Securiton و Dallmeier شراکت را اعلام کردند – شماره 8 2022 – Dallmeier Electronic Southern Africa

به لطف سیستم پیچیده و ماژولار خانواده دوربین‌های Domera، کارشناسان Securiton می‌توانند بیش از 90 درصد از نیازهای رایج امنیت ویدیویی را تنها با چند جزء پوشش دهند. تنظیم دقیق و تنظیم مجدد را می توان از راه دور انجام داد (Dallmeier RPoD-Remote Positioning Dome). نصب استاندارد است و تنها به یک ابزار نیاز دارد. کیفیت تصویر و عملکردهای تحلیل مدرن نیز حداکثر عملکرد ایمنی را با سیستم های Domera تضمین می کند. درست مانند سیستم‌های پانومرا، طراحی مدولار و مدیریت آسان سیستم Domera، صرفه‌جویی در تمام زمینه‌های پروژه را تضمین می‌کند – از اجرا، زیرساخت و مهندسی عمران، تا هزینه‌های عملیاتی مداوم.

دوربین‌های با سنسور چند کانونی پانومرا، هسته اصلی بسیاری از راه‌حل‌های Securiton را تشکیل می‌دهند. پانومرا با ترکیب چندین حسگر ویدیویی با فواصل کانونی مختلف، تعداد دوربین‌های مورد نیاز را در مقایسه با راه‌حل‌های معمولی چندین برابر کاهش می‌دهد. نتیجه یک نسبت هزینه به فایده منحصر به فرد است.


منبع: https://www.securitysa.com/18164R

Securiton AG سوئیس اکنون در حال ادغام سیستم های دوربین Panomera و Domera از Dallmeier است تا اطمینان حاصل کند که مشتریان خود از بالاترین استانداردهای حفظ حریم خصوصی و امنیت بهره مند می شوند. کیفیت بالا و فناوری ثبت شده دوربین های Dallmeier همچنین حداکثر عملکرد امنیتی، عمر طولانی و هزینه کل مالکیت پایین (TCO) را تضمین می کند.

«مشتریان ما به طور فزاینده ای نگران تأثیرات وضعیت سیاسی جهانی و سناریوهای تهدید جدید ناشی از آن هستند – کلمات کلیدی امنیت سایبری و حفاظت از داده ها. توماس آدلر، مدیر حساب کاربری کلیدی در Securiton می‌گوید در پس زمینه زنجیره‌های تامین متزلزل فزاینده، سازنده آلمانی مزایای کیفی به مشتریان ما ارائه می‌دهد. «در این زمینه، مشارکت با دالمایر نقطه عطفی برای ما محسوب می‌شود. علاوه بر کیفیت کاملاً قانع‌کننده با هزینه کل مالکیت مطلوب – حتی در مقایسه با محصولات کشورهای کم‌دستمزد – مشتریان ما می‌توانند با دوربین‌های Panomera Dallmeier به بالاترین استانداردهای تضمین شده در امنیت سایبری، حفاظت از داده‌ها و اخلاقیات اعتماد کنند.

توماس آدلر.

Securiton و Dallmeier شراکت خود را اعلام کردند

شماره 8 2022 اخبار

برای اطلاعات بیشتر با Securiton تماس بگیرید، +41 58 910 50 50، [email protected]، www.securiton.comوام)