود را راه اندازی کرد

شماره 1 2023 آموزش و آموزش

در صنعت امنیت، آموزش و دانش کلیدی برای پیشرفت و تکامل این بخش است. پیشرفت فناوری منجر به افزایش نیاز متخصصان امنیتی برای به‌روز ماندن با آخرین پیشرفت‌های محصول و بهترین شیوه‌ها شده است. اینجاست که شرکت‌هایی مانند Olarm با ارائه منابع آموزشی رایگان و برنامه‌های آموزشی جامع یادگیری از راه دور سهم قابل توجهی در صنعت دارند.