Satia Rai به Securitas می پیوندد | امنیت حرفه ای


ساتیا رای، مدیر عامل شرکت صنعتی IPSA، به عنوان رئیس بخش تنوع، گنجاندن و تعلق به پیمانکار امنیتی Securitas UK می‌پیوندد.

شان کندی، مدیر اجرایی سکوریتاس در اروپای مرکزی گفت: «ما از استقبال ساتیا به خانواده سکوریتاس خرسندیم. در Securitas ما متعهد به ایجاد و ایجاد یک محیط کاری فراگیر هستیم که همه به آن تعلق دارند، انتصاب Satia این امر را تسریع، تأثیرگذار و امکان‌پذیر می‌سازد. مهم است که ما نه تنها Securitas را تغییر می دهیم، بلکه صنعت و مشتریان خود را به چالش می کشیم تا قدم بردارند و قدم بزنند.

سارا هیز، مدیر منابع انسانی Securitas گفت: «در طول سه سال گذشته، ما بر اساس استراتژی تنوع و شمول خود با هدف نهایی ایجاد مکانی که واقعاً همه به آن تعلق داریم، ساخته‌ایم، جایی که بتوانیم نقاب‌های خود را برداریم و خود واقعی خود باشیم. این فراتر از ویژگی های حفاظت شده و داشتن یک خط مشی است. ما 4 موضوع اصلی برای استراتژی خود داریم، 1. در باز است، چگونه مردم به ما ملحق می شوند و شغل خود را با ما توسعه می دهند. 2. رهبری فراگیر، چگونه مردم را به گونه‌ای هدایت می‌کنیم که باعث شود احساس مشارکت و ارزشمندی کنند.

«انتصاب ساتیا برای من شخصاً بسیار هیجان‌انگیز است، مهارت‌ها، تجربه و علاقه‌ای که او به ارمغان می‌آورد، ما را به سطح دیگری فراتر می‌برد و ما را به آرمان‌شهری نزدیک‌تر می‌برد، جایی که هرکسی در تجارت ما برای همه تفاوت‌های ما ارزش قائل است و از آنها تجلیل می‌کند. جایی برای تعلق

ساتیا نقش مهمی در تعریف و ارائه استراتژی ما، ترویج یک محل کار متنوع و فراگیر، و در نهایت کمک به Securitas در جذب و حفظ استعدادهای برتر از هر زمینه ای ایفا خواهد کرد. آینده Securitas UK هیجان انگیز است.

ساتیا، در تصویر، گفت: «این باورنکردنی است که بخشی از خانواده Securitas باشم، پیشرفت و انتقال به نقش من بسیار درست بود. من نقش رویایی خود را به دست آورده ام و برای ارائه دهنده خدمات امنیتی پیشرو در سطح جهان کار می کنم. این فصل بعدی از سفر من را قادر می سازد تا به آرزوی مادام العمر خود برای بازپرداخت و خدمت به جامعه امنیتی که بسیار به آن علاقه دارم و به آن افتخار می کنم ادامه دهم.

در Securitas UK، ما معتقدیم که همه متعلق هستند. برای انجام این کار به خوبی، به نیروی کاری نیاز داریم که بیشتر نماینده جوامعی باشد که به آنها خدمت می کنیم. برای نامزد شدن، باید احساس کنید که مورد توجه قرار گرفته اید. در Securitas ما تلاش می کنیم فرهنگی را بسازیم و پرورش دهیم که در آن فراگیر بودن هنجار باشد. جایی که احساس عمیقی از غرور، اشتیاق و تعلق وجود دارد که فراتر از هر نقش، واحد تجاری، زبان یا کشوری است و در تعهد مشترک ما به تعالی، نوآوری و مسئولیت اجتماعی متحد می شود. ما از طریق تجربه می‌دانیم که ایده‌ها، دیدگاه‌ها و پیشینه‌های مختلف یک محیط کار قوی‌تر و نوآورانه‌تر ایجاد می‌کنند که نتایج بهتری را ارائه می‌دهد. در Securitas ما متعهد به ایجاد یک محل کار فراگیر و متنوع هستیم، جایی که کارکنان احساس قدرت برای به اشتراک گذاشتن تجربیات و ایده های خود می کنند، ما ایجاد انواع گروه های شبکه کارکنان، از جمله زنان در Securitas UK، Assimilation for our black، را تشویق کرده ایم. کارمندان آسیایی و گروه‌های قومی، شبکه Can Do برای کارمندان معلول و دارای تنوع عصبی، افتخار در Securitas برای کارمندان LGBT+ ما و موارد دیگر.»

ساتیا به عنوان مدیر اجرایی باقی خواهد ماند IPSA (انجمن بین المللی امنیت حرفه ای).
منبع: https://professionalsecurity.co.uk/news/commercial-security/satia-rai-joins-securitas/