Paxton در OSPAs آفریقای جنوبی برنده شد – شماره 4 2023 – Paxton


منبع: https://www.securitysa.com/19713R

گراهام تورن، مدیر فروش کشور پکستون برای آفریقای جنوبی، گفت: «این اولین بار است که ما جایزه امنیت منطقه ای را دریافت می کنیم. این تلاش های ما را در سال های توسعه و رشد نام تجاری Paxton در آفریقای جنوبی به رسمیت می شناسد.

Paxton در جوایز عملکرد امنیتی برجسته آفریقای جنوبی 2023 به عنوان سازنده تجهیزات امنیتی برجسته معرفی شد. تیم منطقه ای آنها این جایزه را در Securex، آفریقای جنوبی نمایندگی کرده و پذیرفتند.

Paxton فناوری کنترل دسترسی هوشمند با کاربری ساده را طراحی و تولید می کند. در اوایل سال جاری، تور Paxton Tech را در آفریقای جنوبی راه‌اندازی کرد و به شرکت اجازه داد حتی با نصب‌کنندگان امنیتی بیشتری ملاقات کند و از آنها برای کشف فرصت‌های تجاری جدید حمایت کند. این رویدادها هنوز در حال اجرا هستند و یک سمینار تجاری و کارگاه عملی را ترکیب می‌کنند که ویژگی‌ها و مزایای محصولات Paxton از جمله Net2، Paxton10، Entry و PaxLock را به نمایش می‌گذارد.

Paxton در OSPAهای آفریقای جنوبی برنده شد

شماره 4 2023 اخبار، کنترل دسترسی و مدیریت هویت

تورن گفت: «ما با تور فنی خودمان در راه هستیم. این یک ابزار فوق العاده برای مشتریان فعلی است که دوباره به Paxton معرفی می شوند، و یک پلت فرم فوق العاده برای مشتریان جدید برای دیدن محصولات و خدمات ما. تا اینجای کار، زمان پرمشغله، سرگرم کننده و سازنده ای برای ما بوده است. جایزه OSPAs مانند یک جایزه است و تأییدی است که تلاش و فداکاری تیم ما در آفریقای جنوبی نتیجه داد.

گراهام تورن جایزه را پذیرفت.

OSPAها دستاوردهای استثنایی متخصصان امنیتی و سازمان‌هایی را که عملکرد و نوآوری فوق‌العاده‌ای را در صنعت امنیت از خود نشان داده‌اند، به رسمیت می‌شناسند و به آنها احترام می‌گذارند.

می‌خواهم از تیم ما که برای رسیدن به این هدف سخت کار کرده‌اند و از مشتریانی که همچنان در طول سفر از ما حمایت می‌کنند تشکر کنم. من مطمئن هستم که جوایز بیشتری خواهند آمد و ما برای رشد آینده پکستون هیجان‌زده هستیم.»

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد Paxton و پیشنهادات آنها، در سایت ثبت نام کنید تور فناوری Paxton 2023 اکنون. رویدادهای محدودی تا پایان ژوئن وجود دارد.وام)