Paxton10 امنیت ساختمان را ساده می کند – شماره 5 2022 – Paxton


منبع: https://www.securitysa.com/17127R

آدام استرود، مدیر عامل شرکت پکستون، توضیح می‌دهد: «اکثریت قریب به اتفاق ساختمان‌های دارای کنترل دسترسی، نظارت تصویری نیز دارند. در بیشتر موارد، این دو سیستم نیاز به نصب، نگهداری و عملکرد مستقل دارند. گاهی اوقات آنها می توانند بسیار مؤثر ادغام شوند، اما عوارض ناشی از ادغام ممکن است ایجاد شود. Paxton10 بر روی یک پلت فرم طراحی شده است، به این معنی که تنها یک محصول برای نصب و نگهداری وجود دارد.

با Paxton10، مردم می‌توانند آزادانه از تلفن‌های هوشمند، ساعت‌های هوشمند یا تبلت‌های خود به‌عنوان کلید دسترسی به ساختمان‌ها استفاده کنند که به انعطاف‌پذیری و راحتی بیشتری اجازه می‌دهد. Paxton از این توکن‌های دسترسی به تلفن همراه به عنوان اعتبارنامه‌های هوشمند یاد می‌کند که رایگان هستند و با لمس یک دکمه به کاربران تحویل داده می‌شوند. این باعث صرفه جویی در هزینه خرید قفل و کلید سنتی یا ژتون های الکترونیکی می شود.

Paxton10 امنیت ساختمان را ساده می کند

شماره 5 2022 کنترل دسترسی و مدیریت هویت

علاوه بر مزایای ساختاری Paxton10، استفاده از این نرم افزار آسان است. مدیران سایت می توانند گزارش هایی را در مورد زمان و تاریخ دقیق یا مکان انتخابی خود تهیه کنند و به آنها این امکان را می دهد که به راحتی فعالیت های تاسیسات خود را بررسی کنند. زمان ها و تاریخ های سفارشی را می توان برای رویدادهای خاص، مانند روزهای باز یا تعطیلات عمومی تنظیم کرد. آنها همچنین می توانند قوانینی را بر اساس رویدادهای سیستم ایجاد کنند، به عنوان مثال کنترل درها یا دستگاه های دیگر.

به طور سنتی، ایمن سازی ساختمان ها با کنترل دسترسی و نظارت تصویری مستلزم نصب دو سیستم مجزا بود. Paxton پتانسیل و مزایای ترکیب این دو محصول را دید و سیستم نسل بعدی خود Paxton10 را توسعه داد. پلت فرم امنیتی به مدیران سایت اجازه می دهد تا به راحتی نظارت بر ساختمان و نظارت تصویری را از دستگاه های مختلف مدیریت کنند و از افراد و دارایی های موجود در تاسیسات خود در برابر دسترسی های غیرمجاز محافظت کنند.

نرم افزار ساده برای استفاده Paxton10 مدیریت جامع و مدیریت ویدئو را برای کاربران فراهم می کند. این سیستم با استفاده از آخرین ویژگی چند سایتی خود می تواند تا 1000 در و 1000 دوربین را در 100 سایت مدیریت کند. این سیستم همچنین با هشدارهای آتش سوزی و مزاحمان برای بهبود مدیریت ساختمان ادغام می شود.

Paxton10 همچنین دارای طیف وسیعی از دوربین های IP Paxton است که با نرم افزار خود که به طور خاص برای Paxton10 مهندسی شده است، تعبیه شده است. در اوایل سال 2022، Paxton پیشنهاد دوربین خود را برای ارائه دو سری جدید دوربین، CORE و PRO ارتقا داد.وام)

Stroud گفت: “یک ویژگی وجود دارد که برای استفاده در مواقع اضطراری عالی است، که گزارش Roll Call & Muster است. مدیران سایت می‌توانند گزارش‌هایی را تهیه کنند که فهرستی از تمام افرادی که در حال حاضر در یک منطقه مشخص هستند، تهیه کنند تا بتوانند بررسی کنند که آیا همه به سلامت تخلیه شده‌اند یا خیر.

استرود ادامه می دهد: «یکی دیگر از مزایای Paxton10 این است که امکان مدیریت از راه دور را از هر نقطه در جهان با اتصال به اینترنت فراهم می کند. ما یک برنامه رایگان به نام Paxton Connect ارائه می دهیم که می تواند در دستگاه های هوشمند استفاده شود و Paxton10 دارای نرم افزار مبتنی بر وب بصری است. این باعث می شود دسترسی از راه دور به بخشی از سیستم بدون هیچ گونه عارضه ای تبدیل شود. این بدان معناست که نصاب ها یا مدیران ساختمان می توانند بدون حضور در سایت، مسائل را بررسی و حل کنند و از هر کجا که هستند برای کاربران توکن صادر کنند.”