Protect Duty جدیدترین | امنیت حرفه ای


نسخه چاپی مجله امنیتی حرفه ای در فوریه 2023، پس از نخست وزیر ریشی سوناک و وزیر کشور، آخرین مطالب مربوط به وظیفه حفاظت از تروریسم را جمع آوری می کند. سوئلا براورمن، تصویر، تعهد داد برای ارائه “قانون مارتین”، یک مسئولیت قانونی در مکان های (با ظرفیت بالای 100) برای برداشتن گام هایی برای مقابله با تروریسم.

در حالی که تعهد هنوز بر روی جزئیات ضروری است، از جمله اینکه حداقل‌ها برای انطباق چه خواهد بود، و چه بازرسی این حداقل‌ها را اجرا خواهد کرد، امنیت حرفه‌ای قبلاً صداهای صنعت را شنیده است که آنها این وظیفه را نمی‌خواهند (هر چه که ممکن است به نتیجه برسد. be) «آبیار» شدن.

دکتر Dylan Aplin OBE یک پژوهشگر مدعو در گروه مطالعات جنگ، کینگز کالج لندن (KCL). او به Professional Security گفت که برخی از تمیز کردن اوایل بهار نشان، خودکار و تابارد «پروژه گریفین» را در حدود سال 2004 نشان داد. برای جمع‌بندی برای کسانی که خاطرات صنعتشان به آن دور نمی‌رسد، گریفین یک پیشگام برای طرح زمانی بود که به موجب آن در پی حملات تروریستی 9-11 و 7-7، پلیس امنیت خصوصی را در مقابله با ترور وارد کرد.

این باعث شد که در مورد آینده آموزش مبارزه با تروریسم (CT) برای کارگران در مکان‌های شلوغ فکر کنم، یا باید بگویم «مکان‌های قابل دسترس برای عموم» (PALs) تحت یک وظیفه حفاظتی. در طول پنج سال گذشته، من با متخصصان امنیتی، کارگران فروشگاه و متخصصان سی تی در مورد تجربیاتشان از آموزش سی تی صحبت کرده ام. من شوکه شده ام.
مشاوران امنیتی مبارزه با تروریسم [CTSAs] به من بگویید که علیرغم بهترین تلاش آنها، فشار برای کمیت رویدادها بر کیفیت، با حداقل ارزیابی از یادگیری، همیشه روی آنها بود. این تاکید نوآوری و توسعه محصولات جدید و بهبود یافته را متوقف می کند. متخصصان امنیتی با تجربه بسیار مورد حمایت قرار می گیرند و تجربه آنها در جلسات گنجانده نمی شود. به کارگران روبه‌رو دستور داده می‌شود که در جلساتی شرکت کنند که دلیل آن را کمی درک کنند، یک کادر را علامت بزنند و با توجه کمی به دانش محلی خود.

“چرا این مهم است؟ صرفاً به این دلیل که همانطور که حملات تروریستی بریتانیا در سال 2017 نشان داد، این کارگران و به ویژه کارکنان امنیتی هستند که اولین کسانی هستند که در صحنه اضطراری حضور خواهند یافت. این کارمندان کسانی هستند که انتظار می رود به پیشگیری، مقابله و بهبودی پس از حملات کمک کنند.

در سال 2017، فدراسیون کسب‌وکارهای کوچک مکرراً خواستار حمایت بیشتر و آموزش سی تی برای «کسب‌وکارهای کوچک‌تر فراموش‌شده» شد تا به ایجاد انعطاف‌پذیری کمک کند. اما اکنون، شش سال پس از این حملات و با یافته های اولیه از استعلام منچستر آرنا، دقیقا چه اتفاقی افتاده است؟ گریفین به پروژه ARGUS تبدیل شد و سپس به عمل کنید [Action Counters Terrorism]، اما تحقیقات من یک صنعت امنیتی را پیدا کرده است که خواستار مشارکت بیشتر در تولید مشترک آموزش است تا نیازهای کارکنان آنها بهتر درک شود. همه اینها در شرایط رکود اقتصادی پس از کووید 19، با کارکنان کمتر و مسئولیت بیشتر است. من صمیمانه امیدوارم که پس از این همه مدت، فرصت شجاعت و نوآوری از بین نرود… به خاطر همه ما.»

برای پیشینه در مورد Protect Duty به آدرس زیر مراجعه کنید سایت اینترنتی.
منبع: https://www.professionalsecurity.co.uk/news/interviews/protect-duty-latest/