SOC ولز باز می شود | امنیت حرفه ای


شرکت خدمات امنیت سایبری Bridewell مرکز عملیات امنیتی 24/7 (SOC) خود را در ولز افتتاح کرده است. این شرکت آن را بزرگترین سرمایه گذاری در ملک تا به امروز توصیف می کند. SOC از طریق 24/7/365 اطلاعات تهدید، پاسخ حادثه، و شناسایی و پاسخ مدیریت شده (MDR) که توسط 50 مشاور دارای گواهینامه صنعت اداره می شود، تهدیدها را شناسایی و به آنها پاسخ خواهد داد. Bridewell می گوید که افزایش پنج برابری در ظرفیت را فراهم می کند و به شرکت اجازه می دهد تا مطابق با نیازهای مشتری مقیاس کند. هر دو CREST و SOC 2 معتبر هستند، SOC به عنوان یک مدل کاملا برون سپاری یا ترکیبی در دسترس است.

SOC همچنین بخشی از پیوندهای این شرکت با شرکای سایبری ولز، از جمله Cyber ​​Colleges Cymru، یک ابتکار دولتی است که مسیرهایی را به سمت حرفه ای در سایبر برای دانشجویان کلاس ششم و دانشگاه ولز جنوبی ایجاد می کند. Bridewell برای دوره های کارآموزی و کارآموزی با دانشگاه شریک می شود، و دانش آموزان برنامه توسعه ای را برای ایجاد مهارت های مورد نیاز برای اجرای SOC، تحت هدایت تحلیلگران Bridewell آغاز می کنند.

این شرکت می افزاید که SOC جدید برای همه سبک های کاری مناسب است و به طور کامل از انرژی های تجدید پذیر تامین می شود.

آنتونی یانگ، مدیر عامل شرکت Bridewell می‌گوید: «SOC جدید مقیاس و قابلیت قابل‌توجهی را فراهم می‌کند تا اطمینان حاصل شود که می‌توانیم به مشتریان خود خدمات شناسایی و پاسخ مدیریت شده پیشرو ارائه دهیم. همچنین از رشد Bridewell در توسعه مهارت‌های بسیار مورد نیاز در حوزه‌های اطلاعاتی تهاجمی، دفاعی و تهدید حمایت می‌کند. علاوه بر این، تعهد ما به توسعه مهارت‌ها در جوامع گسترده‌تر سایبری باعث می‌شود که متخصصان با تجربه ما به شکل‌دهی نسل بعدی استعدادهای سایبری جوان کمک کنند. SOC ما مردم و جوامع را در یک فضای مشترک و پایدار گرد هم می آورد که در آن مهارت های سایبری می تواند شکوفا شود.

این شرکت می گوید که تقاضا برای خدمات امنیتی مدیریت شده در سراسر بریتانیا افزایش یافته است زیرا سازمان ها همچنان با کمبود مهارت های سایبری دست و پنجه نرم می کنند. تحقیقات اخیر Bridewell نشان می‌دهد که تقریباً یک سوم (31 درصد) تصمیم‌گیرندگان سایبری در سازمان‌های زیرساخت ملی حیاتی، مهارت‌های لازم برای اجرای یک SOC مدرن را ندارند و بیش از دو سوم می‌گویند که استخدام منابع مناسب برای ایمن سازی و امنیت سخت‌تر شده است. سیستم های خود را در 12 ماه گذشته نظارت کنند.

مدیر عامل شرکت اسکات نیکلسون در این مصاحبه مصاحبه کرد نسخه چاپی سپتامبر امنیت حرفه ای به عنوان بخشی از پوشش مجله در مورد امنیت اطلاعات اروپا نمایش در لندن، جایی که بریدول غرفه‌دار بود. این شرکت تنها در سال گذشته 100 درصد افزایش در تحلیلگران SOC را گزارش می دهد. این شرکت اخیراً اعلام کرده است که با یک دفتر جدید در هیوستون، تگزاس، به ایالات متحده گسترش می یابد و در ماه 12 نفر در فضای سایبری استخدام می کند، که قرار است در 12 ماه آینده تعداد کارکنان دو برابر شود.

Bridewell همچنین قرار است سال آینده یک آزمایشگاه پزشکی قانونی را در SOC افتتاح کند. بازدید کنید www.bridewell.com.
منبع: https://www.professionalsecurity.co.uk/news/commercial-security/welsh-soc-opens/