OnGuard نسخه 8.2 | امنیت حرفه ای


LenelS2 آخرین نسخه از پرچمدار سیستم کنترل دسترسی و نظارت بر آلارم خود، OnGuard نسخه 8.2 را منتشر کرده است.

ویژگی‌های جدید شامل ادغام‌های شخص ثالث بیشتر و پشتیبانی از پایگاه داده ابری، و فیلدهای تعریف‌شده توسط کاربر قابل تنظیم برای تأیید هشدار است. OnGuard نسخه 8.2 برای دسترسی به درها در حالت قفل شده، رد جدیدی ارائه می دهد. اولین پاسخ دهنده می تواند در صورت لزوم از درهای قفل شده عبور کند. با تنظیم یک نشان، این ویژگی لغو می‌تواند در زمان قفل شدن در سراسر سایت، مانند مدارس یا کارخانه‌ها، کمک کند. OnGuard نسخه 8.2 قابلیت خود را با خدمات وب آمازون (AWS) و Microsoft Azure افزایش داده است تا پشتیبانی از پایگاه داده ابری Amazon RDS، پشتیبانی بیشتر از Azure SQL و افزودن پلتفرم های ابری به نمودارهای سازگاری آن را شامل شود. مشتریان اکنون منابع بیشتری برای استفاده از Infrastructure-as-a-Service پلت فرم از طریق میزبانی خود مدیریتی به عنوان جایگزینی برای سرویس ابری OnGuard آینده LenelS2 دارند. نسخه 8.2 ادغام های شریک بیشتری را از طریق OpenAccess API سازنده ارائه می دهد، از جمله برای دسترسی و پردازش داده های دارنده کارت. توسعه دهندگان می افزایند که یک کلاینت جدید مبتنی بر مرورگر بومی تجربه کاربری سازگارتری را ارائه می دهد.

نسخه جدید همچنین قابلیت های بهبود یافته کلید اضطراری را از گروه پشتیبانی فنی LenelS2 ارائه می دهد. امنیت بیشتر اعتبارنامه های DESFire از طریق تنوع کلید اختیاری، ارائه کلیدهای منحصر به فرد برای هر نشان. گزارش کارآمد و جمع‌آوری بینش از داده‌های اولویت‌دار از طریق افزودن فیلدهای تعریف‌شده توسط کاربر/، از جمله امکان افزودن فیلدهای تعریف‌شده توسط کاربر به فرآیند پاسخ هشدار و تأیید؛ و پشتیبانی ارتباطی دو جهته برای پنل های سری Honeywell PW7000، افزایش در دسترس بودن پلت فرم OnGuard برای مشتریان PW7000.

استیو روسو، معاون مدیریت محصول در LenelS2، می‌گوید: «این ویژگی‌های جدید OnGuard نسخه 8.2 پروفایل‌های امنیتی مشتریان ما را تقویت کرده و کارایی عملیاتی را بهبود می‌بخشد. این نسخه‌ها و نسخه‌های آتی OnGuard پاسخگوی نیازهای امروز و آینده مشتریان ما هستند.»

انتشارات پلتفرم OnGuard به زودی شامل اعتبارنامه موبایل جدید ارتباطات میدان نزدیک (NFC) می شود. توسعه دهندگان اضافه می کنند که انتشار اولیه OnGuard Cloud، یک نسخه مبتنی بر ابر OnGuard، که به عنوان یک سرویس برای مشتریانی که به دنبال ساده سازی تعمیر و نگهداری و کاهش هزینه کل مالکیت هستند، ارائه می شود.

بازدید کنید https://www.lenels2.com/en/us/security-products/onguard.
منبع: https://professionalsecurity.co.uk/products/integrated-systems/onguard-version-8-2/