SmartWater در نسخه چاپی آگوست


شما نمی‌توانید نمایشی را برای «لگد زدن به لاستیک‌ها» شکست دهید. این همان کاری است که ما انجام دادیم IFSEC 2022 در لندن داکلندز در ماه مه، و یک یا دو غرفه‌دار در نسخه چاپی ماه اوت مجله امنیتی حرفه‌ای حضور داشتند.

شما ممکن است از آب هوشمند برای محصولات علامت گذاری پزشکی قانونی آنها. می‌توانید تابلوی «دزدها مراقب باشید» آن‌ها را ببینید، برای مثال در تصویر، روی جعبه‌های خدماتی که مایل‌های زیادی از محل نمایشگاه IFSEC در بکتون، شرق لندن فاصله ندارند. چیزی که ممکن است قدردان نباشید این است که این شرکت تنوع بخشیده است و به عنوان مثال Armadillo را ارائه می دهد. ما سال گذشته یکی را در مرکز شهر وستون سوپر مار، در حالی که صحنه خیابان خود را بازسازی می‌کند، تصویر کردیم. و این مکان معمولی است که ممکن است یک آرمادیلو را ببینید. همچنین، از اوایل امسال، ما آن را در اطراف ارلز کورت در غرب لندن دیده‌ایم. و در بیرمنگام، در زمین بازسازی شده پاکسازی شده اما هنوز ساخته نشده است. کلوین دانتون، مدیر فروش منطقه ای جنوب شرق برای سیستم های PID، بازوی SmartWater، در مورد محصول با ما صحبت کرد.

شناسایی شده

شما یک دوربین با کیفیت بالا دارید. و آشکارسازهای مادون قرمز غیرفعال. این محصول را می توان از قبل برنامه ریزی کرد به طوری که اگر یک سایت ساختمان برای ساعت 6 بعد از ظهر بسته شود، تشخیص در ساعت 18:05 انجام می شود. پس بگویید که در شب، شخصی در محدوده PIRها قرار می گیرد – در مقایسه با محیط، محدوده محدودی است، اما Armadillo در مورد محافظت از دارایی های با ارزش بالا در داخل محیط است. یا متخلفان آنجا هستند تا گیاه را بدزدند. یا برای فریب دادن و اسپری گرافیتی آنجا هستند، اما همچنان می توانند به ماشین آلات آسیب برسانند. هنگامی که آشکارسازها فعال می شوند، نور سفید و یک آژیر و یک هشدار با لهجه ایرلندی (چرا ایرلندی؟ شرکت محصول احساس می کند که کار می کند) به صدا در می آید که شما شناسایی شده اید و به مالک اطلاع داده شده است.

یک فعال سازی به مرکز دریافت زنگ هشدار رفته است. اگر اپراتور ARC بتواند ببیند که کودکان در حال بازی هستند، این معمولاً برای متوقف کردن مزاحم کافی است. اگر شخصی لباس پوشیدنی بالا می‌پوشد، ممکن است کارگری به دلایل قانونی برگشته باشد. اما پوشیدن لباس های vis بالا به این معنی نیست که شما یک کارمند سایت هستید. ARC می تواند با مدیر سایت تماس تلفنی برقرار کند. آرمادیلوها در خندق های شرکت های آب استفاده می شوند. در کنار ژنراتورها و خطوط لوله؛ و در انبارهای قطار، برای مبارزه با گرافیتی در وسایل نورد. شما می توانید محصول را در هفته اجاره کنید. می توان آن را به زمین چسباند. ما همچنین با سایمون اسپایت، که مسئول بخش خرده فروشی است، صحبت کردیم. شما می توانید واحدهای کوچکتر را به عنوان جایگزینی برای نگهبانی در فروشگاه مستقر کنید. Armadillo می‌تواند با سایر امنیت‌های موجود در مغازه، مانند مه‌پاشی و اسپری پزشکی قانونی کار کند. علاوه بر این، ما آخرین بار سیمون را زمانی که در آمبرستون بود به نمایش گذاشتیم. پدرش، پیتر، مدت زیادی در این صنعت بود و در واقع دکترای مدیریت امنیت گرفت. او از آن زمان به یک جین ساز برنده جایزه تبدیل شده است.

چگونه به قدرت

این شرکت می گوید که Armadillo بخشی رو به رشد SmartWater بوده است و آنها امیدوارند که آن را بیشتر توسعه دهند. آنها و دیگران در حال بررسی نحوه محافظت از یک سایت از راه دور یا غیر اشغالی هستند. دو موضوع این است که چگونه در یک سایت ساختمان، واحد امنیتی ممکن است قابل حمل باشد و در عین حال به اندازه کافی مقاوم باشد تا ضربه بخورد. و ممکن است به منبع برق خود نیاز داشته باشد. Armadillo با باتری کار می کند و وزن آن 50 کیلوگرم است.
منبع: https://www.professionalsecurity.co.uk/products/physical-security/smartwater-in-august-print-edition/