RFID مدولار به عنوان EAS | امنیت حرفه ای


شرکت محصولات پیشگیری از ضرر خرده فروشی سیستم های ایست بازرسی راه اندازی شده است کره. این یک راه حل قابل تنظیم و مدولار RFID به عنوان راه حل EAS (نظارت مقاله الکترونیکی) برای پوشاک در فروشگاه ها است. توسعه دهندگان محصول می گویند که این محصول خرده فروشان را قادر می سازد تا هر گونه طرح و طرح فروشگاه را در نظر بگیرند. یک فروشگاه می تواند پایه های هوشمند و آنتن های سقفی را برای محافظت از کالاها ترکیب کند که بسته به انقباض در هر فروشگاه می تواند افزایش یا کاهش یابد. همچنین خرده‌فروشان را قادر می‌سازد تا از سیستم‌های خارج از جعبه و یک‌اندازه برای همه فاصله بگیرند، در عوض فناوری را به گونه‌ای تنظیم کنند که بتوانند سطح حفاظت را برای هر فروشگاه در یک سبد، با تغییر و رشد آن تطبیق دهند. .

در مورد قابلیت تشخیص، ادعا می شود که در بسیاری از موارد بیش از 95 درصد است. این محصول به خرده فروشان اجازه می دهد تا از سرمایه گذاری کنترل موجودی RFID خود در فروشگاه ها سرمایه گذاری کنند. گستره‌ی اینله‌ها، برچسب‌ها و تگ‌های سخت به کاربر این امکان را می‌دهد تا نحوه استفاده از RFID را در یک محدوده محصول انتخاب کند.

راه حل RFID همچنین می تواند با تجارت بصری مشتری ادغام شود. این تضمین می‌کند که خرده‌فروشان می‌توانند امنیت را حفظ کنند و در عین حال یک نقطه ورودی باز و تمیز تا 6.3 متر عرض و 3.5 متر بالای سر را حفظ کنند که به لطف آنتن‌های بسیار پنهان، تأثیر بصری کمی دارد. چک پوینت اضافه می‌کند که در نتیجه، خریداران می‌توانند محصولات را قبل از خرید ببینند، لمس کنند و امتحان کنند، در حالی که ضرر سهام را به حداقل می‌رسانند.

بازدید کنید https://checkpointsystems.com/.




منبع: https://www.professionalsecurity.co.uk/products/physical-security/modular-rfid-as-eas/