PSPO های تابستانی | امنیت حرفه ای


ما مرتباً آخرین دستورات حفاظت از فضای عمومی (PSPO) را در انگلستان و ولز به‌روزرسانی می‌کنیم. از آنجایی که چندین سال است که می روند، برخی از سفارش ها به سادگی تمدید می شوند (معمولاً هر سه سال یکبار). بسیاری از موارد مزاحم مانند رسوب سگ و ریختن زباله (از جمله لوازم “قانونی بالا”) را پوشش می دهند. اما یک روند رو به رشد این است که PSPOها امواج گرما و رفتارهای ضد اجتماعی یا خطرناکی را که می‌توانند باعث آتش‌سوزی‌های جنگلی شوند، منعکس می‌کنند.

شورای بارنزلی است خواستگاری کردن یک “پیت مورلند” PSPO. این امر مانع از استفاده مردم از کباب‌های یکبار مصرف، آتش‌بازی، آتش بازی و فانوس‌های آسمانی در مراتع بارنزلی برای کمک به جلوگیری از آتش‌سوزی می‌شود. مشاوره از 1 آگوست تا 2 اکتبر ادامه دارد.

این دستور همه مناطق مرتع با دسترسی عمومی در بخش را پوشش می دهد (در صورت موافقت مالکان خصوصی). هدف؛ برای کاهش خطر آتش سوزی در اطراف شهر. کباب‌ها، آتش‌سوزی‌ها و آتش‌بازی‌ها، و همه پتانسیل ایجاد آتش‌سوزی را دارند و در معرض خطر آتش‌سوزی خاصی هستند که زمین‌های مرتعی پیت هستند. شورا خاطرنشان می کند که منطقه یورکشایر جنوبی شاهد چنین آتش سوزی هایی بوده است. که می افزاید که تورب های سالم دی اکسید کربن را از اتمسفر جذب می کنند و به حفظ کربن در داخل زمین کمک می کند. تورب های ناسالم و آسیب دیده دی اکسید کربن منتشر می کنند. از این رو، مایل به حفاظت از زمین‌های ذغال سنگ نارس با هدف منطقه‌ای با کربن صفر خالص، جدا از هزینه 999 خدمات مبارزه با آتش‌سوزی‌های جنگلی و تأثیر مایل‌ها بر کیفیت هوا است.

PSPO به این معنی است که هر کسی که آتش، آتش بازی یا کباب یکبار مصرف را در مناطق مرتعی در دسترس عموم روشن کند، مرتکب یک جرم جنایی خواهد شد. این PSPO مانند سایرین می تواند توسط پلیس و سایر افراد مجاز، اعم از شورا یا کارکنان قراردادی، اجرا شود. نقض یک جرم کیفری است که می تواند از طریق اخطار مجازات ثابت (100 پوند) یا تا 1000 پوند جریمه در صورت پیگرد قانونی رفع شود.

رابرت فراست، عضو شورای بارنزلی، سخنگوی کابینه برای بازآفرینی و فرهنگ، گفت: “همه ما باید در حفاظت از فضاهای سبز در منطقه خود برای نسل های آینده و کمک به بارنزلی برای برآورده کردن آرزوهای خود برای تبدیل شدن به خالص صفر تا سال 2045 نقش داشته باشیم.”

در کنار ساحل، شورای شهر سفتون متروپولیتن دارای یک فرمان جدید حفاظت از فضای عمومی (PSPO) است که خط ساحلی و سایر مناطق بازدیدکننده در اطراف ساوتپورت را پوشش می دهد.

مارک شاو، مدیر خدمات سفتون سبز سفتون، گفت: “ما می خواهیم مردم در تابستان امسال در سواحل ما سرگرم شوند و از اوقات خود لذت ببرند، اما در مقابل از آنها می خواهیم که مسئولانه و با در نظر گرفتن یکدیگر، ساکنان محلی، کارکنان و کارکنان ما رفتار کنند. محیط زیبای ما.»

تحت پوشش PSPO جدید، زباله و آلودگی، آتش سوزی و باربیکیو، آلودگی سگ، آتش بازی، بالن یا فانوس، اقامت شبانه در چادرها، موتورخانه ها یا کاروان ها بدون مجوز، و رفتارهای ضد اجتماعی است. عدم رعایت می تواند منجر به یک اعلامیه جریمه ثابت 75 پوندی شود. این شورا می گوید که این دستور به مدت سه سال، تا تابستان 2025 برقرار خواهد بود و بر اساس قوانین موجود سفتون و مطابق با وضعیت حفاظت شده ساحل سفتون است. برخی از تخلفات مانند ریختن زباله قبلاً پوشش داده شده است، مانند قانون حفاظت از محیط زیست 1990.

Southend نیز در ماه آگوست در مورد یک PSPO برای پوشش باربیکیوهای یکبار مصرف، آتش سوزی ها و کشتی های آبی شخصی، مانند جت اسکی، که فقط در مکان های پرتاب تعیین شده مجاز هستند، مشورت می کند.

مارتین تری، عضو کابینه برای حفاظت عمومی، گفت: «در حالی که می‌خواهیم مردم از تابستان خود در ساوتند لذت ببرند، می‌خواهیم مسئولانه این کار را انجام دهند و مراقب اموال عمومی و حضور دیگران در همان مکان‌ها باشند. باربیکیوها خطری هستند و در صورت عدم استفاده و دفع صحیح می توانند برای ایمنی خانواده ها و سایر بازدیدکنندگان سواحل ما خطر ایجاد کنند. این چیزی است که این PSPO به اجرای آن کمک خواهد کرد، با کمک ساکنان که بیشترین تأثیر را خواهد داشت. به همین دلیل، من از همه کسانی که از سواحل ساوتند لذت می برند می خواهم در این نظرسنجی شرکت کنند.

علاوه بر تابستان‌های گرم‌تر، همه‌گیری کووید و محدودیت‌های سفر باعث استفاده بیشتر از فضاهای باز محلی شد که منجر به ایجاد مزاحمت‌هایی مانند ریختن زباله در مقیاس بزرگ و سر و صدا شد.

شورای بورنموثکه گشت‌زنی‌های دوربین مداربسته و CSAS (طرح اعتباربخشی ایمنی جامعه) در نسخه چاپی ژوئن امنیت حرفه‌ای به نمایش درآمدند، در ماه ژوئیه گزارش دادند که یک روز صبح حدود 35 تن زباله فقط از سطل‌های ساحلی شورا جمع‌آوری شد. افسران مجری شورا ممکن است در تعطیلات آخر هفته اواسط تابستان حدود 1500 بلیط پارکینگ صادر کنند. و کامیون‌های یدک‌کش وسایل نقلیه را از خیابان‌های ما که به‌طور غیرقانونی پارک شده‌اند و مانعی برای اتوبوس‌ها ایجاد می‌کنند، خارج می‌کنند. علاوه بر نقاط واضح بازدیدکنندگان ساحلی، شهرها همچنین به دنبال مدیریت بیشتر مردم با استفاده از پارک ها و فضاهای باز بوده اند.

در شمال لندن، شورای هاکنی Wick Woodlands-Hackney Marshes PSPO را پیشنهاد می کند. رویدادهای موسیقی بدون مجوز را محدود می کند. استفاده از اکسید نیتروژن، گاز خنده؛ موسیقی تقویت شده یا روشن کردن آتش.

PSPO هاکنی مارش (معروف به عنوان خانه فوتبال پایه یکشنبه، با 82 زمین) را پوشش می دهد. میدان‌های داوبنی در E9 با چشم‌اندازی از ناوبری لی و باتلاق‌های هاکنی در شرق. Mabley Green (پارکی که به تازگی محوطه سازی شده) و Millfields Park.

از مه 2020 تا اوت 2021، شورای هاکنی 74 شکایت در مورد رویدادهای غیرمجاز در این مکان ها دریافت کرد. شورا پیشنهاد می کند که اتفاقات غیرمجاز بسیار بیشتر از تعداد شکایات رسمی باشد.
منبع: https://www.professionalsecurity.co.uk/news/case-studies/summer-pspos/