Qognify VMS از سری دوربین های IP Pelco پشتیبانی می کند – شماره 1 2023

این امر با رویکرد درایور هوشمند Qognify امکان پذیر شده است، که شامل یک درایور برای پروفایل ONVIF S/G/T نیز می باشد. معماری منحصر به فرد استفاده از مدل های جدید دوربین را بدون نیاز به دانلود و نصب بسته های درایور اضافی امکان پذیر می کند. در نتیجه، مشتریان انعطاف پذیری استفاده از جدیدترین مدل‌ها و قابلیت‌های دوربین را بدون صرف زمان و هزینه در انتظار تولید کننده VMS برای ارائه درایورهای دوربین به‌روز به دست می‌آورند.

Qognify VMS پشتیبانی از سری دوربین های IP Pelco را اضافه می کند

شماره 1 2023 دوربین مدار بسته، نظارت و مانیتورینگ از راه دور، محصولات

Pelco برای ادغام شخص ثالث به استاندارد ONVIF متکی است. علاوه بر قابلیت‌های اصلی ویدیو مانند انتقال جریان‌های ویدیویی در H.264 و H.265، بسیاری از ویژگی‌های پیشرفته مانند I/Os، تشخیص حرکت مبتنی بر دوربین و تجزیه و تحلیل ویدیو، یا ضبط مبتنی بر لبه نیز پشتیبانی می‌شوند. در Qognify VMS، مشتریان را قادر می سازد تا از پتانسیل کامل سرمایه گذاری های سخت افزاری خود استفاده کنند.

این ادغام شامل Sarix Value، Sarix Pro 4 و Esprit Enhanced سری Pelco است و دوربین‌های بیشتری را طی چند ماه آینده دنبال می‌کند. وضعیت ادغام دقیق هر مدل دوربین را می توان در بخش “دستگاه های پشتیبانی شده” وب سایت Qognify پیدا کرد.منبع: https://www.securitysa.com/18790R

Qognify افزودن قابل توجهی به مجموعه دستگاه های پشتیبانی شده در نرم افزار مدیریت ویدیوی خود Qognify VMS اعلام کرد. جدیدترین سری دوربین های IP از Pelco اکنون می تواند با راه حل ویدیویی پیشرفته Qognify برای پروژه های شرکتی و سازمانی استفاده شود. این تعداد کلی مدل های دوربین و دستگاه های شخص ثالث پشتیبانی شده در Qognify VMS را به بیش از 6500 افزایش می دهد.

فیلیپ کرافت، مدیر محصول دوربین‌ها و دستگاه‌ها در Qognify، می‌گوید: «به‌عنوان یک فروشنده نرم‌افزار مستقل از سازنده، می‌خواهیم به مشتریان و شرکای خود این آزادی را بدهیم که مجموعه‌ای از دوربین‌های ایده‌آل را برای برآورده کردن الزامات خاص پروژه‌های امنیتی ویدیویی خود تعریف کنند. دوربین‌های Pelco مورد اعتماد مشتریان در سراسر جهان هستند و ما هیجان‌زده هستیم که این دوربین‌ها را به مجموعه دستگاه‌های پشتیبانی شده در Qognify VMS اضافه کنیم.