OSPAs فکر رهبری بعد از ظهر | امنیت حرفه ای


در اینجا لیست سخنرانان در پنجمین اجلاس رهبری اندیشه امنیتی به عنوان بخشی از جوایز عملکرد امنیتی برجسته بریتانیا آمده است (OSPA ها).

بعدازظهر توسط سازمان‌دهندگان OSPAs با بازرسی امنیت ملی (NSI)، در رویال لنکستر لندن در روز پنجشنبه، 23 فوریه برگزار می‌شود. این رویداد سال گذشته یک خانه کامل بود. رزرو کنید در https://uk.theospas.com/ospas-tought-leadership-summit/.

درها ساعت 11:30 باز می شوند. نمایشگاهی از محصولات و خدمات امنیتی، قبل از ناهار برگزار می شود و این رویداد حوالی ساعت 5 بعد از ظهر به پایان می رسد. این باعث می‌شود که فینالیست‌های جوایز و سایر افرادی که در مراسم اهدای جوایز در شب شرکت می‌کنند، به کراوات سیاه تبدیل شوند. در تصویر، پانلی روی صحنه در رویداد فوریه 2022، با ریاست پروفسور مارتین گیل، بنیانگذار OSPAs (سمت راست).

گواهی شخص ثالث – ارائه اطمینان خریدار
ریچارد جنکینز – رئیس اجرایی، بازرسی امنیت ملی (NSI)

همکاری بخش دولتی و خصوصی: موانع و فرصت ها چیست؟

دیوید وارد – مدیر همکاران DW
تقریباً در هر کنفرانسی در مورد شایستگی همکاری بخش دولتی و خصوصی با یکدیگر بحث های زیادی وجود دارد. گاهی اوقات آن را به عنوان یک کالای فاقد صلاحیت معرفی می کنند. در واقع ایدئولوژی‌های رقیب – به ویژه انگیزه سود بخش خصوصی در مقابل انگیزه خدمات بخش دولتی – و دیدگاه‌های مختلف در مورد اولویت‌ها. همکاری به عنوان یک معامله بزرگتر توسط بخش خصوصی دیده می شود و از جمله مواردی است که مانع پیشرفت می شود. در این ارائه، واقعیت‌ها با یک مثال واقعی (مقابله با تروریسم در شهر) مورد بحث قرار می‌گیرند و نه تنها به این موضوع که چه چیزی مؤثر بوده است، بلکه چه مشکلاتی بوده و چگونه بر آنها غلبه کرده‌اند، بحث شده است؟ به طور خلاصه، چه درس هایی و توسط چه کسانی می توان آموخت؟

نظر بیمه گذاران در مورد بخش امنیت چیست؟

مارک دانهام – رئیس RISCAuthority، رئیس پذیره نویسی فنی در AVIVA
شرکت های بیمه در ارتباط با مشتریان در زمینه مسائل امنیتی، بازیگران مهمی هستند. از برخی جهات بیمه گذاران نقش کلیدی در ایجاد علاقه به امنیت و تشویق به ارائه بهتر ایفا می کنند. اما نظر بیمه‌گران در مورد بخش امنیتی چیست؟ آیا بیمه گذاران به امنیت خصوصی اعتماد دارند؟ آیا آنها به بخش امنیتی به عنوان شریک اصلی در کاهش خطرات نگاه می کنند؟ آیا آنها برای آنچه امنیت ارائه می دهد ارزش قائل هستند؟ آنها چه شکاف هایی را می بینند و چگونه می توان آنها را پر کرد؟ Protect Duty معلق در حال حاضر و آینده چقدر مهم است و بیمه‌گران چه انتظاری از امنیت دارند؟

توسعه قابلیت صنعت امنیت: چه اتفاقی می افتد؟

آماندا جنتل – مدیر ارشد (تحویل استراتژی و طرح)، سازمان امنیت صنعت (SIA)
چگونه پیشرفت حرفه ای خوب در امنیت را از بد تشخیص دهیم؟ ایجاد یک چارچوب جهانی مرجع برای مهارت ها چقدر امکان پذیر است؟ کسی می تواند برای یافتن بهترین مشاوره شغلی صنعت امنیت به کجا مراجعه کند؟ چه اتفاقی باید بیفتد تا اطمینان حاصل شود که امنیت خصوصی می تواند به یک شغل انتخابی تبدیل شود؟ اینها سؤالات مهمی هستند و در این ارائه SIA کار خود را با هیئت مهارت و سایرین برای حرفه ای کردن صنعت مورد بحث قرار خواهد داد.

خرید امنیت خوب: محرک های مدرن برای تصمیم گیری خرید چیست؟

کلر راجرز – مدیر ارشد عملیات (خدمات)، بازرسی امنیت ملی (NSI)
جوآن کنی – رهبر تجاری، خدمات تجاری تاج و تخت
مایک ردینگتون – مدیر عامل انجمن صنعت امنیت بریتانیا (BSIA)

تدارکات مؤثر خدمات امنیتی مدت‌هاست که با این تصور تضعیف شده است که خریداران عمدتاً بر هزینه متمرکز هستند تا ارزش، از خطرات مرتبط با راه‌حل‌های کم‌هزینه و مزایای مرتبط با خدمات ارزش محور غافل هستند. با این حال اکنون فشارهای جدید و چارچوب های جدید نیز وجود دارد. برای مثال، Crown Commercial Service مستلزم آن است که 10٪ از ارزش قرارداد بر موضوعات ارزش اجتماعی متمرکز شود. پایداری و دستور کار سبز در برخی از زمینه ها تمرکز را برانگیخته است یا چنین تصور می شود.

خریداران از قانون مارتین آگاه خواهند شد و ممکن است به زودی متوجه شوند که ملزم به رعایت مسئولیت های خاص برای مکان های در دسترس عموم و ایمنی افرادی هستند که از آنها استفاده می کنند. آنها می خواهند بدانند که ارائه دهندگان خدمات در حد مطلوب هستند، با این حال مشخص نیست که چگونه این امر را تضمین می کنند. گنجاندن وظایف در آیین نامه ها و استانداردها می تواند به خریداران کمک کند. بسیاری بر این باورند که برای تحمیل تغییر در رفتار هم در میان خدمات اضطراری و هم در بخش امنیت خصوصی، قوانین لازم است. آیا برای ایجاد محیط‌های امن‌تر و بهترین شیوه در خرید و تحویل امنیتی، قانون لازم است؟ رفتارهای خریدی که در خدمت امنیت عمومی هستند، چه چیزی را به همراه خواهد داشت؟

چه چیزی وجهه بخش امنیتی را بهبود می بخشد؟: آنچه روسای می گویند

سارا جین کورک – مدیر عامل بیدوست نونان
پیتر هریسون – مدیر عامل FGH Security

این جلسه از سال گذشته مجدداً با محوریت متفاوتی گنجانده شده است. ما از رؤسا دعوت کرده‌ایم تا در مورد چالش‌هایی که با آن‌ها روبرو هستند و آن‌هایی که احساس می‌کنند این بخش در بهبود بخش امنیتی و محیطی که در آن فعالیت می‌کند با آن مواجه است، صحبت کنند. آنها موانع اصلی پیشرفت را چه می دانند و چگونه می توان بر این موانع فائق آمد؟ چه چیزی و چگونه باید تغییر کند؟

تامل در مسیر من برای انجام فعالیت های تروریستی: پرسش و پاسخ

فرانک پورتیناری – مجرم سابق

در این ارائه یک مجرم سابق در مورد سفر خود به تروریسم صحبت می کند. بینش جالبی نیز در یکی از وبینارهای رهبری فکری پروفسور مارتین گیل ارائه شده است.

این توهین با درگیری با هواداران رقیب در تراس ها شروع شد، سپس هولیگانیسم فوتبال به افراط گرایی و سپس به فعالیت های تروریستی تبدیل شد. در طول مسیر فرصت های زیادی برای جلوگیری از سقوط به سمت جنایت وجود داشت. چرا آنها را نگرفتند؟ فرانک به برخی از این مسائل می پردازد و به پرسش های مخاطبان در مورد جلوگیری از افراط گرایی پاسخ می دهد.
منبع: https://www.professionalsecurity.co.uk/news/commercial-security/ospas-thought-leadership-afternoon/