Protect Duty: چه کسی بازرسی خواهد کرد؟ | امنیت حرفه ای


مارک رو می نویسد: همه کسانی که آرزوی محافظت از وظیفه پیشنهادی را دارند باید توسط تراژدی برج گرنفل تسخیر شوند. به عنوان یک مورد غیرمرتبط با امنیت – ایمنی آتش نشانی – که یک رژیم نظارتی داشت که به طور مرگباری اشتباه پیش رفت و سال ها بعد هنوز حل نشده است (و با چشم انداز سال های بیشتر قبل از حل و فصل).

بنابراین ارزش آن را دارد که به طور طولانی در آغاز این بررسی شود سخن، گفتار به مجلس عوام در روز دوشنبه، 30 ژانویه، توسط مایکل گوو، وزیر امور خارجه برای افزایش سطح:

این یکی از نیازهای اساسی هر جامعه متمدن است که مردم باید در خانه های خود احساس امنیت کنند، اما برای بسیاری از مردم برای مدت طولانی، چنین نبوده است. همانطور که قبلاً گفته ام، باز هم می گویم: این یک شکست جمعی بوده است. کسانی در دولت که قوانین را وضع کردند به اندازه کافی آنها را روشن نکردند. آنهایی که خانه های ما را ساختند به اندازه کافی خوب نساخته اند. کسانی که مصالحی را که در ساخت آن خانه‌ها نقش داشته، ساخته‌اند، اغلب آنها را ناامن کرده‌اند. در مواقعی، آگاهانه اینطور است. کسانی که قرار بود کارهای انجام شده را بررسی کنند، همیشه به اندازه کافی بررسی نمی کردند. البته، کسانی که مالک ساختمان‌ها هستند، گاهی آن‌قدر ضعیف آن‌ها را مدیریت کرده‌اند که مردم ناامن شده‌اند، و تعداد زیادی از این مالکان هنوز از تعهدات خود برای ایمن کردن مردم شانه خالی کرده‌اند.

تنها طرف بحران که در این مسئولیت سهیم نیست، اجاره داران بی تقصیر و مستاجرینی هستند که در آن ساختمان ها زندگی می کنند.

همانطور که آقای گوو بیان کرد، “بحران ایمنی ساختمان” بسیار فراتر از یک بلوک آپارتمان است، گرنفل در غرب لندن، و هزینه های مالی و انسانی ناشی از آتش سوزی در ژوئن 2017 در آنجا (“من انتظار دارم بازسازی توسعه دهندگان ارزش بیشتری داشته باشد. 2 میلیارد پوند سرمایه گذاری در ایمنی و محافظت از مردم در صدها ساختمان).

در اینجا می‌خواهم رژیم بازرسی و نظارتی را در نظر بگیرم که بین کسانی که قوانین را تنظیم می‌کنند (نمایندگان منتخب ما در مجلس) و کسانی که چک‌های کار ساختمان را انجام می‌دهند (افرادی که دارای کلیپ‌بورد یا مشابه هستند) قرار دارد. چه نشانی روی کاپشن آنها خواهد بود، چه کسی کارت شناسایی آنها را صادر می کند، اگر زمانی خشم رسانه ای شود که خواستار واکنش عمومی شود، عنوان رئیس آنها چیست؟

در دسامبر زمانی که نخست وزیر ریشی سوناک و وزیر کشور سوئلا براورمن متعهد شد برای محافظت از وظیفه، یک وزارت خانه همراه “برگه ای حاوی اطلاعات مشخص درباره چیزیاظهار داشت که در اصطلاح، یک «قابلیت بازرسی» وجود دارد، «به دنبال آموزش، توصیه و اطمینان از رعایت وظیفه»، که «از طیف وسیعی از تحریم‌ها برای اطمینان از برخورد مؤثر با نقض‌ها استفاده می‌کند». . آیا این یک بدنه جدید خواهد بود یا این وظیفه به یکی از موجودات می رسد؟

در اینجا برخی از احتمالات وجود دارد.

سازمان امنیت صنعت: قبلاً بازرسی هایی را انجام می دهد، معمولاً درهای میخانه و باشگاه را بررسی می کند است نشان ها SIA به بیستمین سالگرد تولد خود نزدیک می شود – کنفرانس راه اندازی آن در آوریل 2003 برگزار شد – و هیچ چیز برای همیشه ثابت نمی ماند، و وظایف و اختیارات آن می تواند با نوسازی همراه باشد زیرا بخش امنیتی مانند سایر بخش ها به شدت تغییر کرده است. اگر SIA وظیفه تعیین یا بازرسی استانداردهای ساختمان ها را برعهده گرفت، این یک گسترش قابل توجه کار آن است. آیا این حداقل به معنای از دست دادن موقت تمرکز بر کار روزانه خود است، یعنی تنظیم «بخش های مجاز»، ناظران درب، افسران امنیتی قرارداد، و اپراتورهای اتاق کنترل نظارت تصویری، بدون فراموش کردن عوامل حفاظت نزدیک. اگر تعدادی از پرسنل آگاه و باتجربه SIA برای یک رگولاتور Protect Duty کار کنند، ممکن است یک خانه نیمه راه باشد؟

دولت محلی: یک افسر بهداشت محیطی شورا (EHO) از کافه‌ها و محل‌های تحویل‌گرفته بازدید می‌کند تا بازرسی بهداشت مواد غذایی را انجام دهد و به آنها پاسخ می‌دهد. رتبه بندی از یک تا پنج تحت طرح رتبه بندی بهداشت مواد غذایی (FHRS). ممکن است آن افسران در حالی که در حال دور زدن هستند، از امنیت سایت بازرسی کنند؟! باز هم افزودن یک نقش این خطر را به همراه دارد که افسران دو حرفه را جک کنند و هیچ کدام را مسلط نکنند. یک رژیم بازرسی Protect Duty ممکن است از نمونه رتبه بندی بهداشت مواد غذایی استفاده کند – مشتریان می توانند رتبه بندی نمایش داده شده در پنجره محل را ببینند و می توانند تصمیم بگیرند که آیا به آنجا بروند یا خیر. به همین ترتیب اگر یک کسب و کار بخواهد علیه رتبه بندی شکایت کند، باید رویه ای وجود داشته باشد. چگونه تمام آن پرداخت خواهد شد؟ این انجمن دولت های محلی در پاسخ نه چندان مشتاقانه خود به وظیفه پیشنهادی در زمان وزارت کشور درخواست کرد برای مشاوره بیرون رفت در سال 2021

پلیس: وزارت کشور قول می‌دهد که دولت «حمایت در دسترس را برای کسانی که مسئول تأمین امنیت در مکان‌های عمومی هستند گسترش خواهد داد» تا بتوانند به این وظیفه عمل کنند. ProtectUK (“یک مرکز مرکزی و یکپارچه برای راهنمایی، مشاوره، یادگیری و تعامل قابل اعتماد”) “به عنوان منبع “رفتن به” به صورت رایگان عمل می کند، به آخرین اطلاعات در مورد امنیت حفاظتی دسترسی خواهد داشت و به طور منظم با محتوای جذاب جدید به روز می شود. و افزایش عملکرد. از آنجایی که ProtectUK یک وب سایت پلیس است، و هر نیرو دارای CTSA، مشاوران امنیتی ضد ترور است، چرا پلیس نباید بازرسی را نیز انجام دهد؟ همانطور که یک محقق در نسخه چاپی ماه مارس مجله امنیتی حرفه‌ای بیان می‌کند، CTSAها به من می‌گویند که علیرغم بهترین تلاش‌هایشان، فشار برای کمیت وقایع بیش از کیفیت، با حداقل ارزیابی یادگیری، همیشه روی آنها بود. این تاکید نوآوری و توسعه محصولات جدید و بهبود یافته را متوقف می کند. به نظر نمی رسد که CTSA های بسیار شلوغ می توانند کارهای بیشتری انجام دهند.

طرح های پیشگیری از جرم پلیس یک شرکت بریتانیایی است که طرح‌های مختلف پیشگیری از جرم دارد، برخی از آنها گسترده‌تر و شناخته شده‌تر از سایرین است: پارک مارک برای پارکینگ‌ها، و ابتکار امنیت و آسیب‌پذیری صدور مجوز، صدور مجوز SAVI به طور خلاصه آیا آنها می توانند کاری مشابه برای مکان ها و مشاغل مختلف انجام دهند که تحت عنوان Protect Duty پیشنهادی قرار می گیرند؟ یک بار دیگر، افزایش قیمت پیشنهادی مورد نیاز است.

این که آیا یکی از این سه یا برخی دیگر از سازمان های بازرسی، مانند داستان SIA، یا در واقع بسیاری از چیزها، از جمله اینترنت، مورد تایید قرار می گیرد، تصمیماتی که در اوایل گرفته شده است، شاید با کمی تفکر شگفت آور، می تواند دوباره مورد توجه قرار گیرد. همانطور که اخیراً شخصی به من اشاره کرد، اینترنت در ابتدا (و در عرض چند دقیقه راه اندازی شد) می توانست کاربران را ملزم به شناسایی خود کند، به جای اینکه اجازه ناشناس ماندن و همه آسیب های اجتماعی ایجاد شود. در مورد SIA، یک رژیم مجوز مبتنی بر فرد (معمولاً در میان کم دستمزدها در کار) به جای کارفرما (از جمله شرکت های چند ملیتی) پیامد داشته است، همانطور که تصمیم برای عدم نشان دادن نشان افسران داخلی حتی در صورت انجام کار مشابه یک کارگر قراردادی دارای نشان SIA. یکی از چیزهای زیادی که در استعلام منچستر آرنا.
منبع: https://www.professionalsecurity.co.uk/news/case-studies/protect-duty-wholl-inspect/