Securitas در زمین بازی | امنیت حرفه ای


فناوری سکوریتاس در 13 آوریل با ارائه یک پروژه پایداری جامعه، به نام ساختن آینده، در بریتانیا راه اندازی شد. حدود 25 کارمند از بازوی فناوری Securitas یک زمین بازی حسی جدید را به مدرسه Walnuts در میلتون کینز، محلی در پایگاه امنیتی چند ملیتی بریتانیا، ساخته و تحویل داد.

این مدرسه با بودجه دولتی و با بودجه تفویض‌شده کار می‌کرد، این مدرسه به امکانات جدیدی در فضای باز نیاز داشت که دانش‌آموزان آن که در محدوده سنی 4 تا 19 سال قرار دارند و دارای اختلال طیف اوتیستیک (ASD) یا مشکلات ارتباط اجتماعی هستند، از آن برخوردار شوند. توسعه زمین بازی تنها می تواند با کمک مالی و مشارکت جامعه اتفاق بیفتد، جایی که فناوری سکوریتاس وارد عمل شد و با آن همکاری کرد. ابتکارات فیوژن و قاشق چوبی، موسسه خیریه راگبی کودکان.

شرکت کنندگان موظف شدند تا با برنامه ریزی برای تهیه مصالح ساختمانی، مدیریت نیروی کار و استفاده از انواع ابزارهای دستی و برقی برای ساختن نرده، مبلمان در فضای باز و تجهیزات بازی حسی کار کنند.

مدیر فروش فناوری سکوریتاس، امی براون، که نقش روزانه‌اش شامل ارائه فناوری‌ها و خدمات امنیتی به کسب‌وکارها در شمال بریتانیا است، توضیح داد که چرا داوطلب شد و رهبر پروژه شد: «من می‌خواستم مالکیت رهبری تیم را به عهده بگیرم. اطمینان حاصل کنید که همه می‌دانند ما چه کار می‌کنیم و دلیل واقعی پشت چرایی حضور ما را درک کرده‌اند. با داشتن پسری که از ADHD رنج می‌برد، می‌دانم که محیط بیرون چقدر او را آرام و آرام می‌کند، بنابراین این ایده که بتوانم این کار را برای بچه‌های مدرسه گردو انجام دهم برای من اهمیت زیادی داشت. ما امیدواریم که بچه ها لحظات فوق العاده ای را در این فضا داشته باشند.»

پس از نصب، مدرسه فضای باز بازسازی شده ای دارد که در آن یادگیری تعاملی ارائه می شود، در حالی که 180 دانش آموز آن فضایی امن، باز و جذاب برای ابراز وجود دارند. به محض اینکه گرد و غبار روی زمین بازی جدید نشست، مدیر مدرسه گردو، جاناتان بود، گفت: «این منطقه ای از مدرسه است که ما به سادگی نمی توانیم در آن سال ها سرمایه گذاری کنیم. به لطف همکاری بین Securitas Technology، Fusion Initiatives و Wooden Spoon، این فرصت‌های جوانان ما را متحول می‌کند، به آنها نشان می‌دهد که چقدر مهم هستند و لیاقتشان چیست.”

کارکنان فناوری Securitas تحت هدایت Fusion Initiatives کار می کردند. نظامیان سابق که در کار با شرکت ها برای ارائه پروژه های اجتماعی تخصص دارند. Securitas خود پرسنل نظامی سابق زیادی در نیروی کار خود در بریتانیا دارد.

جیمز اومالی، مدیر اجرایی Fusion Initiatives، گفت: «ما برای شرکت‌کنندگان این چالش را قرار دادیم که برنامه‌ریزی کنند، رهبری کنند و ابتکار فیوژن خودشان را ارائه دهند، و آن‌ها این کار را در پیک انجام دادند. ما از آنها خواستیم که مشتاق، تعهد و در پایان روز دو اینچ بلندتر بایستند. من تضمین می کنم که تک تک آنها این کار را انجام داده اند.»

نمایندگانی از حامی مالی رسمی خیریه، Wooden Spoon نیز به عنوان شریک خیریه قدیمی Securitas در بریتانیا در ساخت شرکت داشتند. قاشق چوبی با ردپایی ملی، موسسه خیریه راگبی کودکان است و پروژه هایی را در سراسر بریتانیا و ایرلند برای حمایت از کودکان و جوانان آسیب پذیر تامین می کند.

سارا وب، مدیر عامل Wooden Spoon افزود: “ما مفتخریم که با همکاری Fusion و Securitas که بدون شک یکی از قوی ترین شرکای شرکتی ما هستند، به ارائه این پروژه کمک کرده ایم. آنها مرتباً نشان می دهند که روی تیم خود سرمایه گذاری می کنند و امروز واقعاً نشان داده اند که در جامعه نیز سرمایه گذاری می کنند.

وینسنت پوتی، رهبر کشور بریتانیا، در جمع بندی برای Securitas Technology، گفت: “من بسیار هیجان زده هستم که فناوری Securitas بخشی از این پروژه بوده است، که به ما کمک کرد راه اندازی اخیر خود را در بریتانیا جشن بگیریم و تیمی متنوع از بخش های مختلف را گرد هم آوریم. تجارت. به‌عنوان یک شرکت، در ادامه ساخت‌وساز برای آینده، ایجاد حس مثبت هم برای جامعه و هم برای تیم‌مان عالی است.»

بازدید کنید www.securitatechnology.co.uk.
منبع: https://professionalsecurity.co.uk/news/education/181109-2/