Qognify با محصولات امنیتی Johnson Controls ادغام می شود – شماره 2/3 2023

جرمی هاوارد، معاون فروش امنیت فیزیکی – آمریکا در Qognify، از یکپارچه سازی و پتانسیلی که ارائه می دهد هیجان زده است. “Qognify پایگاه نصب بزرگی از پلتفرم های ویدئویی دارد که در آن JCI Kantech EntraPass بخشی از اکوسیستم امنیتی کلی است. ادغام Qognify VMS را به یک صفحه شیشه ای واحد برای کنترل ویدئو و کنترل دسترسی EntraPass تبدیل می کند و به کاربران اجازه می دهد تجسم کنند و به آنها پاسخ دهند. رویدادهای رایج در یک UI واحد، بدون نیاز به پیاده‌سازی راه‌حل پیچیده و پرهزینه PSIM. این امر به سازمان‌هایی که برای مثال فروشگاه‌های خرده‌فروشی یا ساختمان‌های اداری را مدیریت می‌کنند، اجازه می‌دهد تا پاسخ به هرگونه تهدید امنیتی فیزیکی را بهبود بخشند، در حالی که کل هزینه‌ها را برای خود نگه می‌دارند. سیستم های امنیتی نسبتاً پایین است.»

Qognify و Johnson Controls Security Products یکپارچگی بین محصولات خود Qognify VMS و Kantech EntraPass را اعلام کردند. ادغام هر دو محصول نرم‌افزاری، کاربران را قادر می‌سازد تا موقعیت‌های مبتنی بر همگام‌سازی داده‌های رویداد و ویدیو را بهتر درک کنند، و امکان پاسخ سریع‌تر و هدفمندتر به سناریوهای مبتنی بر رویداد را فراهم می‌کند.

برای اطلاعات بیشتر به www.qognify.comمنبع: https://www.securitysa.com/19467R

Qognify با محصولات امنیتی Johnson Controls ادغام می شود

شماره 2/3 2023 راه حل های یکپارچهاخبار, محصولات

به عنوان مثال، آلارم‌های «در اجباری»، «در باز نگه‌داشته شده» و «ترخیص» از EntraPass می‌توانند به‌عنوان رویدادهایی در Qognify VMS نمایش داده شوند و با ضبط ویدیوی مرتبط هماهنگ شوند. بعلاوه، همین نوع رویدادهای سیستم را می توان بر روی نقشه ها و پلان های طبقه برای ایجاد درک بهتر موقعیت و همچنین برای شروع اقدامات درب مانند “باز کردن قفل” یا “قفل” از نمای نقشه VMS تجسم کرد.