Parking by PSIM – شماره 4 2023 – Axxonsoft – Technews Publishing

امنیت هوشمند: امروزه فناوری های نظارتی در مدیریت پارکینگ چقدر اهمیت دارند؟ آیا این مزایا شامل شرکت‌هایی می‌شود که پارکینگ‌ها را مدیریت می‌کنند یا برای خود رانندگان؟

• طول وسیله نقلیه (متر) – برای طبقه بندی وسیله نقلیه.

• تشخیص خودکار تخلفات قوانین جاده (نقض محدودیت سرعت، توقف ممنوع، سبقت ممنوع، رانندگی خودروها در جهت مخالف و غیره).

به طور خلاصه، فن‌آوری‌های نظارتی در مدیریت پارکینگ در آفریقای جنوبی، به ویژه در مناطقی با فضای پارک محدود بسیار مهم هستند. آنها امنیت را افزایش می دهند، استفاده از فضا را بهینه می کنند، جریان ترافیک را ساده می کنند، تجربه مشتری را بهبود می بخشند و به تولید درآمد کمک می کنند. هم شرکت‌های مدیریت پارکینگ و هم رانندگان از مزایای آن بهره‌مند می‌شوند و یک محیط پارکینگ کارآمدتر و راحت‌تر در مراکز شهری آفریقای جنوبی ایجاد می‌کنند.

پارکینگ توسط PSIM

شماره 4 2023 دوربین مدار بسته، نظارت و مانیتورینگ از راه دور

از آلمیدا: AxxonSoft چندین تجزیه و تحلیل دیگر را ارائه می دهد که می توانند به راه حل اضافه شوند، از تجزیه و تحلیل استاندارد شما مانند شمارش افراد، پرسه زدن و رفتار مشکوک گرفته تا مواردی مانند تجزیه و تحلیل پیش بینی کننده. در AxxonSoft، ماژول Auto PSIM ما به شما امکان می دهد داده های ترافیکی را جمع آوری کنید که می تواند در سیستم های کنترل ترافیک خودکار (ATCS) استفاده شود. ویدئوهای ترافیک توسط دوربین های نظارتی جمع آوری شده و به سرورهای Axxon Traffic Control ارسال می شوند. این نرم افزار داده های ویدئویی را تجزیه و تحلیل می کند و پارامترهای جریان ترافیک را برای محاسبه مشخصات ترافیک استاندارد زیر محاسبه می کند:

از آلمیدا: نرم افزار ما تشخیص تخلفات پارکینگ، مدیریت دسترسی دروازه، اشغال پارکینگ و انواع گزارش های مربوط به پارکینگ را به عنوان بخشی از راه حل نظارت ارائه می دهد. AxxonSoft هیچ سخت‌افزار یا نرم‌افزار دیگری به جز پیشنهاد ما ارائه نمی‌کند، با این حال، ما در حال همکاری مستمر با فروشندگان نرم‌افزار و سخت‌افزار پیشرو در جهان هستیم.

افزایش تجربه مشتری: فضای پارک محدود می تواند باعث ناراحتی رانندگان شود و منجر به ناامیدی و تجربه منفی شود. فناوری‌های نظارتی با ارائه اطلاعات بی‌درنگ درباره در دسترس بودن پارکینگ به بهبود تجربه مشتری کمک می‌کنند. رانندگان می توانند از طریق برنامه های تلفن همراه یا تابلوهای دیجیتال به این اطلاعات دسترسی داشته باشند و به آنها اجازه می دهد تا پارک خود را از قبل برنامه ریزی کنند و در زمان خود صرفه جویی کنند. راحتی بهبود یافته و کاهش زمان جستجوی پارک به تجربه مثبت تری برای رانندگان کمک می کند.

برای به حداکثر رساندن کارایی اقتصادی، قابلیت اطمینان و قابلیت سرویس دهی سیستم های امنیتی برای مشتریان خود، ما آخرین پیشرفت ها در بینایی کامپیوتر و تجزیه و تحلیل تصویری، دوربین ها و دستگاه های IoT، محاسبات لبه و ابری، هوش مصنوعی و شتاب شبکه عصبی، کدک های هوشمند و داده ها را ادغام می کنیم. ذخیره سازی.

• اشغال خطوط (درصد).

از آلمیدا: بله، ما LPR/ANPR را از طریق نرم افزار و/یا از طریق تجزیه و تحلیل لبه داریم. ما همچنین دارای شناسایی در برابر لیست برای باز کردن بوم و دو یا سه راه مجوز (مانند LPR + اسکن کارت یا LPR + تشخیص چهره) هستیم. بوم/باز/بستن درب از طریق سوئیچ خروجی و/یا ادغام های API انجام می شود.

برای اطلاعات بیشتر، با AxxonSoft Southern Africa & SADC تماس بگیرید، +27 10 442 4284، [email protected] ، www.axxonsoft.comوام)منبع: https://www.securitysa.com/19752R

امنیت هوشمند: شرکت شما چه گزینه های مدیریت پارکینگ را به عنوان بخشی از راه حل نظارتی ارائه می دهد؟ آیا فناوری های اضافی (سخت افزار یا نرم افزار) برای کمک به مدیریت پارکینگ (حسگرهای اینترنت اشیا، ارتباطات و غیره) ارائه می کنید؟

بهینه سازی جریان ترافیک: در محورهای شلوغ شهر، ازدحام ترافیک یک مشکل رایج است. فناوری‌های نظارتی با ارائه بینش‌هایی در مورد اشغال پارکینگ و الگوهای استفاده به بهینه‌سازی جریان ترافیک کمک می‌کنند. این اطلاعات شرکت‌های مدیریت پارکینگ را قادر می‌سازد تا سیستم‌های هوشمندی مانند علائم پویا یا اپلیکیشن‌های موبایل را برای راهنمایی رانندگان به مکان‌های پارکینگ موجود پیاده‌سازی کنند. با ساده کردن جریان ترافیک و کاهش زمان صرف شده برای جستجوی پارکینگ، رانندگان کمتر ازدحام و ناامیدی را تجربه می کنند.

امنیت هوشمند: آیا LPR/ANPR را به‌عنوان بخشی از راه‌حل‌های پارکینگ خود در نظر می‌گیرید تا امکان کنترل دقیق‌تر از دروازه تا محوطه پارکینگ را فراهم کنید؟

امنیت هوشمند: چه برنامه های تحلیلی / هوش مصنوعی دیگری در سیستم شما گنجانده شده است و چه چیزی را ارائه می دهند؟

درآمدزایی: مدیریت کارآمد پارکینگ که توسط فناوری‌های نظارتی تسهیل می‌شود، می‌تواند منجر به افزایش درآمد برای شرکت‌های پارکینگ شود. با بهینه‌سازی استفاده از فضا، پیاده‌سازی سیستم‌های پرداخت هوشمند و اطمینان از محیطی امن، شرکت‌ها می‌توانند مشتریان بیشتری را جذب کرده و پتانسیل درآمد خود را به حداکثر برسانند. درآمد ایجاد شده را می توان در بهبود امکانات و خدمات پارکینگ سرمایه گذاری کرد که هم شرکت ها و هم رانندگان از آن سود می برند.

سرور سیستم کنترل ترافیک خودکار، کنترل‌کننده‌های ترافیک هوشمند را با برنامه‌های هماهنگی ترافیک بر اساس معیارهای مختلف: زمان سال، زمان روز، روز هفته و شاخص وضعیت فعلی ترافیک دریافتی از سیستم Auto PSIM تغذیه می‌کند. حالت‌های عملکرد کنترل‌کننده‌های ترافیک هوشمند نیز توسط سرور سیستم کنترل ترافیک خودکار که مدیریت متمرکز را انجام می‌دهد، مدیریت می‌شود. سرور ATCS همچنین می‌تواند الگوریتم‌های تنظیم انعطاف‌پذیر محلی را برای مدت زمان‌های پیکربندی محلی فازهای چراغ راهنمایی برای هر تقاطع جداگانه بر اساس داده‌های دریافتی از Auto PSIM اجرا کند.

امنیت هوشمند: آیا یکپارچه سازی تلفن همراه را برای آسان کردن مدیران و/یا رانندگان ارائه می دهید؟

سپس داده‌ها به مرکز عملیات (مرکز پردازش داده) فرستاده می‌شوند، جایی که می‌توان آن‌ها را نقشه‌برداری کرد و در پایگاه داده برای تجزیه و تحلیل آینده ذخیره کرد. داده های لازم برای کنترل ترافیک تطبیقی ​​به زیرسیستم کنترل چراغ راهنمایی سیستم کنترل ترافیک خودکار ارسال می شود. ATCS کنترل خودکار چراغ های راهنمایی را فراهم می کند. ترافیک توسط چراغ‌های راهنمایی که توسط کنترل‌کننده‌های ترافیک هوشمند مدیریت می‌شوند، تنظیم می‌شود، که به نوبه خود توسط سرور مرکزی ATCS از طریق پیوندهای داده اداره می‌شوند.

• سرعت متوسط ​​(کیلومتر در ساعت).

راه حل های امنیتی هوشمند از Carlos De Almeida، مدیر توسعه کسب و کار برای AxxonSoft Southern Africa & SADC، اطلاعاتی در مورد آنچه این ارائه دهنده پلتفرم برای بهینه سازی پارکینگ و کارایی ترافیک انجام می دهد، خواست.

مدیریت کارآمد فضا: فضای پارک محدود در مراکز شهری آفریقای جنوبی نیاز به مدیریت کارآمد فضا دارد. فناوری‌های نظارتی، مانند سنسورهای اشغال و سیستم‌های نظارت بی‌درنگ، اپراتورهای پارکینگ را قادر می‌سازد تا داده‌های مربوط به الگوهای استفاده از پارکینگ را جمع‌آوری کنند. این داده ها به بهینه سازی تخصیص فضا، شناسایی مناطق کم استفاده و اجرای استراتژی هایی برای به حداکثر رساندن در دسترس بودن پارکینگ کمک می کند. با مدیریت موثر فضای پارکینگ، هم شرکت های پارکینگ و هم رانندگان از کاهش ازدحام و افزایش راندمان پارکینگ بهره مند می شوند.

• طول صف در یک تقاطع.

از آلمیدا: فن‌آوری‌های نظارتی نقش مهمی در مدیریت پارکینگ دارند، به‌ویژه در مناطقی با فضای پارک محدود مانند مراکز شهری در آفریقای جنوبی. مزایای فناوری‌های نظارتی هم برای شرکت‌های مدیریت پارکینگ و هم برای رانندگان اعمال می‌شود. در اینجا چگونگی اهمیت آنها در زمینه آفریقای جنوبی آمده است:

• حجم ترافیک (تعداد وسایل نقلیه در ساعت).

از آلمیدا: بله، ما چندین برنامه تلفن همراه داریم که می تواند در این مورد کمک کند. برای مثال، می‌توانیم یک ماکرو را از طریق موبایل اجرا کنیم تا اگر مثلاً ماشین پلیس وجود داشته باشد، دروازه بوم را باز کند.

• تراکم ترافیک (خودرو/کیلومتر).

امروزه مدیریت پارکینگ بسیار پیچیده‌تر شده است زیرا دوربین‌ها هوش پیچیده‌تری را در خود جای داده و به راحتی با حسگرهای اینترنت اشیا ادغام می‌شوند. با این حال، نرم‌افزاری برای پشتیبانی از سیستم‌های نظارتی فراتر از پارکینگ، می‌تواند طیف وسیعی از عملکردها را برای کمک به خدمات اضافی برای حفظ آرامش ترافیک ارائه دهد و به همه اجازه دهد تا به بهترین شکل ممکن به تجارت خود بپردازند.

امنیت بهبود یافته: آفریقای جنوبی، مانند بسیاری از نقاط دیگر، با چالش های امنیتی از جمله سرقت و خرابکاری مواجه است. فناوری های نظارتی مانند دوربین های مدار بسته و سیستم های نظارت تصویری به جلوگیری از فعالیت های مجرمانه و ارائه شواهد در صورت بروز حوادث کمک می کند. این امر به ویژه در مناطقی با فضای پارک محدود، که در آن وسایل نقلیه بیشتر مستعد سرقت و آسیب هستند، مهم است. اقدامات امنیتی افزایش یافته اعتماد به شرکت های مدیریت پارکینگ و رانندگان را القا می کند و مناطق پارک را ایمن تر می کند.