SMC SafeZone | امنیت حرفه ای


CriticalArc و شبکه مرکز دریافت هشدار مستقر در بریتانیا مراکز نظارت بر امنیت (SMC) توافقی را تأیید کرده اند که بر اساس آن SMC خدمات نظارتی معتبر 24/7/365 SIA-NSI خود را با افزودن نرم افزار ایمنی شخصی SafeZone CriticalArc گسترش می دهد. SafeZone افراد را به هم متصل می‌کند، خواه از راه دور باشند، به تنهایی کار کنند، برای تجارت سفر می‌کنند، یا حضور در محل.

به گفته این شرکت‌ها، مشتریان SMC همچنین می‌توانند گزینه‌های ارتقاء را فراتر از محافظت از کارگران تنها به صورت همزمان و هماهنگی تیمی، ردیابی خودرو، گزارش انعام، ابزارهای رفاه، ارتباطات انبوه و هدفمند و مدیریت اضطراری داشته باشند. این فناوری در حال حاضر در بخش‌های مختلف از جمله آموزش، حمل‌ونقل، مراقبت‌های بهداشتی و زیرساخت‌های حیاتی استفاده می‌شود.

در مورد پاسخ به موقعیت‌های اضطراری، این امر باعث محافظت از افراد در تقریباً هر مکانی می‌شود، توانایی کارکنان برای استفاده از تایمر ورود و تشخیص سقوط هنگام کار در مکان‌های پرخطر، و دسترسی به کمک‌های معمول 24/7 در لمس یک دکمه در تلفن هوشمند یا دستگاه پوشیدنی.

کالین والترز در SMC می‌گوید: «با تکیه بر خدمات نظارت 24 ساعته و 7 روز هفته، ما خوشحالیم که شرکای تجاری ما اکنون می‌توانند به لطف فناوری SafeZone حفاظت «ایمنی در همه جا» را به مشتریان ارائه دهند. مشتریان ما به دنبال راه‌های جدیدی برای ایجاد فرهنگ‌های حمایتی بیشتر در محل کار هستند و در عین حال وظیفه مراقبت از همه افراد خود را انجام می‌دهند. SafeZone CriticalArc یک راه حل تحول آفرین است که به آنها امکان می دهد بدون توجه به جغرافیا به این هدف دست یابند.

و دارن چالمرز-استیونز، مدیر عملیات CriticalArc، در تصویر، گفت: “SafeZone که اکنون از طریق نظارت SMC در دسترس است، به سازمان های بریتانیا خدمات نظارت و پاسخ برون سپاری با قابلیت های بیشتر از همیشه را ارائه می دهد.”

بازدید کنید www.smc-net.co.uk.
منبع: https://www.professionalsecurity.co.uk/products/integrated-systems/smc-takes-safezone/