Optimum حفاظت در برابر تهدیدهای فراری رو به رشد را ساده تر می کند – شماره 6 2022

Optimum حفاظت در برابر تهدیدات فراری رو به رشد را ساده تر می کند

شماره 6 2022 محصولات

این راه حل اطلاعاتی را برای سرعت بخشیدن به سرعت ارائه می دهد. جدا از دستورالعمل‌های ویدیویی YouTube که قبلاً در دسترس بود، این محصول اکنون بخش «پاسخ هدایت‌شده» را در کارت هشدار ارائه می‌کند، جایی که متخصصان امنیت فناوری اطلاعات می‌توانند به تمام مراحل توصیه‌شده برای بررسی و پاسخ دسترسی داشته باشند.

علاوه بر این، Kaspersky EDR Optimum شامل بهبودهای یکپارچه کیفیت زندگی مانند شهرت فایل اطلاعات تهدید در کارت هشدار است. علاوه بر این، هنگامی که یک پاسخ انجام می شود، یک بررسی ویژه به جلوگیری از اشتباه و مسدود کردن یک فایل سیستم عامل مهم کمک می کند، که می تواند منجر به خراب شدن کل زیرساخت شود.

با جدیدترین نسخه Kaspersky Endpoint Detection and Response (EDR) Optimum، کاربران می‌توانند از ابزار ضروری تشخیص و پاسخ نقطه پایانی بهره ببرند و به مکانیزم تشخیص خودکار پیشرفته و توصیه‌های واکنش مناسب برای حادثه دسترسی داشته باشند. Kaspersky EDR Optimum به روز شده همچنین محافظت در برابر آسیب به فایل‌های مهم سیستم عامل را تضمین می‌کند و اطلاعاتی درباره شهرت فایل از پورتال اطلاعاتی تهدیدات Kaspersky ارائه می‌دهد.

شهرت فایل از پورتال اطلاعاتی Kaspersky Threat به طور مستقیم در کنسول در دسترس است و به کاربران این امکان را می‌دهد تا بفهمند چه فایل‌هایی خوب، مخرب یا مشکوک هستند و تهدیدهای شناخته شده یا جدید را به روش‌های سریع‌تر و آسان‌تر مشاهده کنند. همچنین اطلاعاتی در مورد مناطق یا کشورهایی که فایل در آنها بیشتر مشاهده شده است را نشان می دهد و پیوندی به پورتال اطلاعاتی تهدید با اطلاعات اضافی درباره پرونده ارائه می دهد.منبع: https://www.securitysa.com/17684R

برای کمک به کارکنان امنیت فناوری اطلاعات برای مقابله با افزایش سطح حمله و پیچیدگی تهدیدات، نسخه به روز شده همچنین به کاربران این فرصت را می دهد تا مهارت های مورد نیاز در بررسی و پاسخ به حادثه را به دست آورند و به آنها کمک می کند تا مسئولیت های خود را تحت شرایط زمان و توجه محدود انجام دهند. .

در حالی که شرکت‌ها در تلاش هستند تا از حفاظت از زیرساخت‌های فناوری اطلاعات پیچیده‌تر خود اطمینان حاصل کنند، دشمنان از سرمایه‌گذاری بر شکاف‌های امنیت سایبری سازمان‌ها و هدف قرار دادن آنها با تهدیدات فراری تردید نخواهند کرد. بر اساس گزارش اخیر تجزیه و تحلیل تشخیص و پاسخ مدیریت شده از کسپرسکی، نسبت حوادث امنیت سایبری با شدت بالا که سازمان‌ها با آن مواجه هستند در سال گذشته 50 درصد افزایش یافته است.

اطلاعات بیشتر درباره Kaspersky Endpoint Detection and Response Optimum در اینجا موجود است