SafeCity Guarding در 14 حومه در ژوهانسبورگ گسترش می یابد – شماره 1 2023

SafeCity Guarding در 14 حومه ژوهانسبورگ راه اندازی شده است

شماره 1 2023 اخبار، خدمات امنیتی و مدیریت ریسک

Wahl Bartmann، مدیر عامل شرکت Fidelity Services Group می گوید که افسران Fidelity در حومه شهر حرکت کرده و در فضاهای عمومی گشت زنی خواهند کرد. با کمک هشدارهای دوربین مداربسته، آنها برای مشاهده مناطق و ایجاد دید، و همچنین برای پاسخ به هشدارهای هر رفتار غیرعادی که توسط سیستم‌های SafeCity دریافت می‌شود، آنجا هستند. هشدارهای فضای عمومی همه به اتاق کنترل SafeCity ارسال می شود، اما پاسخ از سوی خودروهای Fidelity ADT ما خواهد آمد که با جلیقه های SafeCity/Fidelity روشن و زرد نارنجی و زرد قابل شناسایی هستند.

Vumacam با نصب و فعال کردن 1850 دوربین در سراسر شهر، 60 میلیون R60 در SafeCity Initiative سرمایه‌گذاری کرده است که از این تعداد 350 دوربین جدید در مناطق محافظت‌نشده قبلی نصب خواهند شد. به عنوان یک شریک SafeCity، Fidelity ADT و سایر ارائه دهندگان اکنون به شبکه کامل بیش از 7000 دوربین Vumacam دسترسی خواهند داشت تا آگاهی موقعیتی در سطح شهر را به دست آورند، که برای درک الگوهای جنایی و کمک به پیشگیری و تحقیقات جرم بسیار مهم است – همه اینها برای ایجاد جوامع امن تر و محافظت شده تر

«دسترسی بیشتر در سطح شهر به شبکه‌های دوربین خارج از مناطق عملیاتی استاندارد ما به پیشگیری و تحقیقات جرم کمک می‌کند و به ما این فرصت را می‌دهد تا مناطق بیشتری را زیر نظر داشته باشیم و با کمک نرم‌افزار نظارتی پیشرفته‌تر، مجرمان را قبل از رسیدن به محله‌هایمان متوقف کنیم. بارتمن می گوید، از جمله فناوری هوش مصنوعی.

Vumacam با مشارکت Fidelity ADT و سایر ارائه‌دهندگان امنیتی در سراسر منطقه، در تلاشی بزرگ برای تأمین ایمنی بیشتر جوامع در سراسر ژوهانسبورگ و بستن شکاف‌ها در مناطق محافظت‌نشده قبلی، طرح نوآورانه SafeCity Guarding را در 14 حومه در سراسر استان اجرا کرد. .

وال بارتمن

برای اطلاعات بیشتر، با گروه خدمات فیدلیتی، [email protected] تماس بگیرید، www.fidelity-services.comمنبع: https://www.securitysa.com/18792R

او در پایان می‌گوید: «فضاهای عمومی اغلب یک چالش هستند، اما با SafeCity اکنون می‌توانیم از هر گونه حادثه خرابکاری، تخلیه غیرقانونی و سرقت در مکان‌های عمومی مطلع شویم، بنابراین می‌توانیم به سرعت با مقامات لازم تماس بگیریم تا از برخورد سریع با عاملان اطمینان حاصل کنیم.»

حومه های تحت پوشش عبارتند از Bryanston، Morningside، Wilro Park، Helderkruin، Sandton، Fourways، Florida، Rosebank، Roodepoort، Kengsington، Magaliesig، Blairgowrie، Glenvista و Meyersdal.

بارتمن می‌گوید که بیشتر فعالیت‌ها در حومه‌هایی که Fidelity حضور پررنگی دارد و به‌ویژه در مناطقی که میزان وقوع جرم بالایی دارند، متمرکز خواهد شد.

بارتمن می گوید که همراه با واحد مداخله تخصصی Fidelity، افسران Fidelity ADT و بخش Airwing بر اساس اطلاعات جمع آوری شده LPR عملیاتی را در سراسر ژوهانسبورگ انجام خواهند داد. آنها در مسیرهای شناخته شده ای مستقر خواهند شد که ما اطلاعاتی داریم که وسایل نقلیه می خواهند تردد کنند. این به ما چشم‌های بیشتری برای گزارش هرگونه مشاهده مشکوک در اختیار ما می‌گذارد.»