Olarm Olarm LINK را راه اندازی کرد – شماره 4 2023 – Olarm

● شش پورت I/O و دو رله.

در هنگام تخلیه بار چه اتفاقی می افتد؟

Olarm LINK حسگر و کنترل هوشمند روی چندین سیستم را از طریق یک برنامه به کاربران نهایی ارائه می دهد. یک مورد محبوب برای کنترل دروازه ها و درب های گاراژ است. Olarm LINK نه تنها این کار را انجام می دهد، بلکه می داند چه زمانی و توسط چه کسی باز شده اند.

● دستگاه ها: دروازه ها، درب های گاراژ، چراغ ها، بوم ها، درها، پمپ ها و موارد دیگر.

● ریل DIN قابل نصب با تشخیص دستکاری.

جاستین زونداگ، مدیر ارشد فناوری Olarm گفت: «ما در بازار نیاز به یک کنترلر هوشمند چند منظوره را دیدیم که نیازمندی‌های مختلف یکپارچه‌سازی را در یک دستگاه حل می‌کند.

Olarm LINK می تواند برای طیف گسترده ای از برنامه ها استفاده شود:

● دارایی هوشمند بدون درز برای کنترل تجربه اتاق.

● نصب آسان: نصب ساده با استفاده از آموزش و پشتیبانی آنلاین Olarm.

برای مراکز دریافت آلارم، املاک و شرکت‌های نظارتی اکنون می‌توانند ورودی‌ها و خروجی‌های حسگر متعددی را با اطلاعات بی‌درنگ به محصولات مختلف در یک منطقه جغرافیایی گسترده اضافه کنند. همه به برنامه Olarm مشتریان برای کنترل یکپارچه متصل هستند.

● سیم‌کارت‌های مدیریت‌شده توسط Olarm دردسر مدیریت سیم‌های شارژ و پیش‌پرداخت را از بین می‌برند.

چگونه Olarm LINK کار می کند

Olarm Olarm LINK را معرفی کرده است که جدیدترین افزوده شده به طیف محصولات امنیتی هوشمند خود است. Olarm با تکیه بر موفقیت پانل‌های هشدار و نرده‌های الکتریکی هوشمند، نظارت و کنترل، از تخصص خود در اتوماسیون هوشمند برای ایجاد راه‌حل جدیدی برای مشتریان Olarm استفاده کرده است تا دروازه‌ها، درب‌های گاراژ، پمپ‌ها و سایر محصولات الکتریکی خود را با Olarm خود ادغام کنند. رابط APP و Olarm PRO.

● چندین فناوری ارتباطی، از جمله 2G، 4G و Wi-Fi (همراه با Olarm PRO).

Olarm در آفریقای جنوبی تولید و مهندسی شده است، جایی که نیاز به اتصال قابل اعتماد به خوبی درک شده است، به خصوص در زمان قطع برق منظم. به منظور دستیابی به اتصال قابل اعتماد، Olarm LINK از طیف فناوری های اتصال Olarm PRO، از جمله سیم کارت های 4G و Wi-Fi با مدیریت Olarm استفاده می کند. سیم کارت های مدیریت شده توسط Olarm به عنوان بخشی از اشتراک Olarm گنجانده شده است، بنابراین لازم نیست نگران خرید یا منقضی شدن داده باشید.

Olarm Olarm LINK را راه اندازی می کند

شماره 4 2023 امنیت محیطی، آلارم و تشخیص مزاحماخبار, محصولات

● می توان آن را برای مسیریابی سیگنال ها به اتاق کنترل شما از طریق شناسه مخاطب پیکربندی کرد.

● ارزش اضافی: با سیستم‌های موجود برای یک راه‌حل هوشمند امنیتی ادغام شود.


منبع: https://www.securitysa.com/19621R

Olarm LINK به کاربران نهایی و شرکت‌های پاسخ‌دهنده سازگاری قدرتمندی برای امکانات بیشتر ارائه می‌دهد و تقریباً هر دستگاه موتوری را به یک دستگاه هوشمند کنترل‌شده دیجیتالی با قابلیت هوش مصنوعی تبدیل می‌کند.

با Olarm LINK، کاربران اکنون می توانند با تشخیص وضعیت مبتنی بر هوش مصنوعی و اعلان های بلادرنگ، دستگاه های بیشتری را از تلفن خود فعال و کنترل کنند.

● به‌روزرسانی‌های میان‌افزار OTA از راه دور (خارج از هوا).

● نظارت و کنترل: مدیریت دسترسی و مشاهده وضعیت دستگاه.

Olarm LINK دامنه ارتباط هوشمند Olarm PRO و Olarm PRO 4G را گسترش می دهد و اشیاء روزمره را با استفاده از SmartInput AI به دستگاه های هوشمند با ارزش تبدیل می کند تا یک ادغام ساده و آسان برای دستگاه های تأیید شده با عملکرد برنامه دو طرفه ایجاد کند.

● وضعیت نظارت: باز، بسته، خرابی AC، وضعیت باتری، دستکاری و زنگ هشدار.

● Wi-Fi مشتریان را قادر می‌سازد تا در مناطقی که پوشش تلفن همراه غیرقابل اعتماد است، مانند هنگام کاهش بار، متصل شوند.

ویژگی های اصلی عبارتند از:

● اتصال قابل اعتماد: اتصال 5 لایه – حداکثر قابلیت اطمینان در هنگام قطع برق و خرابی شبکه.

Olarm PRO و Olarm LINK مستقیماً از Olarm و شرکای توزیع در دسترس هستند.وام)

«قابلیت استفاده، سادگی و قابلیت اطمینان مشتری در قلب اولارم قرار دارد. Olarm LINK شامل فناوری هوش مصنوعی SmartInput ما است که به ما امکان می دهد ادغام های هوشمندی را در گیت ها و سایر دستگاه های سنتی گنگ ایجاد کنیم. کریس هال، مدیر بازرگانی Olarm گفت که این سیستم با Olarm PRO جفت شده است، راه حل های کنترل و مدیریت از راه دور را ایجاد می کند که در کاهش بار انعطاف پذیر هستند.

مانیتورینگ هوشمند نسل بعدی

لینک Olarm

● کنترل دستگاه: روشن، خاموش، قفل، پالس، باز و بسته شدن.