RISCO با ADI قرارداد امضا کرد


سازنده محصولات امنیتی خطر قرارداد توزیع ملی با توزیع کننده امضا کرده است، توزیع جهانی ADI. نصب کنندگان اکنون همچنین می توانند از طریق شعب ADI یا به صورت آنلاین از طریق شعبه دیجیتال ADI به راه حل های RISCO دسترسی داشته باشند.

RISCO یک رابطه دیرینه با ADI دارد که بیش از 30 سال است که دستگاه های تشخیص سیمی خود را توزیع کرده است. در یک رابطه گسترده، نصابان بریتانیا می توانند مجموعه کامل RISCO را از طریق توزیع کننده خریداری کنند.

در حالی که RISCO به ارائه کمک های فنی خط اول مستقر در بریتانیا به مشتریان کانال مستقیم خود ادامه می دهد، ADI خدمات را به مشتریان خود ارائه می دهد. آموزش حضوری محصول برای همه خریداران توسط سازنده، در محل در دفتر مرکزی منچستر یا از طریق امکانات آموزشی سراسری ADI ارائه می شود.

طیف وسیعی از مجموعه راه‌حل‌های سیمی، بی‌سیم و هیبریدی RISCO که از طریق ADI در دسترس است، شامل راه حل جدید زنگ هشدار، کنترل دسترسی و تأیید ویدیویی LightSYS+ Access Control است که در نوامبر راه‌اندازی شد.

سیمون آلن، مدیر کشور انگلستان و ایرلند در ADI، گفت: “ADI همچنان بر روی انتخاب محصولات پیشرو در صنعت تمرکز می کند تا نیازهای مشتریان خود را برآورده کند و ما خوشحالیم که راه حل های امنیتی RISCO را به سبد محصولات گسترده خود اضافه کنیم. این رابطه توزیع، انتخاب بیشتری از محصولات پیشرو را برای ایجاد راه حل های کامل به مشتریان ما ارائه می دهد.

مارک تیلور، مدیر عامل بریتانیا و ایرلند RISCO، گفت: “روابط توزیع ملی جدید ما با ADI به این معنی است که محصولات ما اکنون به طور گسترده در دسترس هستند و ما را قادر می سازد تا فرصت های تجاری جدید را به طور مشترک توسعه دهیم. همچنین به نصاب‌های حرفه‌ای – از جمله شرکت‌های معتبر NSI و SSAIB که پروژه‌های تجاری تجاری با کیفیت بالا و چند سایتی را تحویل می‌دهند – اجازه می‌دهد تا مسیر خریدی را انتخاب کنند که به بهترین وجه امکان تحویل پروژه‌های کارآمد و مقرون‌به‌صرفه را فراهم می‌کند.

و همی فینتسی، مدیرعامل جهانی RISCO، گفت: «ما اخیراً یک رابطه توزیع قوی با ADI در چندین منطقه ایجاد کرده‌ایم، و کسب‌وکار جدیدی را از طریق کانال‌های توزیع متخصص شبکه EMEA ایجاد کرده‌ایم. ما خوشحالیم که این رابطه را به بازار بریتانیا گسترش می دهیم و در عین حال به نصابان امکان انتخاب و دسترسی بیشتر به مجموعه محصولات RISCO را می دهیم.

بازدید کنید www.riscogroup.com/uk.
منبع: https://www.professionalsecurity.co.uk/products/integrated-systems/risco-sign-agreement-with-adi/