Paxton دفتر چند مستاجر را در کیپ تاون ایمن می کند – شماره 4 2023 – Paxton


منبع: https://www.securitysa.com/19492R

یک راه حل Paxton

نتیجه

با بیش از 400 کارمندی که نیاز به دسترسی به مناطق مختلف ساختمان داشتند، مشتری به دنبال نصب یک سیستم امنیتی بود که بتواند نیازهای مختلف دسترسی را برای هر کسب و کار برآورده کند.

پانل مقاوم در برابر خرابکاری ورودی به شرکت‌ها این امکان را می‌دهد تا دسترسی بازدیدکنندگان خود را مدیریت کنند. هر شرکت یک مانیتور Entry Premium نصب کرده است که به آنها امکان می دهد قبل از ورود بازدیدکنندگان خود به میدان Cecilia به صورت بصری از طریق تماس ویدیویی آنها را شناسایی کنند.

یوهان بستر، مدیر مالی سسیلیا اسکوئر گفت: «راه حل Paxton قطعاً یک راه حل کلید در دست است. بدون دردسر است و قابلیت اطمینان و سهولت دسترسی را برای کارکنان ساختمان و مشتریان به طور یکسان افزایش داده است.

میدان سیسیلیا در پارل، کیپ تاون، یک ساختمان اداری است که چندین کسب و کار در آن فعالیت می کنند. سایت چند مستاجر اخیراً تحت بازسازی کامل قرار گرفته است، از جمله ارتقای کامل سیستم امنیتی آن، جایگزینی راه حل بیومتریک ناسازگار آن برای جایگزینی کارآمدتر.

همچنین برای کاربران مهم بود که بیش از یک وسیله برای ورود به ساختمان اداری داشته باشند. با تخصیص یک رمز و پین، مستاجران کسب و کار این اطمینان را دارند که کارکنان آنها همیشه می توانند بدون به خطر انداختن امنیت به آنها دسترسی پیدا کنند.

Smart Protect به عنوان نصب کننده امنیتی قراردادی برای Cecilia Square، نصب Net2 را برای رفع نیازهای مستاجران Cecilia Square انتخاب کرد. Net2 سیستم کنترل دسترسی تحت شبکه Paxton است که با راه حل ورود درب تصویری خود، Entry، یکپارچه کار می کند. Net2 به صورت الکترونیکی دسترسی به دفاتر فردی را با استفاده از ویژگی چند مستاجر کنترل می کند. هر کاربر از طریق درب اصلی از طریق یک پنل خارجی مقاوم در برابر خرابکاری و همچنین به محل کار خود با استفاده از صفحه کلید KP75 Paxton دسترسی دارد.

ترکیبی از پنل و مانیتورهای ورودی Paxton، کنترل‌کننده‌های Net2، صفحه‌کلیدها و خوانندگان رومیزی راه‌حلی جامع برای Cecilia Square ارائه کرده است که نیازهای آن‌ها را برآورده کرده است و شرکت‌های داخل ساختمان را قادر می‌سازد تا ضمن حفظ امنیت کسب‌وکار خود، دسترسی به فضای کاری را به طور موثر مدیریت کنند.وام)

هر کسب‌وکاری که در میدان سیسیلیا مستقر است، باید قبل از اجازه ورود به ساختمان، بازدیدکنندگان خود را به صورت بصری تأیید کند. از آنجایی که ساختمان مناطق مشترک و همچنین فضاهای کاری فردی را فراهم می کند، مهم است که کاربران بتوانند به راحتی به مناطق مشترک دسترسی داشته باشند و در عین حال هر دفتر را ایمن نگه دارند و فقط برای پرسنل مجاز در دسترس باشند.

به عنوان یک ساختمان چند مستاجر، راه حل جدید کنترل دسترسی باید انعطاف پذیر باشد و به مدیران سیستم اجازه دهد بسته به کسب و کاری که در آن کار می کنند، مجوزهای دسترسی متفاوتی را به کاربران اعطا کنند.

نرم افزار Net2 مدیریت و کنترل متمرکز سایت هایی را با حداکثر 1000 در و 50000 کاربر ارائه می دهد. این یک عامل بزرگ در انتخاب سیستم بود، زیرا بیش از 400 کارمند را که نیاز به دسترسی به میدان سیسیلیا دارند، در خود جای می‌دهد. سیستم جدید مقیاس پذیری گسترده ای را ارائه می دهد در حالی که هنوز یک گزینه مقرون به صرفه است.

Stephen Bezuidenhout، مدیر حساب‌های Western Cape Smart Protect، گفت: «شیوه‌ای که نماینده Paxton ما در آموزش به ما و مشتری کمک کرده است، نه تنها راه‌حل را فروخته، بلکه به مشتری نشان داده است که فرآیند پیاده‌سازی چقدر کاربرپسند و ساده است.»

پکستون دفتر چند مستاجر را در کیپ تاون ایمن می کند

شماره 4 2023 راه حل های یکپارچه، کنترل دسترسی و مدیریت هویت، محصولات

شرکت‌هایی که از ساختمان کار می‌کنند از سیستم جدید Net2 و ویژگی‌های کنترل دسترسی ساده‌شده‌ای که ارائه می‌کند، بسیار خوشحال هستند. روند ثبت نام اکنون ساده شده است و آنها دیگر مانند گذشته با مشکلات بیومتریک مواجه نیستند.

Smart Protect همچنین مدیریت سایت از راه دور را به مشاغل فردی ارائه می دهد و با مدیریت سیستم پشتیبانی می کند – لغو کارت های گم شده و اعطای مجوزهای دسترسی در صورت نیاز.