Paxton تور فنی را در آفریقای جنوبی آغاز می کند – شماره 1 2023 – Paxton

دن درایتون، مدیر بخش Paxton-منطقه فروش EMEA، گفت: «تور فناوری Paxton یک نمایشگاه تجربه محصول نیم روزه است که برای نشان دادن سادگی راه حل های ما و چگونگی کمک به نصاب ها برای رشد کسب و کارشان طراحی شده است. این یک جلسه سرگرم‌کننده و تعاملی است که در آن شرکت‌کنندگان با فناوری امنیتی هوشمند ما آشنا می‌شوند، از تیم‌های متخصص ما می‌شنوند و زمانی برای برقراری ارتباط با دیگر متخصصان خواهند داشت.»

برای تور فنی اینجا ثبت نام کنیدوام)

برنامه‌های Paxton، سیستم کنترل دسترسی پرچم‌دار آن Net2، کنترل دسترسی یکپارچه و پلت فرم مدیریت ویدیوی Paxton10، Entry، محصول مستقل تصویری آن و همچنین PaxLock Pro که دستگیره‌های درب بی‌سیم هوشمند Paxton است، نمایش داده می‌شود.

درایتون نتیجه می گیرد: «ما می خواهیم تجربه ای در سطح جهانی برای همه شرکت کنندگان ارائه دهیم. این سرگرم کننده و آموزنده خواهد بود، و تضمین می کند که همه با درک کامل پتانسیل استفاده از محصولات Paxton برای رشد تجارت خود، رویداد را ترک می کنند.

این اولین باری است که کارشناسان Paxton از منطقه آفریقای جنوبی بازدید می‌کنند، از زمانی که محدودیت‌های اجتماعی به رویدادهای رو در رو در سال 2020 پایان یافت. در مجموعه‌ای از مکان‌ها در سراسر کشور، هدف The Paxton Tech Tour 2023 ملاقات با متخصصان امنیتی است. به آنها نشان دهید که نصب و استفاده از محصولات Paxton چقدر ساده است، به آنها کمک کنید فرصت های فروش را کشف کنند و تجارت خود را توسعه دهند و آخرین راه حل ها را به دست آورند.

Paxton از فوریه 2023 تجربه امنیتی نهایی را در آفریقای جنوبی به نصابان ارائه می دهد. شرکت در تور فناوری Paxton 2023 رایگان است و فرصتی برای نصابان برای توسعه دانش و کشف فرصت های تجاری با محصولات و خدمات Paxton.

Paxton Tech Tour 2023 بر خلاف برنامه آموزش نصب کننده Paxton است و توسط Paxton به عنوان یک رویداد کلید در دست توصیف شده است. این برنامه بر افزایش کسب و کار و سودآوری نصاب‌ها با به حداکثر رساندن پروژه‌های موجود تمرکز می‌کند، و همچنین نشان می‌دهد که چگونه آخرین فناوری Paxton می‌تواند طیف وسیعی از راه‌حل‌های امنیتی نوآورانه را ارائه دهد و به آنها و مشتریانشان ارزش بیافزاید.


منبع: https://www.securitysa.com/18450R

درایتون گفت: «ما رویدادها را طوری طراحی کرده‌ایم که 10 تا 20 نفر را در هر جلسه، بسته به مکان، در خود جای دهند. این به متخصصان Paxton اجازه می‌دهد تا مکالمات با کیفیت و اختصاصی با شرکت‌کنندگان داشته باشند.»

حضور در این رویداد کاملا رایگان است و نصب کنندگان می توانند از طریق وب سایت Paxton ثبت نام کنند یا با توزیع کنندگان Paxton محلی خود تماس بگیرند.

گراهام تورن، مدیر فروش کشور پکستون در آفریقای جنوبی، گفت: «تور فناوری پکستون ابزاری فوق‌العاده برای مشتریان فعلی است که می‌توانند مجدداً به پکستون معرفی شوند، و یک پلتفرم فوق‌العاده برای مشتریان جدید برای مشاهده مزایای محصولات و خدمات پکستون. رویدادهای شریک برای ما مهم هستند، زیرا صنعت ما بسیار رابطه محور است. ما می‌خواهیم با مشتریان خود در یک محیط اختصاصی صحبت کنیم و در طول مسیر کمی سرگرم شویم.»

یک جعبه هدیه نصب منحصر به فرد Paxton به ارزش 850 ریال به هر شرکت کننده داده می شود. نصب‌کننده‌ها همچنین می‌توانند در مسابقه‌های مجازی یا مسابقه‌ای برای شانس بردن کیت استارتر Net2 یا یک تجربه غذاخوری خوب R2000 شرکت کنند.

Paxton تور فناوری را در آفریقای جنوبی آغاز می کند

شماره 1 2023 آموزش و آموزش، کنترل دسترسی و مدیریت هویت