Sasol با bioLock اعتماد صفر را برای مالی SAP تضمین می کند – شماره 7 2022 – انتشارات Technews

نوشته اندرو سلدون

فرآیند bioLock MFA زمانی آغاز می‌شود که یک کاربر مجاز، که ابتدا با نام کاربری و رمز عبور خود وارد سیستم شده است، می‌خواهد پرداختی را آزاد کند. سپس کاربر باید با اثر انگشت خود (فاکتور دوم بیومتریک) امضای رمز عبور SAP را تأیید کند تا مطمئن شود که شخص همان چیزی است که ادعا می کند. استفاده از بیومتریک فرآیند مجوز را بسیار سریع و راحت و ایمن تر می کند، برخلاف روش سنتی که مجبور به وارد کردن مجدد نام کاربری و رمز عبور خود هستند. برای تغییر قواعد مسئولیت در فرآیند GRC، دو نفر باید از طریق این فرآیند – اصل “چهار چشم” تغییر را تأیید کنند.

آخرین راه حل پیشگیری از تقلب، انطباق و پاسخگویی bioLock MFA4SAP از هر عملکردی در داخل SAP با چندین فاکتور تأیید هویت (MFA) از جمله بیومتریک محافظت می کند. توماس نودنبرگر، مدیر ارشد اجرایی برای آمریکای شمالی بی‌درنگ، می‌گوید: «با اعتماد صفر، هیچ بازیگری تا زمانی که تأیید نشود قابل اعتماد نیست. bioLock به شما امکان می‌دهد نقاط بازرسی مجدد نامحدودی را تنظیم کنید و از فناوری MFA، از جمله بیومتریک، استفاده کنید تا مطمئن شوید که فقط کاربران دعوت‌شده به طور خاص به عملکردها یا داده‌های حساس در SAP دسترسی دارند.

چارچوب مدیریت ریسک سازمانی Sasol (ERM) پایه و اساس را برای کسب‌وکارها تنظیم می‌کند تا به طور مؤثر ریسک‌های خود را به شیوه‌ای استاندارد و سیستماتیک برای جلوگیری از تقلب مدیریت کنند. هدف Sasol از پذیرش bioLock کاهش خطرات مرتبط با تأییدیه‌های پرداخت بانکی و اجرای قوانین تأیید دوگانه اجباری در فرآیند پرداخت بود. این امر مستلزم اجرای احراز هویت بیومتریک برای فرآیند تأیید امضای دیجیتال SAP است که در کنار سایر مزایا، مانع از دور زدن نقش‌های GRC (حاکمیت، ریسک و انطباق) با استفاده از رمز عبور همکار و همچنین جلوگیری از فساد و تبانی می‌شود.

برای اطلاعات بیشتر و شبیه سازی آنلاین bioLock در عمل، به www.realtimenorthamerica.com/biolocksimulationوام)

Sasol یک شرکت جهانی مواد شیمیایی و انرژی است که بیش از 70 سال پیش در آفریقای جنوبی راه اندازی شد و در حال حاضر در بورس اوراق بهادار ژوهانسبورگ در آفریقای جنوبی و بورس نیویورک در ایالات متحده فهرست شده است. بیش از 30000 کارمند دارد و در 27 کشور فعالیت می کند.

این سیستم تمام فعالیت ها را نظارت می کند و می تواند در صورت کشف هر گونه ناهنجاری در فرآیند، فوراً به مدیریت هشدار دهد. علاوه بر این، تمام فعالیت ها ثبت می شوند تا افراد مناسب مسئول باشند.

برای کمک به راه اندازی و مدیریت این شرکت عظیم با بسیاری از واحدهای تجاری، Sasol از هشت سیستم SAP استفاده می کند. این شرکت فرآیندهای پرداخت SAP خود را با استفاده از bioLock از زمان واقعی به روز کرد. یک راه حل نرم افزاری، bioLock دسترسی به SAP را از طریق احراز هویت بیومتریک ایمن می کند. با این حال، سیستم بیش از کنترل دسترسی ساده انجام می دهد، می توان آن را برای محافظت از فیلدها و توابع در سیستم SAP پیکربندی کرد و تنها به افراد خاصی اجازه دسترسی به عملکردهای خاص را می دهد.

Sasol با bioLock، Zero Trust را برای امور مالی SAP تضمین می کند

شماره 7 2022 انتخاب سردبیر، امنیت سایبری، خدمات امنیتی و مدیریت ریسک

نرم افزار bioLock توسط شریک بلادرنگ Linx/AS Africa پیاده سازی شده است. برای اطلاعات بیشتر با Werner Simpson، Linx/AS Africa تماس بگیرید، +27 87 0290 809، [email protected]، www.checkidinsap.co.za

چارچوب مدیریت ریسک سازمانی Sasol


منبع: https://www.securitysa.com/17984R

Lungile Mginqi، مدیر ارشد اجرایی گروه در Sasol توضیح می‌دهد: «نرم‌افزار SAP GRC کار بسیار خوبی در تعریف مبالغ پرداخت بانکی انجام می‌دهد که تأییدکنندگان مجاز باید تأیید کنند، و اکنون قابلیت‌های GRC زمانی که تأییدکننده از رمز عبور شخص دیگری برای تأیید پرداخت از طریق SAP Digital Signature استفاده می‌کند، متوقف می‌شود». و یکی از اعضای هیئت مدیره گروه کاربران آفریقا SAP. افزودن bioLock به‌عنوان دومین عامل بیومتریک به ساسول آرامش خاطر می‌دهد تا تضمین کند که تنها کاربر مورد نظر SAP، فراتر از هرگونه شک منطقی، می‌تواند پرداخت را تأیید کند.»