Orbis سایت امن انگلستان را تصاحب می کند


Orbis Protect، پیمانکار خدمات امنیتی سایت و املاک خالی، خرید Secure Site UK را تکمیل کرده است. این شرکت ها می گویند که این خرید پایگاه فناوری را برای مشتریان Orbis و SSUK گسترش می دهد.

Orbis Protect بیش از 600 کارمند را در 25 مکان در بریتانیا استخدام می کند که برای بخش خصوصی و دولتی کار می کنند. خدمات آن شامل ترکیبی از امنیت فیزیکی، فناوری و نظارت بر دارایی های آسیب پذیر برای مشتریان در طیف وسیعی از بخش ها است. Orbis خدمات مدیریت دارایی مانند پاکسازی، تمیز کردن، عفونت و کنترل آفات را ارائه می دهد. Orbis همچنین خدمات مرکز تماس را ارائه می دهد و از طریق مرکز دریافت هشدار معتبر داخلی خود از بیش از 60000 نفر با آلارم های شخصی محافظت می کند.

SSUK ارائه دهنده خدمات نظارت الکترونیکی، مدیریت دسترسی و امنیت محیطی، برای بخش هایی از جمله خرده فروشی، خودرو، اوقات فراغت و ساخت و ساز است.

بن هوارد، مدیر عامل Orbis Protect، در تصویر سمت راست، گفت: «این سومین خرید برای Orbis در دو سال گذشته پس از خرید موفقیت‌آمیز Optosafe در سال 2020 و Veritas Property Management در سال 2022 است. استراتژی کوتاه مدت رشد ارائه خدمات ما در یک پایگاه مشتری گسترده تر، ارائه راه حل های بیشتر با فناوری و اطمینان از حفظ موقعیت خود به عنوان رهبر بازار برای خدمات امنیتی موقت در بریتانیا.

«بیش از 30 سال، Secure Site UK از طریق ارائه خدمات استثنایی و طیف متنوعی از راه حل های امنیتی، شهرت خوبی در صنعت و پایگاه مشتریان خود ایجاد کرده است. آن‌ها به راه‌حل مؤثر و «درست برای اولین بار» افتخار می‌کنند، که به‌طور کامل ارزش‌ها و انتظارات خدمات ما را منعکس می‌کند. از طریق این خرید، Orbis و Secure Site UK موقعیت خوبی برای دستیابی به دیدگاه مشترک خود برای رشد و ارائه مداوم خدمات پیشرو در بازار دارند.

و Shaun Miller، مدیر عامل Secure Site UK، در تصویر سمت چپ، گفت: “Secure Site UK سابقه افتخارآمیزی در تلاش برای نوآوری، توسعه و بهبود محصولات و خدمات ما برای پاسخگویی به نیازهای مشتریان دارد. این خبر بسیار خوبی است که Orbis می‌تواند این رویکرد را ادامه دهد و به ما کمک کند تا راه‌حل‌های بیشتری را برای مشتریان خود افزایش دهیم. من مشتاقانه منتظر حمایت از رشد آینده هستم و در مورد فرصت های پیش رویمان هیجان زده هستم.”

این خرید با تامین مالی توسط آردیان حمایت شد. Orbis در مورد خرید توسط Squire Patton Boggs (حقوقی) و pwc (نظارت مالی و مالیاتی) توصیه شد. SSUK و سهامداران آن توسط بنت گریفین (حقوقی) مشاوره شدند.
منبع: https://www.professionalsecurity.co.uk/news/commercial-security/orbis-acquires-secure-site-uk/